Szerző Téma: Egyéb márkák  (Megtekintve 331109 alkalommal)

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Egyéb márkák
« Válasz #750 Dátum: 2014. Február 26. - 17:46:46 »
Egy újabb játékos a piacon. Stainless steel és barátságos áron a többihez képest. Ami különösen tetszik: "a slightly more aggressive shave than you get from a Muhle R89, Jagger 89 and Merkur closed comb safety razors"

http://www.executive-shaving.co.uk/executive-shaving-braveheart-stainless-steel-handle-safety-razor.php?utm_source=Braveheart+razor+email&utm_campaign=The+BRaveheart+Safety+Razor+Email&utm_medium=email
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Egyéb márkák
« Válasz #751 Dátum: 2014. Február 26. - 17:48:19 »
Egy újabb játékos a piacon. Stainless steel és barátságos áron a többihez képest. Ami különösen tetszik: "a slightly more aggressive shave than you get from a Muhle R89, Jagger 89 and Merkur closed comb safety razors"

http://www.executive-shaving.co.uk/executive-shaving-braveheart-stainless-steel-handle-safety-razor.php?utm_source=Braveheart+razor+email&utm_campaign=The+BRaveheart+Safety+Razor+Email&utm_medium=email

jobban megnézve csak a nyele stainless steel
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Egyéb márkák
« Válasz #752 Dátum: 2014. Február 26. - 19:27:35 »
Egy újabb játékos a piacon. Stainless steel és barátságos áron a többihez képest. Ami különösen tetszik: "a slightly more aggressive shave than you get from a Muhle R89, Jagger 89 and Merkur closed comb safety razors"

http://www.executive-shaving.co.uk/executive-shaving-braveheart-stainless-steel-handle-safety-razor.php?utm_source=Braveheart+razor+email&utm_campaign=The+BRaveheart+Safety+Razor+Email&utm_medium=email

jobban megnézve csak a nyele stainless steel

"The handle is 100% high grade 303 stainless steel, most safety razor handles are made from low grade metal then they're chrome plated."

Mint írva vagyon, büszkén emelik ki, hogy nem krómozták a nyelet ( a fejjel ellentétben ).

De ettől még cscse!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Egyéb márkák
« Válasz #753 Dátum: 2014. Február 26. - 22:07:32 »
Újbeszállóként nagyon megkérik az árát. :kv2:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Freddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 487
Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is? A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Egyéb márkák
« Válasz #755 Dátum: 2014. Március 12. - 12:02:30 »
Na ja, rezgő-cucc. Sajnos sok ilyen próbálkozás volt, és még mindig van. Pár éve TV-reklámot is láttam, szóval "reluxára" is próbálkoznak. Az értelme (szerintem) gyakorlatilag a nullához közelít, de érdekes lehet ezeket is gyűjteni :D
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."


Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Egyéb márkák
« Válasz #757 Dátum: 2014. Március 12. - 12:45:11 »
Ezektől a rezgő vackoktól mindig kiver a víz!

Mac3 turbó volt az említett redőnyös.

Hát az arcomhoz nem érintettem volna jószántamból!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Egyéb márkák
« Válasz #758 Dátum: 2014. Március 12. - 16:21:11 »
A rezgős reluxákat én sem értettem sosem.
Olyan nagy igény nem igazán lehet rá.  :nemtom:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető worm

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 622
Re:Egyéb márkák
« Válasz #759 Dátum: 2014. Március 12. - 16:42:25 »
Mielőtt megtértem én rezgőset használtam. Messze jobb volt a nem rezgősnél, de hogy miért arra nem tudok egzakt választ adni. Mivel próbáltam mindkettőt akkoriban a válasz: csak  :kv2:
Szavakon lovagolni? Az értelmes ember konvenciókban gondolkozik, nem konkrétan szavakban! 
http://szucsjanos.hu/philosophy/thispage.html

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Egyéb márkák
« Válasz #760 Dátum: 2014. Március 12. - 17:35:12 »
Mielőtt megtértem én rezgőset használtam. Messze jobb volt a nem rezgősnél, de hogy miért arra nem tudok egzakt választ adni. Mivel próbáltam mindkettőt akkoriban a válasz: csak  :kv2:
Kamaszkoromban kaptam egy rezgőset ajándékba. Wilkinson patron kellett hozzá. Nagyon komoly cuccnak gondoltam, forradalmi újításnak, amely 100x jobb borotválkozási élményt ad. Aztán 1x lemerült benne az elem, és valahogy mindig lusta voltam elmenni az előszobaszekrényig egy másikért. Akkor revideáltam a rezgés jelentőségét.

Ha jól tudom a Gillette-nek most is van, és kapható is. Szerintem ez egy 5-10 évente megbízhatóan megjelenő fantasztikus újítás, amit akkor sokan megvesznek, aztán szépen, nyomtalanul eltűnik a fiók mélyén, és egy költözéskor kihajítja az ember.

Nem elérhető Freddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 487
Re:Egyéb márkák
« Válasz #761 Dátum: 2014. Március 14. - 20:26:25 »
Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is? A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Egyéb márkák
« Válasz #762 Dátum: 2014. Március 14. - 20:33:48 »


Azt a betyár!

Ezt hol forgalmazzák?

Nekem is kell!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Harapos

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 25
Re:Egyéb márkák
« Válasz #763 Dátum: 2014. Március 27. - 12:01:05 »
Egy újabb játékos a piacon. Stainless steel és barátságos áron a többihez képest. Ami különösen tetszik: "a slightly more aggressive shave than you get from a Muhle R89, Jagger 89 and Merkur closed comb safety razors"

http://www.executive-shaving.co.uk/executive-shaving-braveheart-stainless-steel-handle-safety-razor.php?utm_source=Braveheart+razor+email&utm_campaign=The+BRaveheart+Safety+Razor+Email&utm_medium=email

Ez azért egész jól néz ki.

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Egyéb márkák
« Válasz #764 Dátum: 2014. Március 29. - 17:46:55 »
Hijnye, ezt a faag borotvat ki kell probalni :fetreng:

Ilyen 4edge borotvat probalt mar vki? Na nem mintha barmilyen kisertest ereznek a kiprobalasara :)
http://shop.nassrasur.com/de/Rasierer/RAZOLUTION-4Edge-Doppelklingen-Rasierhobel-schwarz

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici