Szerző Téma: Egyéb márkák  (Megtekintve 385989 alkalommal)

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Egyéb márkák
« Válasz #825 Dátum: 2014. Június 05. - 20:47:52 »

Úgy látom, hogy én nem bírok belebotlani BIC pengébe.  :fejfal:
Dobj egy postacimet priviben, kuldok egy csomaggal. (Helyi CBA rogyasig tele van veke)
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Egyéb márkák
« Válasz #826 Dátum: 2014. Június 05. - 20:50:45 »
Úgy látom, hogy én nem bírok belebotlani BIC pengébe.  :fejfal:
Betyárka nekem is van idehaza.

Ha neked megéri küldök pár dobozzal
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Egyéb márkák
« Válasz #827 Dátum: 2014. Június 05. - 21:06:38 »
Érdekes az itteni cba ban egy tyúkfingnyi sincs.
Mondjuk sok bezárt azóta. Na ha lesz időm hétvégén meglesem, hogy van egyáltalán a két cba ba de ha nem lesz jelentkezek.  ;D
Köszi a lehetőséget.
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Egyéb márkák
« Válasz #828 Dátum: 2014. Június 05. - 21:15:47 »
 :sör:
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Egyéb márkák
« Válasz #829 Dátum: 2014. Június 05. - 21:31:28 »
Mivel fogok tartozni? Nem kenyerem a kóduskodás.
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Egyéb márkák
« Válasz #830 Dátum: 2014. Június 05. - 21:38:44 »
Postaktsg
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1492
Re:Egyéb márkák
« Válasz #831 Dátum: 2014. Június 17. - 20:33:29 »
Ma jött meg, régóta vadásztam rá. Egyelőre ebayes képek:




Nagyon érdekes darab, egészen vastagon ezüstözött a fogazott lemez, míg a felső alaplap krómozott. A nyél is ezüstözött.
Sajnos a saját pengéikre tervezték, amik eltérnek a szabvány Gillette pengéktől, amit ma is használunk; így a próbához még kicsit mókolni kell... :)
Gillette Tech 1951

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Egyéb márkák
« Válasz #832 Dátum: 2014. Június 18. - 11:56:19 »
Ez bizony nagyon szép, gratulálok hozzá!  :hat:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1492
Re:Egyéb márkák
« Válasz #833 Dátum: 2014. Június 19. - 20:54:24 »
Belement a penge, nem is kellett nagyon "alakítani" rajta, csak "befelé" vastagabb a pozícionáló két tüske, külső méretek stimmelnek a Gillette -tel.
Nem tudom, a gyári penge milyen méretezésű (ha gyűjtőtársnak van otthon, és esetleg lecsekkolja, hálás lennék), de a képen is látszik, hogy rendesen kiáll. A gap viszont nem túl nagy.
Gillette Tech 1951

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1492
Re:Egyéb márkák
« Válasz #834 Dátum: 2014. Június 19. - 20:55:10 »

Gillette Tech 1951

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Egyéb márkák
« Válasz #835 Dátum: 2014. Július 15. - 20:12:18 »
Tegnap végre megjött a nyitott fésűs légiós borotvám Messi-földről. Volt már tapasztalat szállítási idő kapcsán Argentínából, ezért nem idegeskedtem, hogy mikor hozzák, de csodák csodája, a vásárlástól számított 28 nap után landolt a cucc (többre számítottam, vagy 5-6 hétre).
Persze szokás szerint felnyitották (mint minden eddigi Dél-Amerikai csomagomat), de most gyakorlatilag széttépve érkezett meg. Pofátlanul mellékeltek hozzá egy formanyomtatványt, miszerint már sérülten érkezett az országba. Na persze, lehet, hogy én is mosnám a kezeimet. Szóval ez már annyira vicces, hogy inkább idegesítő.  >:(
Az rendben van, hogy az odalentről jövő csomikat alaposabban megnézik, mert ki tudja, mi van az áru mellé csúsztatva, de hogy szét is tépetik a kutyával vagy tudja fene kivel, az már nem ok. Legalább valami normális dobozba csomagolták volna vissza! De nem, ennél primitívebben már nem is jöhetett volna. Csak gratulálni tudok vámnak-postának-tökömtudjakinek. (Holnap lökök majd képet a küldeményről a boltok-topikba.)
Mondjuk az is igaz, hogy örüljek, hogy egyáltalán megjött a borotva, még szerencse, hogy használt volt és ez látszott is rajta.
A neten látott állapothoz képest a valóságban azért nem volt annyira gázos a vas. Persze látszik, hogy használt, meg az idő vasfoga, ugye, de azért némi puceválás után egész használhatónak tűnik. (Azért majd idővel meglátogatja a galvanizáló műhelyt, azt hiszem!)
Holnap ki is próbálom. Kíváncsi vagyok, hogy a zárt fésűs változathoz képest ez miben vagy mennyire lesz más ( ha egyáltalán más lesz), illetve a többi vasamhoz képest hogy teljesít majd. A zártat nagyon szeretem, remélem ezzel is jó barátságot kötök majd. Aztán persze lehet, hogy egy kalap sz@r lesz.
Majd referálok.
Képet is igyekszem feltenni majd, csak borzasztóan el vagyok havazva (mint nyáron általában).
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Egyéb márkák
« Válasz #836 Dátum: 2014. Július 16. - 07:53:18 »




Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető Marcselló

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1080
Re:Egyéb márkák
« Válasz #837 Dátum: 2014. Augusztus 02. - 00:01:10 »
A Razor Emporium új borotvája
http://www.razoremporium.com/standard-razor-matte-black-aluminum-finish/

€59,01 ( 18.000Ft  :o )
Éles pengét, bő habot!

"Some snakes have venom but humans have guns, knives and bombs.. Think a while and decide which you should be afraid of..."

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Egyéb márkák
« Válasz #838 Dátum: 2014. Augusztus 02. - 04:55:59 »
Nekem ez olyan mint egy tervezőasztalon hagyott borotva prototipus műanyagból.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető powerball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 240
Re:Egyéb márkák
« Válasz #839 Dátum: 2014. Augusztus 13. - 12:19:12 »
Ha esetleg van köztetek olyan aki szereti a késeket, karambitokat kardokat borotvákat olcsón akkor íme.

Mindössze 10 dollár

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=_JuzhjX6BJk" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=_JuzhjX6BJk</a>

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yaroTPXfFS4" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=yaroTPXfFS4</a>

Honlap

http://www.budk.com/home.jsp

 :hat:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici