Szerző Téma: Egyéb márkák  (Megtekintve 372803 alkalommal)

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1680 Dátum: 2017. Szeptember 26. - 15:12:36 »
A következő már tényleg az lesz, hogy pénzt küldenek mellé.
;D

Már volt ilyen...
10-15 éve valamelyik hatósági cigaretta-áremelést követően.egy olcsóságáról ismert magyar márka fémszázast csomagolt minden dobozba.

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1681 Dátum: 2017. Szeptember 26. - 15:13:37 »
Nekem azért ez még mindig valahol bűzlik, nem véletlen van eredetim a polcomon.

Használd egészséggel.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1682 Dátum: 2017. Szeptember 27. - 09:24:19 »
Én is szkeptikus vagyok, főleg a múltkori Wish-es story után, de egyenlőre úgy néz ki rendben a dolog... Az eladó fel is adta a pakkot 24 órán belül, pedig 14 napja lett volna rá és írt egy üzenetet is, amiben megköszönte a vásárlást és megadta a csomag adatait, úgyhogy korrekt fazonnak tűnik... Meglátjuk :)

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1683 Dátum: 2017. Szeptember 30. - 09:42:51 »
Wish et azért nem erőltetném annyira. Gagyihalmaz az egész. Két rendelésem volt két pénzvisszatérítéssel.
Aliexpress értékelt eladóval semmi gond. Nekem vagy már 160 alis rendelésem van, soha nem volt gondom.
Azért nem mondanám annyira a ming shi 2000 olyan gagyinak, amióta megvan csak ezt használom, nem igazán látok rajta változást.
Február óta nyúzom.
Többi borotva pihenő ágon.
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1684 Dátum: 2017. Szeptember 30. - 10:25:09 »
Wish felejtős! Az Alin nekem sem volt soha gondom. Wishen 4 rendelésem volt 2 visszatérítéssel. Soha többet onnan semmit.
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1685 Dátum: 2017. Szeptember 30. - 12:38:17 »
Én a Wishnél kezdtem a kínai cuccok vásárlását, mert egy kollégámnak volt ott fiókja. 12-15 tétel lehetett, amiből egyetlen egynél volt probléma, a korábban itt is szereplő borotvával, ahol a Futur klón helyett egy gagyit küldött a fószer. Nagy előnye, hogy magyarul lehet beszélni az ügyfélszolgálattal, akik teljesen segítőkészek voltak, szinte azonnal reagáltak és vita nélkül visszaadták a pénzt... Ennek ellenére az aliexpressen csináltam saját fiókot és onnan vásárolok magamnak, nagyobb a választék, jobbak az árak. Eddig nekem sem volt gondom, de az utolsó rendeléseim nagyon lassan értek ide. Van egy, ami több mint 50 napja úton van. Nem biztos, hogy ez az aliexpress, vagy a kínai kereskedők hibája, a postásunk azt mondta, hogy itthon nincs ember, aki feldolgozza a rengeteg cuccot...

Nem elérhető wasytsur

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1686 Dátum: 2017. Október 01. - 19:10:34 »
Nem tudom, más is van-e így, de észrevettem, hogy a futur klónnál az egyik oldal lehelletnyivel eltér a másiktól, vagyis azonos beállításnál és tartási szögnél az egyik oldal picit jobban vág.
A szivarozásra szánt időt nem érdemes másra vesztegetni.

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1687 Dátum: 2017. Október 01. - 19:14:36 »
Nem tudom, más is van-e így, de észrevettem, hogy a futur klónnál az egyik oldal lehelletnyivel eltér a másiktól, vagyis azonos beállításnál és tartási szögnél az egyik oldal picit jobban vág.
Szintén zenész....

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1688 Dátum: 2017. Október 16. - 12:34:17 »
Megérkezett a 3 dolláros Mingshi Futur :) Néhány szépséghiba akad a bevonaton, de talán azért került csak ennyibe, mert II.o cucc :)

Nem elérhető Sn4k3

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1689 Dátum: 2017. Október 17. - 01:47:52 »
Sziasztok nemrég tértem át a Shavettel való borotválkozásra egy Parker 31R-t használok FEATHER pengékkel.
 
A hagyományos eldobható borotvákhoz képest sokkal tovább tart a borotválkozás (Ami nem baj mert maga egy szertartás) de néha szeretném lecsökkenteni ezt az időt.
 
Szeretnénk venni egy olcsó DE borotvát és néztem hogy ilyen 8000 től felfele vannak, de az allyexpress en vannak olcsók és ezekről kérném ki a véleményeteket hogy rendes Feather pengével használhatók-e vagy mindenképpen kell vennem egy (Nem kínait)
illetve van-e tapasztalata valakinek rólluk.
 

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1690 Dátum: 2017. Október 17. - 05:04:19 »
Szia!

Szerintem nézz be az elad rovatba, ha nincs kifogásod a használt készülék ellen.

Nem elérhető Sn4k3

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1691 Dátum: 2017. Október 17. - 06:28:40 »
Köszi benézek

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1692 Dátum: 2017. Október 17. - 06:41:26 »
Tanulni első lépésnek egy L111-et is beszerezhetsz, 350 Ft környékén van, viszonylag sok helyen megvásárolható és ennyi pénzért verhetetlen. A fém Lordokat szintén sokan szeretik, azok sem drágák.

Ha a TTO megfelel és a Feather bejön, akkor Popular-t is vehetsz, az 8k alatt megvan és szintén itthon is beszerezhető ha jól tudom.

Ha az aliról akarsz rendelni, akkor nekem ez vált be. Megegyezik a fej a 89-el és a nyél nagyon el van találva, legalábbis nekem minden szempontból klappol. Az ára ingadozik, érdemes figyelni ha nem sürgős. Egyébként is fel kell készülni, hogy a kínai rendelések mostanában csúszni fognak, nem is kicsit.

https://www.aliexpress.com/item/Double-Edge-Safety-Shaving-Razor-Stainless-Alloy-Chrome-Plating-20-Pcs-Blades-Free-Shipping/32686803445.html

Nem elérhető Sn4k3

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1693 Dátum: 2017. Október 17. - 07:05:55 »
Köszi  :hurra:

Mivel csak kipróbálni szeretném a DE borotválkozást így tökéletes lesz egy Lord   (Főleg olcsó)
Szétnézek a közeli drogériákban hátha (Nyíregyháza)

Sokan mondják hogy állat vagyok hogy eldobhatós borotváról váltottam shavette-re  :crazy:
Ezért akarom a köztes utat is kipróbállni

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1694 Dátum: 2017. Október 17. - 07:43:50 »
Ha az olcsóság meg kipróbálás a lényeg, akkor Nyíregyházán van Eurofamily, ha jól látom. Ugyan Lord ott nincs szerintem, de Wilkinsonnak lennie kell, méghozzá egészen jó 1190 Ft-t áron 5 db pengével. Néhányan ezt is dicsérték...

ilyen: https://i.notino.com/view/wilkinson-sword/swoclam_korz10__6.jpg

Esetleg sárga BIC pengét is találhatsz ott, 2x5 db 350 Ft-ért.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici