Szerző Téma: iKon  (Megtekintve 38572 alkalommal)

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:iKon
« Válasz #105 Dátum: 2015. Szeptember 29. - 21:28:12 »
Spéci alu ötvözet borotvát én is vennék. De gyanítom hogy az nem negyede lenne árban az acélnak :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:iKon
« Válasz #106 Dátum: 2015. Szeptember 29. - 21:33:57 »
Spéci alu ötvözet borotvát én is vennék. De gyanítom hogy az nem negyede lenne árban az acélnak :)
Igen a honlap árai mesélnek.

S nem azt firtatom olcsó vagy sem. Ezt mindenki maga itélje meg a lehetőségei ismeretében.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető vetus.novacula

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 301
Re:iKon
« Válasz #107 Dátum: 2015. Szeptember 29. - 21:42:02 »
7075 repülô technikai alumínium mióta nem speciális alu ötvözet?
Meg az ezt felhasználó precíziós nagynyomású öntési technológia mióta nem innovatív. Ez csupán egy évtizeddel ezekõtt is nehezen megfizethetô volt még!

Na nálam itt végleg megáll az ész.
Nem megbántva senkit, én most visszakoznék.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:iKon
« Válasz #108 Dátum: 2015. Szeptember 29. - 21:57:22 »
Az megvan, hogy el sem olvasod amit irunk tök mást értesz? Senki nem irta hogy rossz az alu. A miértet firtatjuk. Amúgy messze nem innovativ mar a 7075. Jó, nagyon, de van már asszem öt még jobb.
Rossz nyitás sztem ha egyből így reagalsz. Vagy újranyitás?:)
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:iKon
« Válasz #109 Dátum: 2015. Szeptember 29. - 22:01:05 »
Barátom!

Ne sértődj meg azon amit írni fogok. Te ideális fogyasztó vagy!
Te vagy, leszel s voltál az ideális alanya a reklámoknak.

S komolyra fordítva a szót:

A borotválkozáskor mit számít ( ha már alumínium ), hogy 700xx, 600xx vagy éppen spiháter?
A titok a fejben, az általa kialakított élszögében rejlik. Nem az anyagban. Ezért lehet tökéletes egy bakelit, s lehet kellemetlen akár egy rosszul kivitelezett titán hússzor annyiért. De megveszed, mert a média beléd veri.

Lásd, csak hogy témánál maradjak.

Bőrpír! Egy szavunk van rá: Hallelúja! ( nem hogy tanulj meg borotválkozni, mert akkor nem lenne iritáció ) hanem Hallelúna!
-innen odafigyelsz mert hat valami qva nagy bejelentés! Öt penge! Vékonyabb és pontosabb ... futok egyet venni!

Mert az agy LUSTA!

Egyszerűbb vennem, s ezzel tartozni valakikhez, itt azokhoz akik nem veres nyakkal kv-znak reggel. Mint megkeresni a valódi okot. Nevezetesen egy újabb "innováció"-t nyomnak le a torkunkon. Egy olyat amit már te magad is megtapasztaltál teljesen felesleges. Csak arról szól, hogy a fenntartható fejlődés ( más szóval, gyártsunk ugyan annyit, de a termék egy része legyen az újrahasznosítás frontjából származó alapanyag ) hozta versenyben a "g" termékpalettáját a most borotválkozni kezdő fiatalok is állandóan látogassák.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:iKon
« Válasz #110 Dátum: 2015. Szeptember 29. - 22:19:58 »
Ezen túl nem azt firtatom az IKon kapcsán ár-értékben hol áll a palettán, ezt mindenki döntse el miért mennyit hajlandó adni.

Csak azt akarom felvázolni, az akció általában nem bukta a másik félnek sem.

Megtörtént, az LCD hajnalán kitettünk az utcára egy normál tv-t, rajta a tartozékaival, és egy tábla: Ingyen elvihető.
Egy hétig mindenki csak nézegette. Szombat reggel új papír: csak ma 15.000.-

Nem telt el egy óra már meg is vették.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:iKon
« Válasz #111 Dátum: 2015. Szeptember 29. - 22:29:57 »
Azt tök jó lenne ha mki válasz gombbal nyomná, mert most vesztettem el teljesen a fonalat, ki kinek is ír és mire.
 :crazy:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:iKon
« Válasz #112 Dátum: 2015. Szeptember 29. - 22:37:41 »
Segítek:

Nem neked válaszoltam kedves Z.!


Az újonc felé küldtem a válaszaimat.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:iKon
« Válasz #113 Dátum: 2015. Szeptember 29. - 22:48:38 »
Az iKon gyárt fejet is?
Nem csak a Bulldog nyelet?
 :crazy:
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:iKon
« Válasz #114 Dátum: 2015. Szeptember 29. - 22:52:55 »
Segítek:

Nem neked válaszoltam kedves Z.!


Az újonc felé küldtem a válaszaimat.
Vajh mennyire öreg az a borotva? Nomen est omen.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:iKon
« Válasz #115 Dátum: 2015. Szeptember 30. - 08:47:34 »

7075 repülô technikai alumínium mióta nem speciális alu ötvözet?
Meg az ezt felhasználó precíziós nagynyomású öntési technológia mióta nem innovatív. Ez csupán egy évtizeddel ezekõtt is nehezen megfizethetô volt még!

Na nálam itt végleg megáll az ész.
Nem megbántva senkit, én most visszakoznék.
Az. Remekül helyettesíti az acélt ha nincsenek savas körülmények. Negyed áron. Tíz éve még az volt a király akinek volt 1 gb-os vinyója a gépében. Ebben a műfajban az rengeteg idő. Dölj hátra, igyál valami édeset és nyugodj meg :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:iKon
« Válasz #116 Dátum: 2015. Szeptember 30. - 08:56:33 »

7075 repülô technikai alumínium mióta nem speciális alu ötvözet?
Meg az ezt felhasználó precíziós nagynyomású öntési technológia mióta nem innovatív. Ez csupán egy évtizeddel ezekõtt is nehezen megfizethetô volt még!

Na nálam itt végleg megáll az ész.
Nem megbántva senkit, én most visszakoznék.
Az. Remekül helyettesíti az acélt ha nincsenek savas körülmények. Negyed áron. Tíz éve még az volt a király akinek volt 1 gb-os vinyója a gépében. Ebben a műfajban az rengeteg idő. Dölj hátra, igyál valami édeset és nyugodj meg :)

Jármű iparban, ott ez innováció!

Még a kerékpárnál is megérezhető a súly s a merevség.

De egy borotva fejben nem mindegy aluból milyen ötvözet?

- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:iKon
« Válasz #117 Dátum: 2015. Szeptember 30. - 08:59:24 »
A kapitalista rendszer szerintem se ideális, keveseknek jut sok haszon, soknak kevés. Jobbat még sajnos nem találtak ki, és nem is fognak, mert a gazdasági haszonszerzők ellenérdekeltek benne.  Viszont ez alapján semmit ne vegyen az ember, mert mindenen haszna van a gyártónak? Baromság. Honnan tudjátok mekkora haszna van az Ikonnak, a Lordnak, a Mühlének, az Edwin Jaggernek, Weishinek? Lassan annyira okos lesz itt minden témában mindenki, hogy kezdem azt hinni, félrészegek vagytok.

Csak azt nem értem miért kell ilyen szinten belekeveredni egy borotvafejről szóló vitába, úgy hogy lassan személyeskedésig fajul? :nemtom:
Néhányan nem tudják elviselni, hogy nem mindenki van ugyanazon a véleményen, és ettől konkrétan úgy érzik, hogy "veszítettek" egy nem létező vitában.
Hogy őszinte legyek, ez már sajnos kicsit elriaszt engem ettől a fórumtól... :fejtor:
(szerintem)

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:iKon
« Válasz #118 Dátum: 2015. Szeptember 30. - 09:12:14 »
A kapitalista rendszer szerintem se ideális, keveseknek jut sok haszon, soknak kevés. Jobbat még sajnos nem találtak ki, és nem is fognak, mert a gazdasági haszonszerzők ellenérdekeltek benne.  Viszont ez alapján semmit ne vegyen az ember, mert minden haszna van a gyártónak? Baromság. Honnan tudjátok mekkora haszna van az Ikonnak, a Lordnak, a Mühlének, az Edwin Jaggernek, Weishinek? Lassan annyira okos lesz itt minden témában mindenki, hogy kezdem azt hinni, félrészegek vagytok.

Csak azt nem értem miért kell ilyen szinten belekeveredni egy borotvafejről szóló vitába, úgy hogy lassan személyeskedésig fajul? :nemtom:
Néhányan nem tudják elviselni, hogy nem mindenki van ugyanazon a véleményen, és ettől konkrétan úgy érzik, hogy "veszítettek" egy nem létező vitában.
Hogy őszinte legyek, ez már sajnos kicsit elriaszt engem ettől a fórumtól... :fejtor:
Ennyi, az ellenérdekeltségi részt kivéve egyet kell értenem.

 :offtopik:
Mindenféle ellenérdekeltség nélkül is törvényszerű, hogy emberi közösségekben kialakul egy versengés a javakért, egyszerűen a különböző szubjektív igények miatt is. Az, hogy ez az egész végül "gazdasági" lefordításra került, már a dolgok finomodása, kis közösségekben is megvan a rangsor, még a ma is létező primitív törzseknél is. Innentől hogy éppen kapitalizmus a neve, ahol nem fedik ezt el, vagy kommunizmusnak nevezett szocializmus (ahol a színfalak mögött történt), vagy rövid életű, többé-kevésbé idealista rendszer, ami végül megbukik (francia forr., vagy Tanácsközt.), már mindegy.
Off vége.
Gillette Tech 1951

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:iKon
« Válasz #119 Dátum: 2015. Szeptember 30. - 09:18:57 »
Bocsánat ha valaki szerint riasztó voltam.

Mindegy számomra, hogy kinek mennyi a haszna.

Csak tisztán reklám ipari megközelítést akartam beletenni.


De mint írtam is. Ki mit akar, azt maga döntse el, mire, mennyit költ.
Én akkor sem vennék Ferrárit ha száz euróssal törölhetném a fenekem wc után, nem mert nem jó jármű, de annyit nem adnék érte, mert tudom, hogy a profit mekkora része a hype s a PR
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici