Szerző Téma: Egyéb márkák  (Megtekintve 331092 alkalommal)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1515 Dátum: 2017. Június 12. - 20:20:02 »
Korábban én is írtam, hogy érthetetlen számomra mi ebben a biznisz a csávónak, akinél én vettem a cuccot a wish-en ... és azt is, hogy nemrég újból kezdte árulni a vackát...

Kicsit off, de mégis passzol a kínai témához... az aliexpressen kinéztem egy olcsó szintetikus pamacsot, a Balea mellé váltásba terveztem kevesebb, mint 900 Ft volt. A fizetés ellenőrzése után az eladó rögtön írt egy üzenetet a rendelés, szállítás adataival és hogy neki mennyire fontosak a vevők és reménykedik a jó értékelésben... Gondoltam, hogy ezzel valami gáz lesz, ha ennyire pedálozik. A csomagkövetésnél nem volt semmi extra, nem tűnt gyorsabbnak a többinél... Aztán megérkezett a cucc rekordot jelentő 11 nappal a rendelés után és minden rendben volt vele... Teljesen elégedett vagyok, a pamacsot teszteltem az előbb, jól dolgozik, de be kell még állnia. A Baleánál vastagabb köteg, mert nem fér rá annak a tartójára és gerincesebb is annál. Talán egyetlen hibája, hogy több szálat dobott el, mint a Balea, meglátjuk meddig folytatja. Szerintem ennyi pénzt teljesen megért...


Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1516 Dátum: 2017. Június 15. - 16:46:03 »
Ma végre kipróbáltam az Aliról rendelt Futur klónt. Hármas fokozatban teszteltem. Csodálatosan teszi a dolgát, és remekül összerakott műszer. Nem tudom az eredeti miben különbözhet, de gyanítom, hogy maximum az árcédulában. Szépen, igényesen kivitelezett borotva, tökéletes működéssel. Elég volt egy kört futni vele a teljesen sima archoz. Semmi irritáció. Szóval best buy.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1517 Dátum: 2017. Június 19. - 20:52:10 »
Ezt nézegettem ma:

https://www.aliexpress.com/store/product/Double-Edge-Safety-Shaving-Razor-Stainless-Alloy-Chrome-Plating-20-Pcs-Blades-Free-Shipping/802722_32686803445.html

A nyele hasonlít az Rockwellre, bár mások az arányai, pl. sokkal vastagabb. A fej rész is gondolom valaminek a másolata, de azt tőlem szakavatottabbak tudnák megmondani miről koppintották. Egyébként tetszetős cuccnak tűnik, ha nem lenne Rockwell rendelésem leadva azt hiszem vennék egy ilyet.

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1518 Dátum: 2017. Június 20. - 00:34:16 »
ha nem lenne Rockwell rendelésem leadva

 :D
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1519 Dátum: 2017. Június 20. - 08:01:33 »
Merkur 34c HDD. :)
Gillette Tech 1951

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1520 Dátum: 2017. Június 21. - 18:33:12 »
No, rendeltem négyet, privátban írjon, aki igényt tart rá.

:+1:

Ha lenne egy ilyen közös rendelés, én is szívesen csatlakoznék. Kíváncsivá tettetek ezzel a borotvával.
Esetleges közös beszerzés ürügyén én is beszállnék egybe ha van olyan aki vállalná a postázását is. Természetesen az ellenértéket előre elutalnám.
Ha valaki segítene egy ilyen jószág beszerzésében Aliról, azzal lekötelezne. Nincs internetkártyám, és eléggé fázom a gondolattól, hogy megadjam a kártyaadataimat, még akkor is, ha elvben megbízható az oldal.

Hogyan áll a projekt, merre jár a csomag SicTransit? Tűkön ülök.  :)

 :thanks:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1521 Dátum: 2017. Június 21. - 19:07:26 »
Pont ma jött meg, csak a webox bénázott, nem lehetett csomagot rögzíteni.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1522 Dátum: 2017. Június 21. - 19:29:36 »
Húdejó!  :cimbi:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1523 Dátum: 2017. Június 21. - 20:07:01 »
Pont ma jött meg, csak a webox bénázott, nem lehetett csomagot rögzíteni.
Hányat vettél? Ha a leendő gazdák nem sértődnek meg, érdekes lehet összevetni, van-e szórás minőségben (ránézésre).

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1524 Dátum: 2017. Június 21. - 20:12:02 »
Ebben a négyben én nem láttam különbséget.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1525 Dátum: 2017. Június 21. - 20:13:14 »
Viszont a nyele vékonyabb a Futurnál pár milivel, mert a Futur nem fér bele a tartójába. (Az R89 viszont pont).
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1526 Dátum: 2017. Június 22. - 06:51:38 »
Egész gyors volt, kb. 2 hét ugye?  Ming shi vagy Qshave gyártmány? Ha publikus, akkor melyik eladót választottad?

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1527 Dátum: 2017. Június 22. - 21:50:10 »
Megjött a talp a clone hoz.  :hat:
Minden borotvált elpakoltam csak egy maradt.  A ming shi.
Wish ről főleg én meg 2 darabot rendeltem.  :coffee:
Hogyan megy a reklamáció menete? Ilyen rugalmasak lennének?
Többet se rendelek innen, igaz távolról gyanús az oldal, nagyon gagyinak tűnik minden.



Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1528 Dátum: 2017. Június 23. - 07:22:28 »
A Wish egy szempontból tekinthető jobbnak a többinél, hogy magyarul írhatod le a gondodat. A rendelési előzményeknél kiválasztod a terméket, alatta az opciókban van egy "Ügyfélszolgálat" lehetőség. Ott leírod hogy rendeltél valamit és nem az érkezett amit vártál. Rendkívül csalódott vagy és kéred vissza a pénzedet, mert nem ezért fizettél. Fényképet kell csatolni a reklamációhoz, lehetőleg a csomagolásról is. Aznap szokott érkezni a válasz, ami teljesen korrekt mindig.

pl. nekem ez jött:

"Köszönjük megkeresését és a feltöltött fényképet a termékről, egyúttal szeretnénk elnézést kérni a felmerült kellemetlenségért.
A fénykép alapján a pénzvisszafizetési folyamatot az Ön számára természetesen elindítottuk. Általában 5-10 munkanap szükséges ahhoz, hogy az összeg visszaérkezzen a bankszámlájára az eredetileg használt fizetési metóduson keresztül, mely körül belül 15 napot ölel fel, ezért szeretnénk szíves türelmét kérni.
Amennyiben további segítségre volna szüksége, kérjük forduljon hozzánk bizalommal.
Köszönjük, hogy a Wish-t választja, és reméljük, hogy a legközelebbi rendelése pozitívabb élményt nyújt majd.

További szép napot kívánunk!
Üdvözlettel:
Fanni
Wish Ügyféltámogatási Csoport"

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1529 Dátum: 2017. Június 23. - 08:11:50 »
Qshave volt, az eladó is: https://qshave.aliexpress.com/store/2164101

Egész gyors volt, kb. 2 hét ugye?  Ming shi vagy Qshave gyártmány? Ha publikus, akkor melyik eladót választottad?
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici