Minden, ami hagyományos borotválkozás > Biztonsági (DE) borotva

Wilkinson Sword borotva

(1/22) > >>

Valentin:
Üdv!
Nekem egy műanyag Wilkinson double edge borotvám van, amit 1600 ft-t vettem. A kérdésem az lenne, h ez mivel rosszabb a drága Merkur borotváknál? Miben lehet ezt érezni?

edrose:
Például abban, hogy teljesen műanyag?   ;D



A szarkazmust félretéve: biztos te is tudod, hogy a funkcionalitás egy dolog, a felhasznált anyagok, a kivitel és a presztízs meg egy másik. Utóbbiak pénz, sok pénz.

fonthunter (†2014):
Valentin, egy személyes tapasztalat a drágább Merkurral sokkal többet ér, mintha itt betűket olvasnál róla. Próbálj esetleg kölcsönkérni egyet és akkor érezni is tudnád az érzést!  ;)

...remélem ezzel már mind a két kérdésedre választ kaptál!  :)

Juby:
Valentin nekem is volt Wilkinsonom,nem teljesített olyan jó,szerintem szerezned kéne egy lord double edge borotvát.500ft És ezerszer jobb.

cotag:

--- Idézetet írta: Valentin - 2009. December 03. - 19:10:43 ---Üdv!
Nekem egy műanyag Wilkinson double edge borotvám van, amit 1600 ft-t vettem. A kérdésem az lenne, h ez mivel rosszabb a drága Merkur borotváknál? Miben lehet ezt érezni?

--- Idézet vége ---

Hat a muanyag Wilkinsonnak szerintem nem az a legnagyobb baja, hogy muanyag, hanem az, hogy nem tul jo a kialakitasa, ezert nem teljesit tul jol. A penget nem vagy alig hajlitja meg, nem tul szerencses a suly eloszlasa sem, nekem az is zavaro volt, hogy nagy a fej minden iranyba. Persze elvegzi a feladatot, de nem tul nagy elmeny es nem is tokeletes az eredmeny. A fem borotvanak, a nyilvanvalo esztetikain kivul, az is az elonye, hogy a forro vizben felmelegedik, igy sokkal kellemesebb a bornek.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése