Szerző Téma: Egyéb márkák  (Megtekintve 371020 alkalommal)

Nem elérhető tibi85

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 110
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1755 Dátum: 2017. December 06. - 21:44:37 »
No, ma én is átvettem a futur klónt... épp aktuális is volt egy borotválkozást, így kék astrát betöltve 3-as fokozaton kezdtem. Azt kell mondjam nem jött be, éreztem, hogy nem elég alapos, a második körnél már 4-esre váltottam, de az meg szépen megharapott, nem vészes, de kipontozódó véraláfutást csinált. Nekem nem meggyőző a dolog, kap még lehetőséget, de a parker egyelőre verhetetlen.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1756 Dátum: 2017. December 07. - 08:03:56 »
Yaqiék elkezdték a szóló borotváikat is árulni az aliexpressen. Elsőként egy fekete került fel érdekes nyéllel, 89-es fejjel közel 20 dolcsiért a szállítással együtt:

https://www.aliexpress.com/store/product/Matte-Black-Color-Brass-Handle-Men-s-Shaving-Safety-Razor/2986023_32844092211.html

Az alibabán voltak eddig fent a borotváik. Egy DOC fejet is csinálnak, remélem az is kerül majd fel az aliexpressre, mert 500 db nekem kicsit sok lenne :D

https://yaqibrush.en.alibaba.com/product/60709320653-802222757/High_quality_safey_razor_head_aluminum_shaving_razor_head_only.html


Nem elérhető tibi85

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 110
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1757 Dátum: 2017. December 07. - 18:54:20 »
A 2. miért jó? Kicsit furin néz ki...

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1758 Dátum: 2017. December 07. - 19:09:43 »
Különleges. Nekem tetszik. Nem tudom jó-e a DOC, nem volt még hozzá szerencsém.

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1759 Dátum: 2017. December 07. - 20:52:48 »
Kíváncsiság .... ismeri valaki ezt a borotvát? Vélemények?
https://www.wetshaving.hu/markak/noberu-of-sweden/noberu-r77-biztonsagi-borotva
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1760 Dátum: 2017. December 07. - 21:24:40 »
Tippre valami derék kínai öntvény, de valaki majd úgyis lehuhog.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1761 Dátum: 2017. December 07. - 21:27:47 »
Kíváncsiság .... ismeri valaki ezt a borotvát? Vélemények?
https://www.wetshaving.hu/markak/noberu-of-sweden/noberu-r77-biztonsagi-borotva

elég érdekes az ára. még szerencse, hogy kapható.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1762 Dátum: 2017. December 08. - 10:37:16 »
Ennek a terméknek a relatív minőségszintje nem nevezhető kedvezőnek, mivel magas áron teljesíti a fogyasztói elvárásokat. Egy Mühle R89 ugyanezt nyújtja, fele ennyiért (Lord L7-et szándékosan nem említem, ott nem beszélhetünk minőségről) :bocs:
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1763 Dátum: 2017. December 08. - 11:07:24 »
Az alibabán voltak eddig fent a borotváik. Egy DOC fejet is csinálnak, remélem az is kerül majd fel az aliexpressre, mert 500 db nekem kicsit sok lenne :D

https://yaqibrush.en.alibaba.com/product/60709320653-802222757/High_quality_safey_razor_head_aluminum_shaving_razor_head_only.html

Ránézésre valami nagyon nem stimmel az alaplemezzel, túl rövidek a fogak.

Üdv

Á

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1764 Dátum: 2017. December 08. - 11:38:18 »
Egy próbát megérne azért úgy 5 dolcsi körül, sajna a Yaqinál csak a szállítás önmagában kerül kb. annyiba...

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1765 Dátum: 2017. December 11. - 18:50:37 »
No, ma én is átvettem a futur klónt... épp aktuális is volt egy borotválkozást, így kék astrát betöltve 3-as fokozaton kezdtem. Azt kell mondjam nem jött be, éreztem, hogy nem elég alapos, a második körnél már 4-esre váltottam, de az meg szépen megharapott, nem vészes, de kipontozódó véraláfutást csinált. Nekem nem meggyőző a dolog, kap még lehetőséget, de a parker egyelőre verhetetlen.
Nem a borotvával van gond hanem a kék astra val. Az semmire se jó.
Minimum BIc vagy Feather.
Pont most borotválkoztam Feather el. Jó mondták az aranyszabály ha merkur future vagy hasonló akkor Feather.
Nagyon remek borotválkozás volt. a 4 napos borostát hasította.  :thumbup:
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1766 Dátum: 2017. December 11. - 18:56:47 »
Passzol hozzá még a Voskhod és a sárga Gillette 7 o'clock is, de tényleg a Feather a legjobb vele.

Nem a borotvával van gond hanem a kék astra val. Az semmire se jó.
Minimum BIc vagy Feather.
Pont most borotválkoztam Feather el. Jó mondták az aranyszabály ha merkur future vagy hasonló akkor Feather.
Nagyon remek borotválkozás volt. a 4 napos borostát hasította.  :thumbup:
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető zagloba

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 206
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1767 Dátum: 2017. December 11. - 18:59:12 »
No, ma én is átvettem a futur klónt... épp aktuális is volt egy borotválkozást, így kék astrát betöltve 3-as fokozaton kezdtem. Azt kell mondjam nem jött be, éreztem, hogy nem elég alapos, a második körnél már 4-esre váltottam, de az meg szépen megharapott, nem vészes, de kipontozódó véraláfutást csinált. Nekem nem meggyőző a dolog, kap még lehetőséget, de a parker egyelőre verhetetlen.
Nem a borotvával van gond hanem a kék astra val. Az semmire se jó.
Minimum BIc vagy Feather.
Pont most borotválkoztam Feather el. Jó mondták az aranyszabály ha merkur future vagy hasonló akkor Feather.
Nagyon remek borotválkozás volt. a 4 napos borostát hasította. 
Nem olyan rossz az a kék astra! Nálam a BIC és a zöld Astra között van kedvelésben!

Nem elérhető tibi85

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 110
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1768 Dátum: 2017. December 11. - 20:49:54 »
No, nemsokára kap egy lehetőséget zöld astrával... milyen fokozatot ajánlotok? (3,5-4-es?) Mondjuk mire visszaír valaki, lehet lezajlik a móka  ::)
Van egy csomag feather-em, de az amolyan kuriózumként még ki sincs bontva, mert csak csodálgatom, mintha olyan elérhetetlen lenne!  ;)

Nem elérhető tibi85

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 110
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1769 Dátum: 2017. December 11. - 21:36:09 »
No, egyszer élünk... futur klón 3,5-es fokozat feather penge (1-szer élünk  :boldog:), előtte olajozás és figaró... a 2. körben kicsit megharapott, (de valamiért technikai problémám lehet az a rész mindig problémásabb), szóval borotválkozás 100% BBS, meglepő, ilyen kb. kölyök koromban volt... szóval nagyon jó eredmény, a zöld astra nem tud ilyet, azt hiszem... mindjárt kapja az arcszeszt, no az lehet fájni fog

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici