Szerző Téma: Egyéb márkák  (Megtekintve 371638 alkalommal)

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Egyéb márkák
« Válasz #915 Dátum: 2015. Április 08. - 10:59:55 »
Látom, az Arko csak nem ússza meg!  :naughty:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Egyéb márkák
« Válasz #916 Dátum: 2015. Április 08. - 11:01:08 »
De a viccet félretéve, ha legalább mi nem ismerjük el egy-egy marka jeles tagjának esetleges negatív tulajdonságát, akkor milyen alapon mondjuk az ide te védő, kezdő éltarsaknak mit vegyen s mit hogy használjon?

Valljuk mar be, hogy a Futur valóban egy jól eltalált állítható, nekem kedves, brutális nehéz borotva. De ellenben a fej geometriája nem minden hajlatot enged KÖNNYEN  kiborotválni.

S minden borovanak vannak szerethető, s ellenszenves tulajdonságai. Ha ezek nem kerülnek szóba, akkor mi értelme a topikoknak? Ha csak a méz csöpög? A kezdő megveszi, s anyánk meg csuklik, hisz legelőször a tapasztalatlanság révén, a negatívumok hatványozottan jelentkezhetnek.

De ha felhívjuk a figyelmét erre, akkor mar a Futurral is tudni fogja, orr alatt 4-5 ős állás, hogy a penge be érjen minden hova.

Ez miért lehúzás?

Vagy én tanultam nagyapámtól rossz iskolát, hogy a boltba betérő vendégnek, nem a termék jóságát, hanem az esetleges hibáit kell feltárni, hogy kedvező döntést hozzon, s visszatérjen ha megint erre jár?
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Egyéb márkák
« Válasz #917 Dátum: 2015. Április 08. - 11:17:17 »
Továbbra is azt mondom, hogy a "melyik jobb, - most pl. az állítós, vagy a cserélgetős" inkább szubjektív téma.

Nincs olyan, hogy jobb vagy rosszabb, inkább olyan, hogy melyik milyen szegmensben jobb, vagy rosszabb és miért.
A miértnél már bejön az egyéni ízlés dolga, illetve a tapasztalatok és ebből kiindulva igazoljuk jobb, vagy rosszabb tulajdonságát.

Azt nem mondom és soha nem is mondtam, hogy csak dicsérni kell valamit! Igenis be kell mutatni valamennyi oldalról - jelen esetben - a borotvákat, hozzá írva az esetleges személyes tapasztalatokat, hogy magának a jellemzőnek jó, vagy rossz volt-e, ha igen miért. De ez akkor is szubjektív(ebb) vélemény lesz, nem tény.

Nekem csak az a kérésem, hogy személyes tapasztalatokon alapuló véleményeket ne tényként közöljük, hanem véleményként, egyfajta jellemzésként. Én pl. ezért szoktam az ilyen jellegű írásaimhoz hozzátenni a " - szerintem, vagy nekem" szócskát. Ebből mindenki számára kiderülhet, hogy a véleményemnek adtam hangot, nem egyenes következtetésnek, nem ténynek, ami megmásíthatatlan és sokak által abszolút elfogadott.

Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Egyéb márkák
« Válasz #918 Dátum: 2015. Április 08. - 11:23:14 »
Most higgadjunk le!


A folyó ugyan azon oldalan kiabálunk egymásnak, hogy jöjjön át a mi oldalunkra!  :cimbi:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Egyéb márkák
« Válasz #919 Dátum: 2015. Április 08. - 11:39:46 »
Nem is Neked írtam ám mindezt!  ;)
Ezért kérlek, hogy Te végképp ne vedd magadra, csak ha már Te kérdezted, hát Neked leírtam le, de én tudom, hogy Mi ketten ugyan azt mondjuk ám!

Ugyhogy nyugi, nem kell magadra venni.  :sör:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Egyéb márkák
« Válasz #920 Dátum: 2015. Április 08. - 11:43:06 »
Nekem csak az a kérésem, hogy személyes tapasztalatokon alapuló véleményeket ne tényként közöljük, hanem véleményként, egyfajta jellemzésként. Én pl. ezért szoktam az ilyen jellegű írásaimhoz hozzátenni a " - szerintem, vagy nekem" szócskát. Ebből mindenki számára kiderülhet, hogy a véleményemnek adtam hangot, nem egyenes következtetésnek, nem ténynek, ami megmásíthatatlan és sokak által abszolút elfogadott.

Ez már erősen  :offtopik: , de teljesen egyetértek.  :handshake:

A "kedvencem" amikor valamire rámondja az illető, hogy tökéletes vagy hibátlan. Az Omega 11137 hibátlan, a svájci Pitralon hibátlan, az R41 hibátlan, a Nomad szappan hibátlan, a Lord SC penge hibátlan stb. stb. stb. Nos pl ezek közül NEKEM egyik se hibátlan, noha sokan szeretik mindegyiket. Ha meg leírja az ellentétes véleményét az ember, kitör a háború.  :) Ez eleinte zavaró, később pedig vicces, ezért inkább csendben maradok, valószínűleg sok más éltárssal együtt. Viszont ezzel a kezdők nem sokat nyernek... :nemtom:
(szerintem)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Egyéb márkák
« Válasz #921 Dátum: 2015. Április 08. - 11:55:01 »
 :handshake:
Nem is Neked írtam ám mindezt!  ;)
Ezért kérlek, hogy Te végképp ne vedd magadra, csak ha már Te kérdezted, hát Neked leírtam le, de én tudom, hogy Mi ketten ugyan azt mondjuk ám!

Ugyhogy nyugi, nem kell magadra venni.  :sör:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Egyéb márkák
« Válasz #922 Dátum: 2015. Április 08. - 12:24:37 »
Forri!

Szerintem a Te véleményed is fontos, légyszi ne maradj csendben, ha úgy alakul! Szerintem minden vélemény számít, a Tied is, bár nem kell, hogy mindenkivel egyetértsünk. Minél többen szólunk hozzá egy témához, annál színesebb és infókban gazdagabb lesz az, a "kezdők" is így jobban boldogulnak!

  :handshake:

Na lapozzunk!  :thumbup:  :offtopik:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1491
Re:Egyéb márkák
« Válasz #923 Dátum: 2015. Április 08. - 12:28:06 »
Nem is Neked írtam ám mindezt!  ;)
Ezért kérlek, hogy Te végképp ne vedd magadra, csak ha már Te kérdezted, hát Neked leírtam le, de én tudom, hogy Mi ketten ugyan azt mondjuk ám!

Ugyhogy nyugi, nem kell magadra venni.  :sör:
Direkt visszanéztem, mindenki odaírta a "nekem", "van akinek", stb. vonatkozókat, nem volt egyetlen általános kijelentés sem. Ma érzékeny vagy. ;)
Gillette Tech 1951

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Egyéb márkák
« Válasz #924 Dátum: 2015. Április 08. - 12:43:37 »
Tuti!

Tavaszt várom már mióta, de ahelyett ez a fos, szürke ősz van már mióta...

Na beretválkozásra fel.  :borotva2:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető fakemaki

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 14
Re:Egyéb márkák
« Válasz #925 Dátum: 2015. Április 12. - 10:53:13 »
Üdv! Erről tud valaki valamit,vagy próbáljam inkább ki  :fejtor:


http://i645.photobucket.com/albums/uu178/deak58/20150412_104854_zpst2pree5m.jpg



Ezt nem feltétlenül al egjobb topikba írtam  :bocs:

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Egyéb márkák
« Válasz #926 Dátum: 2015. Április 12. - 11:15:30 »
Próbáld. Ki


Amerikai technológia


Óriási! Visszaköszön az átkos lehellete!


Ilyen kell nekem is!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Egyéb márkák
« Válasz #927 Dátum: 2015. Április 16. - 16:40:33 »
Fiatalok!

Tegnap vettem Quck!  Márkanevű pengét.
Valakinek tapasztalata?

Erős 49.- /5db
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Egyéb márkák
« Válasz #928 Dátum: 2015. Április 16. - 18:42:52 »
pmol- sajnos kidobtál kemény 49 Ft-ot az ablakon... volt már róla szó sokszor... de NE olvass vissza!  :cimbi:

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Egyéb márkák
« Válasz #929 Dátum: 2015. Április 16. - 20:38:08 »
pmol- sajnos kidobtál kemény 49 Ft-ot az ablakon... volt már róla szó sokszor... de NE olvass vissza!  :cimbi:
Úr JÉZUS!

Csődbe viszem a családom a meggondolatlan költekezéssel!  :fejfal:

Amúgy nem szoktam!

Vezérünktől tanultam:

Merjünk nagyok lenni és csak előre tekintsünk!

Ebbe - beláthatod - nem fér bele a visszaolvasás.  :naughty:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici