Szerző Téma: Wilkinson Sword borotva  (Megtekintve 50459 alkalommal)

Nem elérhető lajkoska

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 256
  • Fiatal hobbista.
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #60 Dátum: 2018. Január 14. - 00:52:10 »
Akkor lehet, hogy mégse kellet volna megvegyem ha ilyen törékeny. Más valamit lehet tudni róla (még nem probáltam ki)?
"Lehet,  hogy elvehetném és nem is kellene kérni,  de legalább én még tükörbe tudok nézzni "
(A&M)

Nem elérhető cbandi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 662
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #61 Dátum: 2018. Január 14. - 01:19:43 »
Ahogy a kolléga is mondta, nemigen tudja megvágni magát vele az ember, nem egy agresszív darab, de jól meg lehet vele borotválkozni.
A törékenységről, nem kell nagyon erősen megtekerni a nyelét amikor a pengét beteszed és rögzíted, akkor nem fog elrepedni.
Nekem is van egy, szeretem.
 :2thumbup:

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #62 Dátum: 2018. Január 14. - 15:29:01 »
Annyira azert nem torekeny. Amugy meg nem egy draga dolog.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető lajkoska

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 256
  • Fiatal hobbista.
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #63 Dátum: 2018. Január 14. - 16:35:56 »
Köszönöm az információkat!
"Lehet,  hogy elvehetném és nem is kellene kérni,  de legalább én még tükörbe tudok nézzni "
(A&M)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #64 Dátum: 2018. November 22. - 11:38:13 »
A neten láttam nemrég hogy a Wilkinson saját logóval piacra dobta azt a kínai tto-t, ami régebben tetszett az aliexpressen, ahonnan egyébként eltűnt ez a verzió pár hónapja, amit furcsálltam is. Az írták, hogy a német DM-ben kapható, ezért benéztem ma itt a DM-be. Meg is találtam, de szólóban nem kapható (legalábbis ott amelyikben én voltam), csak szettben, ami a borotvát, egy sörte pamacsot, egy ufo szappant és 5 db pengét tartalmaz. Az ára 3.990 Ft.

Erről van szó: https://www.amazon.co.uk/Wilkinson-Sword-Classic-Double-Safety/dp/B07HMJ7F4H

A borotva feje egyébként megegyezik azzal a ZY TTO-val ami nekem van fekete nyéllel. Én szeretem, a kínai cuccok közül a kedvencem. A nyél ennél a Wilkinsonosnál elég hosszú és jó vastag, talán kicsit nagynak is tűnik a fejhez viszonyítva.

Nem tudom lesz-e szólóban (van olyan csomagolás is, amiben a borotva és 5 db penge van), ha igen akkor az nem rossz vétel szerintem. Bár minden a matektól függ, hogy mennyi az annyi. :)

https://forum-der-rasur.de/forum/threads/wilkinson-sword-classic-de-tto.1069/

Nem elérhető Serpenthelm

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #65 Dátum: 2018. November 26. - 19:49:50 »
Tök jól néz ki, én még a fekete Wilkinsont is szerettem, csakis azért tettem a fémek alá, mert műanyag, és az első Lord után jöttem rá, hogy milyen jó a melegített borotva...
Na de, most akkor ezt a szettet itthon láttad valahol? Én voltam két DM-ben azóta, és sajna nem láttam egyikben sem, sem a borotvák között, sem ajándékcsomagok között. De ha itthon láttad, akkor járok tovább, mert tetszik, főleg ha lenne a "csak pengés" változatban is. :)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #66 Dátum: 2018. November 26. - 21:32:11 »
Itthon láttam a tököli DM-ben, azért is írtam, hogy 3.990 Ft az ára :) Az ajándékcsomagok között volt egy külön polcon. Hát igen, a pamacs meg az ufo nem annyira vonzó, a borotva+penge csomag bőven elég.

Nem elérhető Serpenthelm

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #67 Dátum: 2018. November 26. - 22:27:20 »
Azon gondolkozom, hogy vajon "beavatós" ajándéknak mennyire érheti meg, hátha öcsémet is rá tudom venni  :evil: Igaz, ő kést akarna, de én meg azt mondtam neki, először egy biztonsági, pengés, utána kést. Csak kérdés, a pamacs+szappan kombó mennyire lehet jó.

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #68 Dátum: 2018. November 27. - 00:55:40 »
A tálkás Wilkinson szappannak nincs jó híre. Feltehetően egy sörtepamacs van hozzácsapva, attól se lehet csodát várni.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #69 Dátum: 2018. November 27. - 06:09:36 »
Hát igen, az ufo finoman fogalmazva nem a szappanok csúcsa és a pamacsból se nézek ki sokat... A borotva egy kicsit keményebb (gondolom kb. ugyanolyan, mint az enyém az eltérő nyél ellenére), mint amit én kezdőnek el tudok képzelni, de például egy R41-nél lényegesen jobb választás indulónak. Legalábbis szerintem :)

Nem elérhető Serpenthelm

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #70 Dátum: 2018. November 27. - 08:37:24 »
Hm, ezek hasznos infók, akkor annyira már nem is keresem. Majd kap inkább egy fekete Balea+Lord kombót egyszer, ha úgy érzi, tényleg szeretné. Köszi! :)

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #71 Dátum: 2018. November 27. - 09:03:03 »
Majd kap inkább egy fekete Balea+Lord kombót egyszer, ha úgy érzi, tényleg szeretné.

Szerintem abszolút ez a legjobb választás annak, aki nem tudja még hogy akar-e hagyományosan borotválkozni, csak kipróbálná. A Wilkinsonnal meg lehet jól borotválkozni, főleg annak aki tapasztaltabb, de mivel van nála sokkal jobb, kár hogy ez az ami a legjobban szem előtt van a drogériákban.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #72 Dátum: 2018. November 27. - 09:10:32 »
A Wilkinsonnal meg lehet jól borotválkozni, főleg annak aki tapasztaltabb, de mivel van nála sokkal jobb, kár hogy ez az ami a legjobban szem előtt van a drogériákban.
Melyik drogériákban van szem előtt? Én a DM-ben láttam, de ott sem igazán volt szem előtt és Serpenthelm kolléga két másikban nem is találta.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #73 Dátum: 2018. November 27. - 09:45:19 »
DM-ben, meg valamelyik másik láncban (vagy franchise-ban? de a neve nem jut eszembe, olyan majdnem-százforintos feeling) látom rendszeresen.

A "szem előtt" viszonylagos, a DE mezőnyben értendő. Mondjuk úgy, hogy aki nem keres ezzel foglalkozó boltokat, az 90+%ban Wilkinson DE-vel fog találkozni.

De lehet, hogy torzított a mintám (Bp XIII-XIV).

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #74 Dátum: 2018. November 27. - 10:48:14 »
Rendszeresen? Ugyanarról a fém tto készülékről (lásd a beszélgetést elindító hozzászólásban a linkeken) beszélsz, mint mi?

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici