Szerző Téma: Egyéb márkák  (Megtekintve 371123 alkalommal)

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1125 Dátum: 2016. Május 31. - 09:51:33 »
Innen meg marha olcsó meg lehet rendelni:
https://www.dressgal.com/Acevivi-Men-Long-Handle-Manual-Safety-Razor-Silver-With-5-PCS-Blades-g29823.html#

Én meg is rendeltem. 3.5 dollár volt a posta tracking numberrel. De még soká ér ide. Majd beszámolok.

Ma megjött.
Nagyon meglepett a mérete. A nyél 10 centi, mérleg nincs nálam, de ha minden igaz, akkor 170g a készülék. Messze ez a legnagyobb borotvám.
A kidolgozottsága nem egy Mühle vagy EJ, de nem vészes. Este lesz a főpróba.

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1126 Dátum: 2016. Június 01. - 07:44:43 »
Tegnap mentem vele 3 kört, mindhármat az OC oldallal. Azt kell mondanom, hogy erősen agresszív volt, jópár pontvérzést sikerült összeszedni. Viszont nagyon alapos, még ma reggel is BBS közeli élmény.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1127 Dátum: 2016. Június 01. - 07:53:26 »
Nekem is megjött. Ennyiért egész jól néz ki.
Kipróbálom aztán cserélhető vkivel vmire részemről.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1128 Dátum: 2016. Június 01. - 08:18:43 »
Nekem is megjött. Ennyiért egész jól néz ki.
Kipróbálom aztán cserélhető vkivel vmire részemről.

Foglalom! Egyeztetésig!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető readyz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 117
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1129 Dátum: 2016. Június 03. - 17:36:08 »
Azóta hogy megláttam itt a fórumon Nork posztját a Phoenix double open comb-ról, szerettem volna egyet magamnak, de egészen idáig nem volt készleten.Most hogy újra elérhető, a kollégám és Én rendeltünk 1-1 darabot.
Egy hete meg is érkeztek, több pengével kipróbáltam a sajátomat és ugy találom, hogy a borotva nagyon kíméletes, irritációmentes borotválkozás az eredmény, de nehéz eltalálni a szöget ahhoz, hogy BBS közeli végeredmény legyen.Csakis agresszív pengével muködik jól.Ami valóban egy jó dolog, hogy lehúzásnál tényleg marad hab a területen csíkok formájában, így meg lehet ismételni a mozdulatot megegyszer.
Nork-étól eltéroen már nem csillogó, hanem satin kivitel van jelenleg forgalomban, nagyon mutatós így is...Kicsit rövid a nyele, jól manőverezhető az arcon.
(Munkatársam közben anyagi okokból lemondott a DOC-ról, nem is adtam át neki, így majd az egyiket szeretném feltenni az elad topicba, amint meglesz a 20 hozzászólásom  :borz2: )

Ez az eredeti link: http://phoenixartisanaccoutrements.com/products/the-phoenix-dbl-oc-safety-razor

Ez pedig a sajátom, már használat után:




Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1130 Dátum: 2016. Június 03. - 18:42:50 »
Foglalom!
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1131 Dátum: 2016. Június 18. - 10:13:39 »
Nem tudom, hogy erről a kezdeményezésről volt-e már szó, de nekem tetszik. Csak ugyebár az a fránya ár ne lenne ilyen magas:

http://baronshave.com/
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1132 Dátum: 2016. Június 18. - 14:39:03 »
Nem tudom, hogy erről a kezdeményezésről volt-e már szó, de nekem tetszik. Csak ugyebár az a fránya ár ne lenne ilyen magas:

http://baronshave.com/

Az a hátizsák jópofa.
Felfoghatatlan az, hogy a legtöbb "gyár" miért nem mer saját fejet fejleszteni, inkább a jól bevált régi Merkur fejet koppintják, aztán csinálnak hozzá csomagolást meg reklámot és kész.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1133 Dátum: 2016. Június 18. - 15:29:13 »
Nem tudom, hogy erről a kezdeményezésről volt-e már szó, de nekem tetszik. Csak ugyebár az a fránya ár ne lenne ilyen magas:

http://baronshave.com/

Az a hátizsák jópofa.
Felfoghatatlan az, hogy a legtöbb "gyár" miért nem mer saját fejet fejleszteni, inkább a jól bevált régi Merkur fejet koppintják, aztán csinálnak hozzá csomagolást meg reklámot és kész.

A hangsúly, a " jól bevált régi Merkur fejen" van.

Nem kell feltalálni a spanyol viaszt, vélik.


Kevés olyan van mint a DOC vagy az R41, ami újítás ebben a szegmensben.

Amit nagyapáink kitaláltak,jó lesz nekünk ma is, nem kell gondolkozni.

Ez a szlogenjük!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1134 Dátum: 2016. Június 18. - 16:02:13 »
Ezt a Lord esetében megértem, aki fillérekből gyárt olcsó, használható borotvát, de ezek fillérekből akarják megúszni a prémium eladási árat. Gyakorlatilag a körítést fizettetik meg veled, nem a tartalmat, fejlesztés az nincs.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1135 Dátum: 2016. Június 18. - 16:06:46 »
Az a minden egyben tároló doboz, azért nem semmi. Ha jól látom tartó a borotvának és a pamacsnak, benne a pengecsomag és alul a szappan. Egyben.

Ennél frappánsabban és elegánsabban utaztatni a borotvacuccot nem is lehetne.  :D

Persze, csak ha ez az egy készleted van.
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1136 Dátum: 2016. Június 18. - 16:12:14 »
Az a minden egyben tároló doboz, azért nem semmi. Ha jól látom tartó a borotvának és a pamacsnak, benne a pengecsomag és alul a szappan. Egyben.

Ennél frappánsabban és elegánsabban utaztatni a borotvacuccot nem is lehetne.  :D

Persze, csak ha ez az egy készleted van.

Parasztvakítás. Tükör? Aftershave?

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1137 Dátum: 2016. Június 18. - 16:19:27 »
Tetszik a csomagolas es a fekete design is. Az is jo otlet, hogy ennel a cuccnal is oc es cc fejet kapsz egyben. Egy ideje mar gondolkodom egy ilyen komboban.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1138 Dátum: 2016. Június 18. - 16:36:20 »
Azért ennyiből egy jó állapotú Gillette Combination set is kijön.



Á

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1139 Dátum: 2016. Június 18. - 16:45:25 »
Az a minden egyben tároló doboz, azért nem semmi. Ha jól látom tartó a borotvának és a pamacsnak, benne a pengecsomag és alul a szappan. Egyben.

Ennél frappánsabban és elegánsabban utaztatni a borotvacuccot nem is lehetne.  :D

Persze, csak ha ez az egy készleted van.

Parasztvakítás. Tükör? Aftershave?

Ja úgy, értem mire gondolsz.
Ám ebben a kontextusban a tükör is lehet parasztvakítás, főleg ha világítós!   ;D
Lajong és bolotvál! ;-)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici