Szerző Téma: Egyéb márkák  (Megtekintve 371504 alkalommal)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1740 Dátum: 2017. November 16. - 17:51:21 »
Egyelőre még fel se adták. Sokan panaszkodnak, hogy a 11.11 annyira nagy káoszt okozott, hogy egyes eladók teljesen szétcsúsztak. Remélhetőleg ez nem lesz ilyen és hamarosan itt lesz a borotva. Meglátjuk...

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1741 Dátum: 2017. November 16. - 18:43:15 »
Szuper, hogy ilyen figyelmesen olvassátok végig a hozzászólásaimat  :fetreng: A link alatti mondatban jegyeztem meg a hibát  ;D

Mea culpa.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető tibi85

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 110
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1742 Dátum: 2017. November 16. - 19:10:10 »
Amiket mi rendeltünk, már másnap úton voltak elvileg, mondjuk mindent 12. hóra ígértek, de sebaj, majd megjönnek

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1743 Dátum: 2017. November 17. - 12:32:53 »
Nemrég jött a levél hogy elindult a csomag és mi a nyomonkövetési szám... Ma felkerült két másik eladó kínálatába is, az egyiknél 9,94 a másiknál 9,56 dolcsi. A drágábbnál vettem anno a pamacsot és a habosító tálkát.

Nem elérhető Qttyyy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1744 Dátum: 2017. November 23. - 13:47:36 »
Nem emlékszem, hogy volt-e már itt. A Razoremporiumnál megjelent a Rex Supply szabályozható borotvája. Részletek és ár itt:
http://www.razoremporium.com/rex-supply-co-ambassador-adjustable-stainless-steel-de-razor/
"Nem is normális az, ha valaki egy kicsit nem bolond!" VP

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1745 Dátum: 2017. November 23. - 17:23:05 »
Hogy sikerült pont egy ilyen bazári Rex feliratot álmodniuk a fej aljára...
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1746 Dátum: 2017. November 29. - 08:54:46 »
Nemrég jött a levél hogy elindult a csomag és mi a nyomonkövetési szám...
Vicces lesz ez, már érzem. Általában a magyar oldalon szoktak bénázni, de most már kínában szórakoznak. Írtak egy levelet egy nyomonkövetési számmal 17-én. Sokáig semmi, aztán 27-én jelent meg, hogy küldemény postai feladása, ma meg hogy elindult a csomag a célországba... Azért csak odab@szott a 11.11 meg a karácsony a rendszernek és úgy látszik nem csak itthon...

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1747 Dátum: 2017. November 29. - 09:40:34 »
Vicces lesz ez, már érzem. Általában a magyar oldalon szoktak bénázni, de most már kínában szórakoznak. Írtak egy levelet egy nyomonkövetési számmal 17-én. Sokáig semmi, aztán 27-én jelent meg, hogy küldemény postai feladása, ma meg hogy elindult a csomag a célországba... Azért csak odab@szott a 11.11 meg a karácsony a rendszernek és úgy látszik nem csak itthon...
Nekem tegnap kezdtek el behullani a 11.11 cuccok. Egy csomag a postaladaban, es egy postai atveteles ertesito.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1748 Dátum: 2017. November 29. - 11:00:42 »
Nem emlékszem, hogy volt-e már itt. A Razoremporiumnál megjelent a Rex Supply szabályozható borotvája. Részletek és ár itt:
http://www.razoremporium.com/rex-supply-co-ambassador-adjustable-stainless-steel-de-razor/
Visszaköszön a Gibbs állítható borotvája :-)
Tetszik. Kivéve az árát.

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1749 Dátum: 2017. November 29. - 19:39:29 »
A honapi borotvalkozasomat majd elmondom. Fekete tematikus nap lesz.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető Qttyyy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1750 Dátum: 2017. December 01. - 16:19:06 »
Ma délután nekem is megjött a fekete Qshave tesója. Nálam egy kicsit később lesz a próba, de majd regélek.
"Nem is normális az, ha valaki egy kicsit nem bolond!" VP

Nem elérhető tibi85

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 110
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1751 Dátum: 2017. December 01. - 16:58:05 »
 :offtopik:
Szerencsések, az enyém még várat magára... egyedüli dolog, ami a 11.11-ből megérkezett az az asszony körömlakja, pedig az nekem abszolúte nem volt sürgős.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1752 Dátum: 2017. December 02. - 06:12:15 »
off...

Bírom az ilyet. Körömlakkot nem lehet itthon kapni? Tagja vagyok néhány ilyen kínai vásárlós fórumnak pl. a FB-on és mindig elképedek mennyi hülyeséget képesek összevásárolni, amit itthon is meg tudna venni ugyanolyan, vagy hasonló áron és nem kéne a postát köpködni miatta, vagy a kínai eladót, hogy nem azt küldte, összetört a cucc, elveszett a csomag, nem kapom vissza a pénzem, ésatöbbi. Mostanában a kedvencem a törött karácsonyfadísz miatt dühöngők, amit itthon is megvehettek volna bárhol ugyanannyiért, látja milyen, nem törik össze, azonnal megvan, nem sz.patják vele a kínait, a postát, a bankot. A legviccesebb, amikor megveszik a gari nélküli műszaki cikket, büszkén megosztják, hogy alig egy hónap alatt megjött, aztán megsértődnek amikor belinkelik nekik, hogy itthon olcsóbb a Media Marktban és kap hozzá 1 év garit is. Múltkor egy csaj orvosilag felírt szemüveget akart aliexpressről rendelni, szóltak neki (még optikus is volt köztük, aki felajánlotta, hogy nála kedvezményesen megveheti) hogy ilyesmit azért mégse kéne, de a csaj felháborodva ugatott le mindenkit... Én jó ideje csak olyat rendelek, amit itthon nem tudok megvenni, vagy sokkal drágább itthon. Nemrég tejhabosítót kerestem, mert bedöglött az itthoni. Van három nagy kínai itt a közelünkben, besétáltam az elsőbe és ugyanazt, amit az aliexpressen kinéztem megvettem 2 perc alatt, ugyanolyan áron, válogathattam is a színek közül és azt mondta az eladó, ha gond lenne vele nyugodtan vigyem vissza. Szerencsére nincs vele gond, talán csak annyi, hogy a friss elemmel olyan erős, hogy csónakot lehetne vele hajtani  ;D

Nem elérhető tibi85

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 110
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1753 Dátum: 2017. December 02. - 16:57:26 »
 :offtopik:
Szóval, mivel ez nekem szól, reagálok azok a körömlakkok, amiket rendelt itthon 800-1000 Ft körül van, onnan 300 Ft-ért jött, szóval szerintem jelentős a különbség.
Itt a kezemben a kés is, szép darab, gyakorlatilag hibátlan, csak mocskos, meg persze az éle gyengusz, de azon majd segítek.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1754 Dátum: 2017. December 02. - 17:16:33 »
Használjátok egészséggel a körömlakkot meg a kést is...

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici