Szerző Téma: Boltok, webshopok  (Megtekintve 297828 alkalommal)

Nem elérhető bejcc

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1860 Dátum: 2018. Május 13. - 16:29:51 »
Helló!

Amazonon 1300,- a Nivea After Balm 100ml. :)

A lényeg: tud valami amúgy olyan boltot, ahol van Thayers és penge is? Vagy marad az iherb?

Nem elérhető mogepa

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1861 Dátum: 2018. Május 21. - 11:57:34 »
Hali!

Sajnos csak most bukkantam rá a fórumra, így nem tudtam hamarabb ajánlani a következőt:

https://www.gentlemanstore.hu/

Két hónapja még hihetetlen jó áraik voltak, és 15'000.- forint feletti vásárlás esetén ingyen küldték a cuccot.
Akkor még az R89-es borotvát 8390-ért tudtam megvenni, Mühle bőr tokot 6775-ért... A csomagban volt egy viaszpecséttel lezárt boríték, benne ajándék illatminta, 20%-os kedvezmény kupon, és egy köszönőlevél.
A második rendelésem nem írom le, mert nagyon hosszú lenne a lista :) de idő közben annyira felmentek az árak, hogy megelőzte a hazai wetshaving.hu-t.
Amiért mégis ajánlom, az amiatt van, hogy egyes termékeik ára a két hónappal ezelőtti szinten maradtak.

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1862 Dátum: 2018. Május 21. - 19:14:47 »
A regisztracios oldalon csak Csehorszagot es Szlovakiat lehet megadni, a kapcsolatfelveteli urlap meg internal server error-t dob. Ti regisztralnatok igy budapesti lakcimet, ha az orszaghoz Csehorszag van megadva? Van par cuccuk, ami erdekelne egyebkent.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1863 Dátum: 2018. Május 22. - 12:05:12 »
A barbaebaffi.it oldalról rendeltem kb. 2 hónapja úgy, hogy a hazai szállításról szinte semmi információ nem állt rendelkezésre azon kívül, hogy van.

Egy kicsit kellett levelezgetni már az utalás lehetőségéért is, de aztán már szépen megjött a holmi.

Bár ez a tapasztalat csak kis mértékben lehet releváns a cseh-szlovák webshopokat illetően...

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1864 Dátum: 2018. Május 22. - 14:41:49 »
Jedno pivo, prosim.
(Csehul erzem magam)
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető mogepa

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1865 Dátum: 2018. Május 22. - 18:11:03 »
A regisztracios oldalon csak Csehorszagot es Szlovakiat lehet megadni, a kapcsolatfelveteli urlap meg internal server error-t dob. Ti regisztralnatok igy budapesti lakcimet, ha az orszaghoz Csehorszag van megadva? Van par cuccuk, ami erdekelne egyebkent.

Pont emiatt mellőztem a regisztrációt. Fizetési módnál a "fizetés a futárnak" lehetőséget választottam, így véletlenül se bukhattam pénzt.
Amúgy elég kommunikatív csapatról van szó, nekem fél napon belül válaszoltak. Nyugodtan lehet tőlük kérdezni, angolul is tudnak ☺

Nem elérhető bejcc

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1866 Dátum: 2018. Május 23. - 17:47:36 »
Megsérült az amazonos csomagom, nem szállítják ki. Nem akarják, hogy megborotválkozzak :D Szemetek... :D

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1867 Dátum: 2018. Május 23. - 18:27:04 »
Ezek szerint nem a Magyar Postával dolgoznak. Azok kiszállítják a bornyú szájából előrángatott csomagot is, alaposan körbetekerve egy "sérült csomag" feliratú celluxszal.

Nem elérhető Pöcök

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1868 Dátum: 2018. Május 23. - 23:50:28 »
Első rendelésem anno a Mühle-től. Németországi címre. Jött az emil, hogy másnap kezeben a csomag.  :boldog: Másnap sehol-semmi.  :censored: interneten folyamatosan jelezték az eredeti kézbesítési dátumot.  :kv2: Eltelt kb. 1-2 hét és egyszer csak kezemben volt végre a pakk.  :borotva: Rajta extra ragacsok, címhiány miatt visszaküldték valamilyen központba, felbontották és a számlalevél címzése alapján készített új címkével kézbesítették.  :whoops:

Utólag jöttem rá, hogy az eredeti címke valahogy leesett a csomagról, nyoma sem volt rajta.  :fejfal:

Nem elérhető Joey

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 55
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1869 Dátum: 2018. Május 27. - 12:28:19 »
Hali!

Sajnos csak most bukkantam rá a fórumra, így nem tudtam hamarabb ajánlani a következőt:

https://www.gentlemanstore.hu/

Két hónapja még hihetetlen jó áraik voltak, és 15'000.- forint feletti vásárlás esetén ingyen küldték a cuccot.
Akkor még az R89-es borotvát 8390-ért tudtam megvenni, Mühle bőr tokot 6775-ért... A csomagban volt egy viaszpecséttel lezárt boríték, benne ajándék illatminta, 20%-os kedvezmény kupon, és egy köszönőlevél.
A második rendelésem nem írom le, mert nagyon hosszú lenne a lista :) de idő közben annyira felmentek az árak, hogy megelőzte a hazai wetshaving.hu-t.
Amiért mégis ajánlom, az amiatt van, hogy egyes termékeik ára a két hónappal ezelőtti szinten maradtak.

Jól fog a ceruzájuk, szó se róla. Proraso 100ml arcvíz 5290.-Ft, + 4 hét várakozás. Szép. A Notino-tól 6.285.-Ft volt a 400-as szállítással együtt, ami 2 nap volt.

Nem elérhető bejcc

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1870 Dátum: 2018. Május 27. - 13:59:43 »
amazonról 4500-ért itt van 2 nap alatt :)
Néztem ezeket a connaugh... meg gift and akármi oldalakat, ha semmi egzotikust nem rendel az ember, amazonon minden olcsóbb szinte.

Megrendeltem egy egész szettet, hát, expressz szállítással jobban jöttem ki, mintha kuponosan vettem volna a connaught...ról.

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1871 Dátum: 2018. Május 27. - 14:24:18 »
A nagy proraso cuccok (400 ml AS, zacsis borotvakrem) a TVBshaving-nel eleg olcsok.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető bejcc

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1872 Dátum: 2018. Május 27. - 14:40:39 »
nettó árak vannak, arra figyelj. Ha jól látom.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1873 Dátum: 2018. Május 27. - 15:20:07 »
igen, 20% jön még rá ha minden igaz...

Nem elérhető Joey

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 55
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1874 Dátum: 2018. Május 28. - 20:48:24 »
amazonról 4500-ért itt van 2 nap alatt :)
Néztem ezeket a connaugh... meg gift and akármi oldalakat, ha semmi egzotikust nem rendel az ember, amazonon minden olcsóbb szinte.

Megrendeltem egy egész szettet, hát, expressz szállítással jobban jöttem ki, mintha kuponosan vettem volna a connaught...ról.

4.500.-Ft-ért egyik Amazonon (.de, .uk, .com) se láttam 400ml-es Prorasot.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici