Szerző Téma: Wilkinson Sword borotva  (Megtekintve 50450 alkalommal)

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #90 Dátum: 2020. Március 14. - 08:27:10 »
Ha van kedvetek Kinabol rendelni, akkor ugyanez Alin Wilkinson logo nelkul $10. https://www.aliexpress.com/item/32898158977.html

Győrben a DM-ben (régi Intersparban) épp kiárusítják a karácsonyi csomagot (DE+pamacs+szappan+penge) emlékeim szerint 2500 HUF-ért.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #91 Dátum: 2020. Március 14. - 09:39:30 »
Ha van kedvetek Kinabol rendelni, akkor ugyanez Alin Wilkinson logo nelkul $10. https://www.aliexpress.com/item/32898158977.html

Jobb szeretem az "eredeti" cuccokat. Tudom, hogy ugyanazon a gyártósoron készül, stb. de valahogy nem szeretem a klónokat. Nem vagyok márkab**i, Lord DE-vel nyomom. De inkább fizetek többet egy eredetiért, vagy veszek egy olcsóbb márkát.
De nem török pálcát senki felett, és nem is akarok vitát generálni erről.
 :cimbi:

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #92 Dátum: 2020. Március 14. - 10:27:08 »
Jobb szeretem az "eredeti" cuccokat. Tudom, hogy ugyanazon a gyártósoron készül, stb. de valahogy nem szeretem a klónokat. Nem vagyok márkab**i, Lord DE-vel nyomom. De inkább fizetek többet egy eredetiért, vagy veszek egy olcsóbb márkát.
De nem török pálcát senki felett, és nem is akarok vitát generálni erről.
 :cimbi:
Ebben az esetben az "eredeti" az olcsobb. Eredetileg ez a Weishi 9306-P, evek ota kaphato. A Wilki megvett es bedobozolt partizezer logoztatott darabot belole. Ok nem egymas, hanem a Gillette SuperSpeed klonjai. Hasonloan a Lordhoz, amin meg Gillette Tech es R89 klon fejek vannak.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #93 Dátum: 2020. Március 14. - 14:56:23 »
Negy csomagomat nem kuldtek el mostanaban, ez most nem opcio. De ha ilyen akkor nem is erdekel.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #94 Dátum: 2020. Március 14. - 18:25:03 »
Jobb szeretem az "eredeti" cuccokat. Tudom, hogy ugyanazon a gyártósoron készül, stb. de valahogy nem szeretem a klónokat. Nem vagyok márkab**i, Lord DE-vel nyomom. De inkább fizetek többet egy eredetiért, vagy veszek egy olcsóbb márkát.
De nem török pálcát senki felett, és nem is akarok vitát generálni erről.
 :cimbi:
Ebben az esetben az "eredeti" az olcsobb. Eredetileg ez a Weishi 9306-P, evek ota kaphato. A Wilki megvett es bedobozolt partizezer logoztatott darabot belole. Ok nem egymas, hanem a Gillette SuperSpeed klonjai. Hasonloan a Lordhoz, amin meg Gillette Tech es R89 klon fejek vannak.
Ez valóban így volt, az alin jóval előbb kapható volt ez a borotva, mint ahogy a Wilkinsonnál felbukkant logózva.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #95 Dátum: 2020. Március 14. - 18:28:28 »
A neten láttam nemrég hogy a Wilkinson saját logóval piacra dobta azt a kínai tto-t, ami régebben tetszett az aliexpressen, ahonnan egyébként eltűnt ez a verzió pár hónapja, amit furcsálltam is. Az írták, hogy a német DM-ben kapható, ezért benéztem ma itt a DM-be. Meg is találtam, de szólóban nem kapható (legalábbis ott amelyikben én voltam), csak szettben, ami a borotvát, egy sörte pamacsot, egy ufo szappant és 5 db pengét tartalmaz. Az ára 3.990 Ft.

Erről van szó: https://www.amazon.co.uk/Wilkinson-Sword-Classic-Double-Safety/dp/B07HMJ7F4H

A borotva feje egyébként megegyezik azzal a ZY TTO-val ami nekem van fekete nyéllel. Én szeretem, a kínai cuccok közül a kedvencem. A nyél ennél a Wilkinsonosnál elég hosszú és jó vastag, talán kicsit nagynak is tűnik a fejhez viszonyítva.

Nem tudom lesz-e szólóban (van olyan csomagolás is, amiben a borotva és 5 db penge van), ha igen akkor az nem rossz vétel szerintem. Bár minden a matektól függ, hogy mennyi az annyi. :)

https://forum-der-rasur.de/forum/threads/wilkinson-sword-classic-de-tto.1069/
itt írtam is róla...

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #96 Dátum: 2020. Március 14. - 18:30:08 »
Nem is tetszik mar. 😂
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #97 Dátum: 2020. Március 14. - 21:12:54 »
Szerintem szép kis borotva. Mivel a Wilkinson logóshoz nem tudok hozzájutni, rendeltem egyet kínábol két hete, elméletileg már az országban van, ha minden jól megy, jövő héten érkezik is. Írok majd róla, amint sikerül letesztelnem.

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #98 Dátum: 2020. Március 25. - 21:19:15 »
Megérkezett a kínai Wilkinson borotvám, azt olvastam róla, hogy Weishi 9306 feje van. Zöld Astra pengét tettem bele, az első borotválkozás borzalmas volt, úgy néztem ki utána, mintha egy medvével harcoltam volna. Csomó helyen megvágtam magam. Bár levitte a szőrt, a fél arcom is. Második alkalommal már nem volt annyira vészes, azért még nem lettünk jóbarátok. Az eredmény jó, de marad utána egy kis irritáció. A "rendes" borotvám egy R89, azt a kíméletességet meg sem közelíti. Azért még kisérletezek, hátha találok egy olyan pengét, amivel összepasszolnak.

Nem elérhető Joey

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 55
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #99 Dátum: 2020. Március 31. - 13:39:41 »
Lehet, hogyha tompul kicsit a zöld Astra, utána jobb lesz. Vagy cseréld kékre, vagy zöld Gillette 7 O'clock-ra, esetleg Nacettre.

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #100 Dátum: 2020. Március 31. - 14:17:29 »
Igen, második, harmadik borotválkozás egész jó volt, persze meg sem közelíti az R89-et. Azért nem adom fel és ki fogom próbálni másik zsiletekkel is. Én a Wilkinsonra gondoltam, az sem olyan bántóan éles.

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #101 Dátum: 2020. Április 24. - 15:57:14 »
Végül a Lord pengével is kipróbáltam a kínai Wilkinson borotvám, valószínűleg a technikám is javult, de egészen jó eredményt tudok vele elérni. Még a végén megszeretem. :) 

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #102 Dátum: 2020. Április 24. - 17:03:56 »
Jó cucc nagyon, csak szeret eltömődni! Nagy szőrnek ne ess neki vele!
HP

Nem elérhető Mykeee

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #103 Dátum: 2020. Július 05. - 15:58:43 »
Ma olyan történt, hogy meglazult használat közben a csavar rész. Szanaszét metélt a következő húzásnál. Megoróbákok rá figyelni, vagy max letérek a pillangó rendszerűről.  :'(

Nem elérhető lszeman

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Wilkinson Sword borotva
« Válasz #104 Dátum: 2020. Július 10. - 13:41:44 »
Én minden reggel borotválkozás előtt rutinból szorítok rajta egyet. Még sosem tekeredett ki, de biztos ami biztos.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici