Szerző Téma: Boltok, webshopok  (Megtekintve 297949 alkalommal)

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #15 Dátum: 2010. Január 04. - 14:31:33 »
Én nézegettem már, vásárolni még nem vásároltam.
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #16 Dátum: 2010. Február 02. - 18:27:50 »
http://stores.ebay.com/classic-razor__W0QQ_fcidZ93QQ_localstposZQQ_sidZ343506431QQ_sopZ2QQ_stposZQQ_trksidZp4634Q2ec0Q2em14QQgbrZ1

Lengyel az eladó, a szállítási áraik egészen jók, és sokmindent tartanak ami nem sok helyen kapható. Ami az én érdeklődésemet felkeltette az a nagyon olcsó gyémántos paszta, és a Guangxi kínai kő, amiről ódákat zengenek pl. itt:
http://badgerandblade.com/vb/showthread.php?t=29575

Ezen kívül tartanak még Dovo pasztákat, krómos pasztát, sárga és kék belga követ, olcsó vizes japán köveket, és még sok érdekes dolgot, szóval érdemes körülnézni náluk.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Február 02. - 18:58:26 írta jenessanyi »
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #17 Dátum: 2010. Február 02. - 21:06:53 »
A lengyel srac korrekt, vasaroltam mar tole tobb mindent.

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #18 Dátum: 2010. Február 24. - 07:29:32 »
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #19 Dátum: 2010. Február 25. - 09:09:20 »
Az IWASAKIból további 25 USD-t engedtek, már a 2/3-a a normál árának. Úgy látszik kevés japánbolond van a világon...  ;)
« Utoljára szerkesztve: 2010. Február 25. - 10:54:25 írta fonthunter »
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #20 Dátum: 2010. Február 25. - 10:12:07 »
En szivesen vennek ilyent, nagyon tetszenek, de most nem megy. Azontul egyaltalan nem tunik biztonsagosnak  ;D

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #21 Dátum: 2010. Február 25. - 10:31:19 »
Tisztelem őket, de amennyibe kerülnek, én nagyon örülök, hogy nekem igazából nem jönnek be... ;D

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #22 Dátum: 2010. Február 25. - 11:25:56 »
Nekem is bejönnek, de azok a fránya pénzügyek ugye...  :-\
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető kheiron

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 33
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #23 Dátum: 2010. Február 25. - 21:53:40 »
Az IWASAKIból további 25 USD-t engedtek, már a 2/3-a a normál árának. Úgy látszik kevés japánbolond van a világon...  ;)


Szép, szép, de valahogy nem tetszik a színe....  ;-)

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #24 Dátum: 2010. Március 04. - 23:17:48 »
A gyori Mullerben akcioban nagyjabol felaron kaphato egynemely borotvalkozasi termek, foleg a Speick es a Wilkinson termekpalettabol. Speickbol gyakorlatilag minden, Wilkinsonbol meg olcsobb kremek. Lehet, hogy orszagos akciorol van szo, nem tudom.

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #25 Dátum: 2010. Március 07. - 18:14:02 »
Valaki nem tud d'men dalain borotvakrém beszerzési helyet Debrecenben? Nagyon szivesen kipróbálnám, de egyelőre sehol nem láttam  >:(
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

PaT

  • Vendég
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #26 Dátum: 2010. Március 07. - 19:31:13 »
A vecsési Müllerben is akció van. Nagyon kevés akciós termék volt már, nekem köszönhetően van, ami el is fogyott :)

Valaki kérdezte valahol a Tabac cuccokat, lefotóztam, itt van minden:


Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #27 Dátum: 2010. Március 22. - 21:42:01 »
Kalandos út után megérkezett a Trumpers sample pack! A postás elsőre nem találta meg a postaládát, így visszaküldte a feladónak (így járt még néhány egyéb fontos levél is), majd második körben (már mint ajánlott tértivevényes csomag) idetalált. A hölgy az e-mail másik végén amúgy nagyon kedvesen felajánlotta, ha "eltűnt" volna a pakk, szívesen küld egy másikat, szóval az ügyintézés nagyon korrekt...
Tusfürdő, 2 skin food, 6 parfümminta és 4 egygrammos borotvakrém (sajnos a szantálos amire pályáztam pont kimaradt, de sebaj)

Nem elérhető Pietro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 159
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #28 Dátum: 2010. Március 24. - 18:49:09 »
A vecsési Müllerben is akció van. Nagyon kevés akciós termék volt már, nekem köszönhetően van, ami el is fogyott :)

Valaki kérdezte valahol a Tabac cuccokat, lefotóztam, itt van minden:



Ezer köszi PaT az infót és a képet, ellátogatok oda. Húsvét környékén Mo.-on leszek kb. egy hétig, Vecsés nem esik messze Pesttől (és fordítva  ;D). Még nem néztem meg, de gondolom a neten meg lehet keresni a bolt koordinátáit. Bár rendelés alatt van nekem néhány Tabac cucc (szappan+tálka, balzsam, AS, kölni) Connaughtshavingtől, még szerintem hosszú hetek kérdése amíg eljut a rendelés Moszkváig... ha egyáltalán eljut hozzám...  :-\  legalább megszagolgatom őket, tudjam mire készüljek
Thiers-Issard "Le Petit Français" 4/8 | Thiers-Issard "Fox and Rooster" Silverwing Sheffield 5/8  | Dovo "Black Star" 5/8 | Sigmund Hollinger Sheffield 5/8 | Wacker "Jahresmesser 2009" 6/8 | Seizomoto Kinsei Kamisori | Merkur 34C (HD) | Merkur 37C (slant)

Nem elérhető Pietro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 159
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #29 Dátum: 2010. Március 24. - 19:05:30 »
Szeretett barátnőm megrendelte, megkapta és lefényképezte a képen látható 2 Kent-pamacsot (egy BK-2 és egy BK-4, British stuff rulez  ;D) + Merkur "fésűs" borotvát, amikre már nagyon régóta vágytam. Ami a klasszikus dolgokat illeti (általános értelemben, ruha/öltöny, cipő, etcetera beleértve "shaving stuff", szerintem a britek verhetetlenek, nemhiába tartják őket Európa legkonzervatívabb nációjának....  :)

Egyelőre nem tudom eldönteni ez most a 11C (HD-típusú) vagy a 15C (classic). Egy B&B szakértő (slantman) szerint: "The 11C is the HD open comb and is 2 piece. The classics are all 3 piece" http://badgerandblade.com/vb/archive/index.php/t-83310.html . Majd egy hét múlva személyesen is diagnosztizálom a DE-t :D




Szállítók: neroli és extrametál (ki más lenne?)  ;D
Thiers-Issard "Le Petit Français" 4/8 | Thiers-Issard "Fox and Rooster" Silverwing Sheffield 5/8  | Dovo "Black Star" 5/8 | Sigmund Hollinger Sheffield 5/8 | Wacker "Jahresmesser 2009" 6/8 | Seizomoto Kinsei Kamisori | Merkur 34C (HD) | Merkur 37C (slant)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici