Szerző Téma: Egyéb márkák  (Megtekintve 370979 alkalommal)

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1260 Dátum: 2017. Február 02. - 12:54:02 »
Szerintem egy házi trollunk!

De imádom! :bor:

Legutóbbi emlékeim szerint amikor te kaptad ezt a jelzőt, besértődtél, majdnem le is iratkoztál.
Csak érdekelne hogy ha ez akkor sértőnek minősült, akkor most te milyen alapon engeded meg ezt a hangnemet magadnak?

Nem fikázni, flame-elni akarok, de szeretem a következetességet
(Ráadásul ügyeztem már Clown úrral, és volt türelme kivárni a lassúságomat)

Annyira új, hogy te még lehet, hogy nem is borotválkoztál, amikor ő már itt volt, és kérdezett. Ezért is élcelődtek a kollégák, meg azért is, mert mindig "érdekes" dolgokat kérdez. Nekem semmi bajom vele, kb. félévente megkérdezi, hogy melyik a legjobb borotva/penge/szappan, aztán újabb félévre eltűnik. Én, ha megjelenik, mindig rádöbbennek az idő múlását. Kb., mint amikor: "hogy elszaladt ez az év is, már megint karácsony van".

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1261 Dátum: 2017. Február 02. - 13:07:23 »
Szerintem egy házi trollunk!

De imádom! :bor:

Legutóbbi emlékeim szerint amikor te kaptad ezt a jelzőt, besértődtél, majdnem le is iratkoztál.
Csak érdekelne hogy ha ez akkor sértőnek minősült, akkor most te milyen alapon engeded meg ezt a hangnemet magadnak?

Nem fikázni, flame-elni akarok, de szeretem a következetességet
(Ráadásul ügyeztem már Clown úrral, és volt türelme kivárni a lassúságomat)

Annyira új, hogy te még lehet, hogy nem is borotválkoztál, amikor ő már itt volt, és kérdezett. Ezért is élcelődtek a kollégák, meg azért is, mert mindig "érdekes" dolgokat kérdez. Nekem semmi bajom vele, kb. félévente megkérdezi, hogy melyik a legjobb borotva/penge/szappan, aztán újabb félévre eltűnik. Én, ha megjelenik, mindig rádöbbennek az idő múlását. Kb., mint amikor: "hogy elszaladt ez az év is, már megint karácsony van".

Ha már beidéztél...
Szerintem ha valaki 18-20 évesen kerül ide, és kevésbé erős szőrzettel bír, akkor előfordulhat, hogy nem sarkalja semmi a gyors tanulásra és a hatékony eszköz mielőbbi megtalálására.
Szerintem igyekezzünk ne sértegetni egymást (ráadásul leírva gyakran félreérthető egy-egy mondat, hiába van bármilyen smiley - persze könnyen lehet hogy az én megnyivánulásom pont így félreérthető), amúgy is egyre gyakrabban megkérdőjeleződik bennem a fórum konstruktív magatartása, egyre több a fika az újdonságok terén is, ahelyett hogy örülnénk, hogy van mit fikázni (értsd vannak újdonságok) - Vagy csak közeleg a ToZ által deklarált "3 év van ebben a hobbiban" idő.
A pmol által használt kifejezésen már egyszer pont ő maga sértődött meg, nem túl régen, így "némileg furcsának" tartottam az emlegetett kijelentést, nekem jó tapasztalatom van az említett éltárssal, és (mintha nem lenne jobb dolgom) fontosnak éreztem védeni a (feleslegesen gerjesztett é s félreérthető) megnyilvánulás kapcsán Clown urat. Jól teszi ha ritkán jön, remélem az életét is így éli: a valóságban, nem a virtuális terekben.

peace meg love meg a többi hippi hülyeség  :sör:

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1262 Dátum: 2017. Február 02. - 13:13:57 »
Egyetértek veled, senkit ne bántsunk! De pro, se kontra.
 :sör:

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1263 Dátum: 2017. Február 02. - 13:21:40 »
Ha már megemlítesz, nem a trollozás miatt akartam lépni, hanem azt a helyzetet nem viselem könnyen, hogy valaki megelégedetten használ valamit, akkor le van hurrogva, hogy a másik jobb, főleg, hogy az amit szeretsz csak egy hype lufi. Ekkor védelmére keltem, s megkaptam, hogy egy elvakult barom vagyok, mert nem a new type-t istenítem.

Én ezen gőzőltem be.

Ennyi!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1264 Dátum: 2017. Február 02. - 13:43:01 »
El ne kezdjetek ujra  :censored:!
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető zagloba

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 206
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1265 Dátum: 2017. Február 02. - 14:08:15 »
Nyugi! A fiatalok ilyenek! Megvan szokva nekik, h fél évente változik a trendi! Telefonhoz vannak szokva! És az ami a múltkor csoda volt ma már nem kell senkinek! Nem is értik szerintem, h hogyhogy egy régi G-Bar SE, Gillette New v R41 tetszik egyeseknek és nem a most kijövő legifjabb beretva! Ezt is meg kell tanulni! Hiszen mind aki ide téved a gyökereket keresi!

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1266 Dátum: 2017. Február 02. - 14:10:13 »
 :thanks:  :handshake:
Nyugi! A fiatalok ilyenek! Megvan szokva nekik, h fél évente változik a trendi! Telefonhoz vannak szokva! És az ami a múltkor csoda volt ma már nem kell senkinek! Nem is értik szerintem, h hogyhogy egy régi G-Bar SE, Gillette New v R41 tetszik egyeseknek és nem a most kijövő legifjabb beretva! Ezt is meg kell tanulni! Hiszen mind aki ide téved a gyökereket keresi!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1267 Dátum: 2017. Február 02. - 14:31:09 »
Nyugi! A fiatalok ilyenek! Megvan szokva nekik, h fél évente változik a trendi! Telefonhoz vannak szokva! És az ami a múltkor csoda volt ma már nem kell senkinek! Nem is értik szerintem, h hogyhogy egy régi G-Bar SE, Gillette New v R41 tetszik egyeseknek és nem a most kijövő legifjabb beretva!
Ezt igen erős - és kártékony - általánosításnak érzem, de isten ments, hogy én indítsak egy újabb off szálat... :peace:
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető zagloba

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 206
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1268 Dátum: 2017. Február 02. - 14:55:49 »
Nyugi! A fiatalok ilyenek! Megvan szokva nekik, h fél évente változik a trendi! Telefonhoz vannak szokva! És az ami a múltkor csoda volt ma már nem kell senkinek! Nem is értik szerintem, h hogyhogy egy régi G-Bar SE, Gillette New v R41 tetszik egyeseknek és nem a most kijövő legifjabb beretva!
Ezt igen erős - és kártékony - általánosításnak érzem, de isten ments, hogy én indítsak egy újabb off szálat... :peace:
Persze kinek nem inge ne vegye magára! :-)

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1269 Dátum: 2017. Február 02. - 15:03:43 »
Persze kinek nem inge ne vegye magára! :-)

Arra gondolok, hogy tapasztalatom szerint többeknek nem inge, mint inge, csak sokkal könnyebb egy összetett szociokulturális kérdést generációs problémának elkönyvelni, és ez utóbbi álláspont cirkulál a köztudatban (és a médiában, és vice versa). De ez már tényleg messzire vezet a topik témájától, szóval befogom. :)
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető siorak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 546
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1270 Dátum: 2017. Február 02. - 15:37:49 »
Mindig az a polkorrekt hozzáállás! Ragadjatok fegyvert oszt uccuneki hadra fel! A kiegyenesített kaszával történő beretválás lesz a trendi!

Nem elérhető holian

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 260
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1271 Dátum: 2017. Február 02. - 15:38:10 »
szociokulturális cirkuláció. Azért ez izgalmasan hangzik!  :peace:

Nem elérhető siorak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 546
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1272 Dátum: 2017. Február 02. - 15:50:10 »
szociokulturális cirkuláció. Azért ez izgalmasan hangzik!  :peace:
vica versa.

Erről mindig egy szó jut eszembe. Illetve kifejezés. A retúrszopás.

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1273 Dátum: 2017. Február 02. - 15:50:59 »
A kiegyenesített kaszával történő beretválás lesz a trendi!

Az azért elég huszárosan hangzik. A végén még ötletet adsz valami hazai fejlesztőnek.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1274 Dátum: 2017. Február 02. - 15:54:57 »
A kiegyenesített kaszával történő beretválás lesz a trendi!



Az azért elég huszárosan hangzik. A végén még ötletet adsz valami hazai fejlesztőnek.

Kasza alakú borotvakés, de kár, hogy a dauche úr nincs közöttünk!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici