Szerző Téma: Sanyi cuccai  (Megtekintve 90955 alkalommal)

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Sanyi cuccai
« Válasz #30 Dátum: 2012. Augusztus 15. - 23:51:33 »
7/8-os a penge, logót még nem tudok mutatni, de nemsokára lesz szerintem kép róla :)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető gprinz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Sanyi cuccai
« Válasz #31 Dátum: 2012. Augusztus 22. - 18:17:13 »
Nos kérem, két kémfotó, egy vakus, egy síma, nem véletlenül ebben a topicban. Aki a kép készítésének helyét is megmondja, kap egy pár rózsaszín hangszórót!  :idea:





Az alsó egy piszok nagy dög vas, keményfiúknak! A többi is mind-mind más... A kamisori pedig nem csak körvonalra az!
"Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere." (Ulpianus)

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Sanyi cuccai
« Válasz #32 Dátum: 2012. Augusztus 22. - 18:48:46 »
Csak nem a böszörményi kés talin készült?
(esetleg sanyi sufni)
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Sanyi cuccai
« Válasz #33 Dátum: 2012. Augusztus 22. - 19:35:43 »
Egyik sem, mai a kép :) Még én sem láttam ezeket a borotvákat, jobb esetben holnap tudok majd hozzájuk jutni és én is megnézni.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető Világosító

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 762
Re:Sanyi cuccai
« Válasz #34 Dátum: 2012. Augusztus 22. - 20:01:07 »
Egyik sem, mai a kép :) Még én sem láttam ezeket a borotvákat, jobb esetben holnap tudok majd hozzájuk jutni és én is megnézni.
Akkor most voltak a melegedőben??? Hol is van??? Böszörmény???  :borz1:
Lássuk Magyarországot reálisan: jó borok, szép nők, gyenge forint, Erős Pista...

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Sanyi cuccai
« Válasz #35 Dátum: 2012. Augusztus 22. - 20:05:14 »
Nem Böcörgény  :evil:

Voltak melegedni, most már csiszatolni jönnek  ::)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Sanyi cuccai
« Válasz #36 Dátum: 2012. Augusztus 22. - 20:08:34 »


Nem tudtam, hogy Gprinz a debreceni Medicorban dolgozik.....  :o  :o   :crazy:


reofil
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető Gesa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 703
  • Proraso über alles!
Re:Sanyi cuccai
« Válasz #37 Dátum: 2012. Augusztus 22. - 20:20:43 »
Az alsót lehet diótörőként is használni? :)
"Csak verem, verem, verem, majd beleszakadok, nem bántok én senkit, csak verem a habot...."

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Sanyi cuccai
« Válasz #38 Dátum: 2012. Augusztus 22. - 21:02:13 »

Nem tudtam, hogy Gprinz a debreceni Medicorban dolgozik.....  :o  :o   :crazy:

reofil

Ez sem nyert  ;D

Az alsót lehet diótörőként is használni? :)


Amilyen súlya van, lazán. Nem tudom pontosan mennyire jött be, de 60 rockwell környékén még bírná is a strapát karc nélkül  :)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető kazam

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 225
Re:Sanyi cuccai
« Válasz #39 Dátum: 2012. Augusztus 23. - 07:27:51 »
Nos kérem, két kémfotó, egy vakus, egy síma, nem véletlenül ebben a topicban. Aki a kép készítésének helyét is megmondja, kap egy pár rózsaszín hangszórót!  :idea:





Az alsó egy piszok nagy dög vas, keményfiúknak! A többi is mind-mind más... A kamisori pedig nem csak körvonalra az!

Felülről a 4.-et foglalom.  :)

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Sanyi cuccai
« Válasz #40 Dátum: 2012. Augusztus 23. - 08:18:06 »
Azt azért vedd figyelembe hogy az egy szimmetrikus köszörülésű kamisori, de egyébként neki még nincs gazdája. A felső asszimetrikus csak, de az már másé :)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Sanyi cuccai
« Válasz #41 Dátum: 2012. Augusztus 23. - 09:32:57 »
A felsőn valami beütést vélek felfedezni, valami JS-t  :borz2:

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Sanyi cuccai
« Válasz #42 Dátum: 2012. Augusztus 23. - 10:16:06 »
Jól látod, ezek már logózva is vannak :)

Nem látszik ugyan jól, de majd a végtermékeken reményeim szerint szépen látszódik majd.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető gprinz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Sanyi cuccai
« Válasz #43 Dátum: 2012. Augusztus 23. - 11:21:47 »
Pici segítség a helyszínhez, késportálosok előnyben: ajánlom figyelmetekbe a pengék vége alatt lévő tartót és tartalmát. Többet sajnos nem mondhatok. :crazy:
"Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere." (Ulpianus)

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Sanyi cuccai
« Válasz #44 Dátum: 2012. Szeptember 08. - 19:14:12 »
Na akkor jöjjön az első a pakkból. Szépen lassan rakosgatom majd fel őket, nehogy sok legyen egyszerre  :)






Pengevastagság 5,5mm, szélesség 27mm (valahol 8/8 és 9/8 között félúton), hossz 175mm, Arne (O-1) Feri hőkezelésével, 60-61HRC körül.

Ez a borotva egy amerikai srácnak készült, minél nagyobb annál jobb jeligével  :teliszaj:  A terv félig-meddig az övé, ötletet adott kb milyen legyen, az alapján megrajzoltam a saját verziómat, és pici alakítással végül ez jött ki belőle. A teljes penge többnyire tükörpolír, így kicsit nehézkes volt a fényképezés. Több kép majd nemsokára érkezik, egyelőre ennyi :)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici