Szerző Téma: Boltok, webshopok  (Megtekintve 318871 alkalommal)

Nem elérhető Joey

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 55
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1905 Dátum: 2020. Március 16. - 17:02:36 »
Nekem is rendben megjött a csomag, nem késtek vele, stb.  Mit rendeltél amúgy?  :)
Floidot, Rasozero barbacco szappant és aftert, Haslinger salbei szappant, meg párfajta pengét.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1906 Dátum: 2020. Március 17. - 12:43:46 »
Régóta terveztem vásárolni tőlük, egy pamaccsal szemeztem és felkerült a kínálatukba nemrég egy borotva is, amit meg akartam venni, úgyhogy a pozitív véleményetek és a forint közeljövőben várható bezuhanása megadta az utolsó lökést és tegnap délelőtt leadtam én is egy rendelést náluk. Egyelőre összekészítés alatt van a cucc, ha megjön, majd beszámolok róla...

Nem elérhető Joey

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 55
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1907 Dátum: 2020. Március 17. - 19:34:21 »
Most nézem az árfolyamokat, két hét alatt még 7-Ft-ot zuhant a forint az euróval szemben, a dollárral "csak" 6-ot. Érdekes, erről mindenki hallgat...Ezek után tényleg nincs mire várnod.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1908 Dátum: 2020. Március 18. - 16:11:45 »
Hát igen, szerintem még pont időben sikerült vásárolni. Ma tovább zuhant a forint és félek, hogy messze még a vége :( A csomag útra is kelt már, remélem rendben ideér...

Nem elérhető Joey

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 55
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1909 Dátum: 2020. Március 18. - 19:36:06 »
A csomagolás nagyon profi volt, az egész doboz kívül áttekerve ragasztószalaggal, a termékek köré vastagon tekerve bubis fólia, meg az alja-teteje üres helyek vastag csomagoló papírral kitömve, hogy ne ütődjenek a cuccok. Remélem a tied is rendben lesz.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1910 Dátum: 2020. Március 23. - 11:33:48 »
Inkább az esetleges áruszállítási fennakadások miatt aggódtam. 3 napig dekkolt a csomag az osztrákoknál, de szerencsére már továbbindult és beért az országba. :) Remélem holnap kiszállítják, mert azóta nem borotválkoztam, mióta  feladták a cuccot. Lesz dolga az új szettnek :D

Nem elérhető Joey

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 55
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1911 Dátum: 2020. Március 23. - 12:32:03 »
Az osztrákoknál az enyém is megállt két helyen is, utána jött Bp.-re. Onnan másnap kaptam meg. Majd írd meg, mi-hogy tetszett az új dolgokból.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1912 Dátum: 2020. Március 24. - 10:59:45 »
Félek nem lesz ebből a héten semmi. Állítólag hiányos a címzés. Negyed órás zenehallgatás után sikerült élő emberrel beszélnem az ügyfélszolgálaton. Sajnos 26 óra alatt nem sikerült a rendszerbe bevinni a csomagot, így nem lehetséges még pontosítani a címet. Próbáljam meg holnap hívni őket. Legjobb esetben pénteken lehet a cucc a futárnál a csaj szerint...

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1913 Dátum: 2020. Március 25. - 12:59:52 »
Nem adtam fel, tegnap még e-mailezgettem, meg telefonálgattam a DPD-nek és sikerült felgyorsítani a dolgot. Nemrég megjött a csomag. Finoman szólva nem vagyok makulátlanul elégedett. A címzés elbaltázása valószínűleg a spanyol szállítmányozási cég hibája, nem tudtak megbirkózni az Ó betűvel, helyette fejjel lefelé álló kérdőjel került. Mondjuk a "Szigetszentmikl¿s" és a "Szent Mikl¿s u." város- és utcanevek megfejtésébe nem feltétlenül kellett volna beletörnie a magyar DPD bicskájának sem, de mégis ez történt. Mindegy, megoldottam...

Aztán amikor a futár előkapott a furgonból egy bubis borítékot, akkor elsőre azt hittem viccel, mert a véleményetek alapján nem erre a csomagolásra számítottam, de nem viccelt. Elküldte a yourshaving a borotvát és a pamacsot úgy, hogy simán egymás mellé rakta a dobozokat, betekerte egyetlen réteg bubis fóliába, majd ezt berakta egy bubis borítékba. Mondanom sem kell, hogy nem voltam nyugodt a kibontásnál. A pamacs műanyag doboza eléggé eldeformálódott, és a borotva papír dobozának sarkain is vannak benyomódások. Belül a borotva szabadra került és felszakította azt a karton lapot, aminek egy helyben kellett volna tartania. Maguk a cuccok nem sérültek meg, de nem örülök, hogy így utaztak. Még a grátisz csomag zöld 7 O'clock penge sem tudott jobb kedvre deríteni, pláne hogy annak is összenyomódott a doboza és a pengék kijöttek belőle.

Úgyhogy sajnos nekem nem lett jó véleményem a yourshaving-el kapcsolatban... A pamacs és a borotva tesztje hamarosan...


Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1914 Dátum: 2020. Március 30. - 15:49:25 »
Napokban több csomagom jött külföldről (Ausztria, Németország, Anglia) minden kb azonos átfutással mint máskor.

Ezek többsége hónapok-hetekkel ezelőtt leadott rendelés volt (pl ritkább szakkönyvek, PC alkatrészek), csak várni kellett amíg az eladó beszerzi és fel tudja adni. Most már valszeg óvatosabban rendelnék olyasmit ami nem nagyon fontos, futárok eléggé kivannak.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1915 Dátum: 2020. Március 31. - 08:11:47 »
Most még jobbqn kilesznek sajnos, mivel kb csak ezek az opciok vannak.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1916 Dátum: 2020. Március 31. - 11:14:42 »
De nekünk vásárlóként van olyan opciónk, hogy nem rendelünk most egy darabig olyasmit, ami kevésbé szükséges. Szerintem. Mindenkinek persze ahogy gondolja.

Mondjuk az a tippem, hogy itt a többség három évig kihúzná az otthon lévő cuccokkal. ;)

Nem elérhető Joey

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 55
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1917 Dátum: 2020. Március 31. - 13:35:10 »
Nem adtam fel, tegnap még e-mailezgettem, meg telefonálgattam a DPD-nek és sikerült felgyorsítani a dolgot. Nemrég megjött a csomag. Finoman szólva nem vagyok makulátlanul elégedett. A címzés elbaltázása valószínűleg a spanyol szállítmányozási cég hibája, nem tudtak megbirkózni az Ó betűvel, helyette fejjel lefelé álló kérdőjel került. Mondjuk a "Szigetszentmikl¿s" és a "Szent Mikl¿s u." város- és utcanevek megfejtésébe nem feltétlenül kellett volna beletörnie a magyar DPD bicskájának sem, de mégis ez történt. Mindegy, megoldottam...

Aztán amikor a futár előkapott a furgonból egy bubis borítékot, akkor elsőre azt hittem viccel, mert a véleményetek alapján nem erre a csomagolásra számítottam, de nem viccelt. Elküldte a yourshaving a borotvát és a pamacsot úgy, hogy simán egymás mellé rakta a dobozokat, betekerte egyetlen réteg bubis fóliába, majd ezt berakta egy bubis borítékba. Mondanom sem kell, hogy nem voltam nyugodt a kibontásnál. A pamacs műanyag doboza eléggé eldeformálódott, és a borotva papír dobozának sarkain is vannak benyomódások. Belül a borotva szabadra került és felszakította azt a karton lapot, aminek egy helyben kellett volna tartania. Maguk a cuccok nem sérültek meg, de nem örülök, hogy így utaztak. Még a grátisz csomag zöld 7 O'clock penge sem tudott jobb kedvre deríteni, pláne hogy annak is összenyomódott a doboza és a pengék kijöttek belőle.

Úgyhogy sajnos nekem nem lett jó véleményem a yourshaving-el kapcsolatban... A pamacs és a borotva tesztje hamarosan...



Legalább megérkezett, még ha kissé szerencsétlenül is, a lényeg, hogy nem sérült semmi. Én már régen lehagyom a külföldi rendeléseknél az ékezeteket a nevemről és a címemről, mert sokszor nem tudnak megbirkózni vele. Mondjuk én két arcszeszt is vettem, gondolom azért volt a masszív doboz. Nekem Shark penge volt az ajándék. :)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1918 Dátum: 2020. Március 31. - 14:29:08 »
Én már régen lehagyom a külföldi rendeléseknél az ékezeteket a nevemről és a címemről, mert sokszor nem tudnak megbirkózni vele.
Ez jó tipp, bevallom nem jutott eszembe. Mentségemre szóljon hogy rutintalan vagyok, mert nagyon ritkán rendelek cuccokat külföldről az aliexpress-t leszámítva, de ott meg automatikusan nem enged ékezetes betűt beletenni a címzésbe.

Mondjuk én két arcszeszt is vettem, gondolom azért volt a masszív doboz.
Hát igen, valószínű ezért lehetett máshogy csomagolva, de ez meg értékesebb volt, talán megérdemelt volna ez is egy kartondobozt. Na mindegy, ez már a múlt :)

Shark pengét (meg Asco-t) akartam hozatni Egyiptomból, de sehol sem találtak nekem Asszuántól Kairóig :(

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1919 Dátum: 2020. Május 18. - 20:15:43 »
Az offline viszonylag ritkán látott Denim krémből jó pár darab van a Király utcában a Kis Nagy Szent Teréz-templommal szembeni eugroupban. (Viszont se Barbon, se Figaró  :o )

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici