Szerző Téma: Wilkinson Sword borotva  (Megtekintve 15217 alkalommal)

Nem elérhető lajkoska

• Törzstag
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #60 Dátum: 2018. Január 14. - 00:52:10 »
Akkor lehet, hogy mégse kellet volna megvegyem ha ilyen törékeny. Más valamit lehet tudni róla (még nem probáltam ki)?
" "
(Loaded)

Nem elérhető cbandi

• Törzstag
« Válasz #61 Dátum: 2018. Január 14. - 01:19:43 »
Ahogy a kolléga is mondta, nemigen tudja megvágni magát vele az ember, nem egy agresszív darab, de jól meg lehet vele borotválkozni.
A törékenységről, nem kell nagyon erősen megtekerni a nyelét amikor a pengét beteszed és rögzíted, akkor nem fog elrepedni.
Nekem is van egy, szeretem.
 :2thumbup:

Nem elérhető bbuffy

• Törzstag
  • ナイフ少年
« Válasz #62 Dátum: 2018. Január 14. - 15:29:01 »
Annyira azert nem torekeny. Amugy meg nem egy draga dolog.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető lajkoska

• Törzstag
« Válasz #63 Dátum: 2018. Január 14. - 16:35:56 »
Köszönöm az információkat!
" "
(Loaded)

Nem elérhető astra501

• Törzstag
« Válasz #64 Dátum: 2018. November 22. - 11:38:13 »
A neten láttam nemrég hogy a Wilkinson saját logóval piacra dobta azt a kínai tto-t, ami régebben tetszett az aliexpressen, ahonnan egyébként eltűnt ez a verzió pár hónapja, amit furcsálltam is. Az írták, hogy a német DM-ben kapható, ezért benéztem ma itt a DM-be. Meg is találtam, de szólóban nem kapható (legalábbis ott amelyikben én voltam), csak szettben, ami a borotvát, egy sörte pamacsot, egy ufo szappant és 5 db pengét tartalmaz. Az ára 3.990 Ft.

Erről van szó: https://www.amazon.co.uk/Wilkinson-Sword-Classic-Double-Safety/dp/B07HMJ7F4H

A borotva feje egyébként megegyezik azzal a ZY TTO-val ami nekem van fekete nyéllel. Én szeretem, a kínai cuccok közül a kedvencem. A nyél ennél a Wilkinsonosnál elég hosszú és jó vastag, talán kicsit nagynak is tűnik a fejhez viszonyítva.

Nem tudom lesz-e szólóban (van olyan csomagolás is, amiben a borotva és 5 db penge van), ha igen akkor az nem rossz vétel szerintem. Bár minden a matektól függ, hogy mennyi az annyi. :)

https://forum-der-rasur.de/forum/threads/wilkinson-sword-classic-de-tto.1069/

Nem elérhető Serpenthelm

• Új tag
  • *
« Válasz #65 Dátum: 2018. November 26. - 19:49:50 »
Tök jól néz ki, én még a fekete Wilkinsont is szerettem, csakis azért tettem a fémek alá, mert műanyag, és az első Lord után jöttem rá, hogy milyen jó a melegített borotva...
Na de, most akkor ezt a szettet itthon láttad valahol? Én voltam két DM-ben azóta, és sajna nem láttam egyikben sem, sem a borotvák között, sem ajándékcsomagok között. De ha itthon láttad, akkor járok tovább, mert tetszik, főleg ha lenne a "csak pengés" változatban is. :)

Nem elérhető astra501

• Törzstag
« Válasz #66 Dátum: 2018. November 26. - 21:32:11 »
Itthon láttam a tököli DM-ben, azért is írtam, hogy 3.990 Ft az ára :) Az ajándékcsomagok között volt egy külön polcon. Hát igen, a pamacs meg az ufo nem annyira vonzó, a borotva+penge csomag bőven elég.

Nem elérhető Serpenthelm

• Új tag
  • *
« Válasz #67 Dátum: 2018. November 26. - 22:27:20 »
Azon gondolkozom, hogy vajon "beavatós" ajándéknak mennyire érheti meg, hátha öcsémet is rá tudom venni  :evil: Igaz, ő kést akarna, de én meg azt mondtam neki, először egy biztonsági, pengés, utána kést. Csak kérdés, a pamacs+szappan kombó mennyire lehet jó.

Nem elérhető Detre

• Törzstag
« Válasz #68 Dátum: 2018. November 27. - 00:55:40 »
A tálkás Wilkinson szappannak nincs jó híre. Feltehetően egy sörtepamacs van hozzácsapva, attól se lehet csodát várni.

Nem elérhető astra501

• Törzstag
« Válasz #69 Dátum: 2018. November 27. - 06:09:36 »
Hát igen, az ufo finoman fogalmazva nem a szappanok csúcsa és a pamacsból se nézek ki sokat... A borotva egy kicsit keményebb (gondolom kb. ugyanolyan, mint az enyém az eltérő nyél ellenére), mint amit én kezdőnek el tudok képzelni, de például egy R41-nél lényegesen jobb választás indulónak. Legalábbis szerintem :)

Nem elérhető Serpenthelm

• Új tag
  • *
« Válasz #70 Dátum: 2018. November 27. - 08:37:24 »
Hm, ezek hasznos infók, akkor annyira már nem is keresem. Majd kap inkább egy fekete Balea+Lord kombót egyszer, ha úgy érzi, tényleg szeretné. Köszi! :)

Elérhető kezdőmókus

• Törzstag
« Válasz #71 Dátum: 2018. November 27. - 09:03:03 »
Majd kap inkább egy fekete Balea+Lord kombót egyszer, ha úgy érzi, tényleg szeretné.

Szerintem abszolút ez a legjobb választás annak, aki nem tudja még hogy akar-e hagyományosan borotválkozni, csak kipróbálná. A Wilkinsonnal meg lehet jól borotválkozni, főleg annak aki tapasztaltabb, de mivel van nála sokkal jobb, kár hogy ez az ami a legjobban szem előtt van a drogériákban.

Nem elérhető astra501

• Törzstag
« Válasz #72 Dátum: 2018. November 27. - 09:10:32 »
A Wilkinsonnal meg lehet jól borotválkozni, főleg annak aki tapasztaltabb, de mivel van nála sokkal jobb, kár hogy ez az ami a legjobban szem előtt van a drogériákban.
Melyik drogériákban van szem előtt? Én a DM-ben láttam, de ott sem igazán volt szem előtt és Serpenthelm kolléga két másikban nem is találta.

Elérhető kezdőmókus

• Törzstag
« Válasz #73 Dátum: 2018. November 27. - 09:45:19 »
DM-ben, meg valamelyik másik láncban (vagy franchise-ban? de a neve nem jut eszembe, olyan majdnem-százforintos feeling) látom rendszeresen.

A "szem előtt" viszonylagos, a DE mezőnyben értendő. Mondjuk úgy, hogy aki nem keres ezzel foglalkozó boltokat, az 90+%ban Wilkinson DE-vel fog találkozni.

De lehet, hogy torzított a mintám (Bp XIII-XIV).

Nem elérhető astra501

• Törzstag
« Válasz #74 Dátum: 2018. November 27. - 10:48:14 »
Rendszeresen? Ugyanarról a fém tto készülékről (lásd a beszélgetést elindító hozzászólásban a linkeken) beszélsz, mint mi?

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

iddaa net geciktirici