Minden, ami hagyományos borotválkozás > Biztonsági (DE) borotva

Egyéb márkák

(1/422) > >>

edrose:
Lord, Wilkinson, Astra stb. stb. stb.

edrose:
Van valakinek Parker borotvája?

Penge:
Ez olyan furi tanács... nem tudom, hogy Ti, hogy vagytok vele, de én elöbb adnám kölcsön a kocsimat, mint a borotvámat...  :)
Még ha vissza is kapnám egyben, olyan furcsán néznék már rá utána... a kocsira viszont nem, pedig a különbség számottevő pénzben kifejezve... Ebből is látszik, hogy a borotva ez egy érzelmi dolog... :-)

fonthunter (†2014):

--- Idézetet írta: Penge - 2009. December 03. - 23:09:47 ---Ez olyan furi tanács... nem tudom, hogy Ti, hogy vagytok vele, de én elöbb adnám kölcsön a kocsimat, mint a borotvámat...  :)

--- Idézet vége ---

Nálam speciel fordítva van!  ;) Egy DE borotvapenge tartót szívesen kölcsönadnék egy barátomnak, ha kéri és ezen múlik, hogy azt válassza-e! Már én is kaptam így felhatalmazást, de nem éltem vele. ...mondjuk a borotvakéseimet nem szívesen adnám kölcsön, inkább ajándékba!

Penge:

--- Idézetet írta: fonthunter - 2009. December 04. - 11:35:09 ---...mondjuk a borotvakéseimet nem szívesen adnám kölcsön, inkább ajándékba!

--- Idézet vége ---

Akkor mégsincs fordítva! elméletben persze..  :D  és igaz a mondás, hogy nőt, pénzt és ezek szerint borotvakést sem adunk kölcsön!  ;D

Egyébként pedig szerintem, ha valakit izgat, hogy milyen lehet egy Merkur vs. Wilkinson, szerintem nyugodtan elkezdhet gyűjteni rá, az összes fém DE egy ( vagy több) életre szoló darab, ha valaki vigyázz rá, vagy késöbb akár jó pénzért értékesíthető is, úgyhogy nem kell kölcsönkérni az eféle szerszámot, meg kell venni!

Ahogy elnézlek Titeket borotvafanok, hatalmas készülék arzenállal rendelkeztek és nem hiszem, hogy ebből akár egy is kölcsönben van! Nincs igazam?  ;D

 

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése