Szerző Téma: Egyéb márkák  (Megtekintve 331117 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1800 Dátum: 2018. Február 01. - 12:56:59 »
Lényegében, egy fésűs  r89

Nekem meg kellett utána borotválkozni.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1801 Dátum: 2018. Február 06. - 13:45:00 »
Lehetne már tényleg egy Yaqi topik...

Yaqiéknál úgy készítenek női borotvát, hogy a férfi borotvát befestik rózsaszínre  ;D

https://www.aliexpress.com/store/product/Lavender-Purple-Color-Brass-Handle-Lady-Shaving-Razor/2986023_32852033874.html

Láttam volt magyar rendelés a DOC fejre, ha innen volt valaki a fórumról, akkor kérem legyen szíves majd véleményt írni róla! Egyébként egy svéd feedback van a fejnél, amihez rakott be az illető fotókat, amin a Yaqi DOC mellett a Phoenix DOC is szerepel.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1802 Dátum: 2018. Február 09. - 08:15:43 »
Van már videó a Yaqi DOC-ról: https://youtu.be/YrT0NVSA5JU

Amúgy a DOC-nál nem az lenne az egyik specialitás, hogy a lehúzásoknál a résekben marad hab, ami biztosítja a folyamatos "kenést" többszöri áthúzásnál? Mintha a Phoenix videóban erről beszélne a fószer, de ennél a videónál nem látok ilyet.

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1803 Dátum: 2018. Február 09. - 22:08:04 »
Hali,

hab nem igazán maradhat, mert ott a penge. Az 1945-ös szabadalom szerint a borotva öblítésekor víz marad a bordák között, ez síkosítja a habot és a bőrt.

Üdv

Á

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1804 Dátum: 2018. Február 11. - 11:25:39 »
Yaqiéknál már van bőven feedback a DOC-ról és feltettek egy felirat nélküli fejet is a kínálatba, így beadtam a derekam...

Nem elérhető tibi85

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 110
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1805 Dátum: 2018. Február 11. - 19:40:50 »
Yaqiéknál már van bőven feedback a DOC-ról és feltettek egy felirat nélküli fejet is a kínálatba, így beadtam a derekam...

Írj már róla véleményt, ha megérkezik. Érdekel. Az egyik orosz képén elég brutálisan néz ki a fej, bár én továbbra is úgy gondolom, hogy csak dizájn, de valaki azt mondta, hogy segíti a kenést...

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1806 Dátum: 2018. Február 17. - 10:08:13 »
Erre nemrég bukkantam. Eldobható, orvosi célú műanyag borotva, DE pengével. Kicsit értelmetlen szvsz a DE megoldás és a védőtok is fura, hiszen szabály szerint az ilyeneknek használat után egyből a zárt veszélyes hulladék tárolóba kell kerülnie, ahol nem férhet hozzá senki...

https://www.aliexpress.com/item/Disposable-shaver-razor-shaving-knife-Medical-shave-wool-knife-double-layer-blade-50pcs-lot-free-shipping/32623435357.html

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1807 Dátum: 2018. Február 17. - 11:31:08 »
Akkor sem jó belenyúlni, amikor kibontják. A Schick és Personna eü. borotvái kb. ugyan így néznek ki.

Üdv

Á

Nem elérhető Qttyyy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1808 Dátum: 2018. Február 17. - 11:34:45 »
Szerintem a fejvédő csak azért van rajta, hogy csomagolás, szállítás közben ne érjen a csomagolás belsejéhez a penge éle, plusz a kibontáskor is segít, hogy ne nyúljon bele az eü. személyzet.
"Nem is normális az, ha valaki egy kicsit nem bolond!" VP

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1809 Dátum: 2018. Február 17. - 12:13:15 »
Valóban, jogosak az észrevételeitek, tényleg ezek lehetnek az okai a védőnek :)

Nem elérhető Tibi11

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 310
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1810 Dátum: 2018. Február 21. - 08:38:58 »

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1811 Dátum: 2018. Február 21. - 11:20:34 »

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1812 Dátum: 2018. Február 21. - 11:34:45 »
Úgy látom, a Tapatalk elcseszi a linkelt hozzászólások megjelenítését, úgyhogy bemásolom, ami relevánsnak tűnt számomra:

Bowapex: "Nekem van ilyen Nöberu borotvám. Igen jók a tapasztalataim vele. Elég alapos és kíméletes. A feather pengét teljesen megszelídítette. Amúgy a Merkur gyártja a Nöberunak."

Narakh: "Nekem egy kutyaközönséges Weishi 9306-nak tűnik, a Timoron keresztül duplán felárazva. Biztos nem rossz cucc, de ennyiért rohadt drága.
Viszont egy fésűs Parker szerintem tényleg jó ötlet lehet, ha az EJ-től eltérő katakterű vasat szeretnél, mert azt tényleg teljesen más érzés használni, de még nem igényel nagyon sokkal több óvatosságot."

"Tényleg inkább Timor lesz az (lásd romsitsa kolléga hozzászólását fentebb). Az ő cuccukról több fórumon is lehet olvasni, hogy egyezik a Weishivel, Connaughték pedig írják is, hogy a cég Kínában gyártatja – magyarul csak a nevet adja hozzá, ahogy feltehetőleg utánuk a Noberu is (akik a Timoron keresztül már tudnak német pedigrére hivatkozni). Ettől a Merkur pl. még simán gyárthatja a borotváit otthon."

zohan: "Na voltam ma és nézelődtem :az említett "svéd" egész jó kivitelü gusztusos darab volt,a doboza szerint németországban gyártották."

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1813 Dátum: 2018. Február 21. - 12:15:02 »
Ez is felárazott, öntvény fejes Timor, acél nyéllel. Ha lehet hinni ennek a bejegyzésnek, ezt már nem Kínából címkézik át, de azért erre sem tenném a nyakam. Akárhogy is, ennyiért már egészen tisztességes borotvából is kapni kettőt.

De ha mindenképp kell, itt valamicskével olcsóbb.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1814 Dátum: 2018. Február 21. - 12:47:31 »
Ez is felárazott, öntvény fejes Timor, acél nyéllel. Ha lehet hinni ennek a bejegyzésnek, ezt már nem Kínából címkézik át, de azért erre sem tenném a nyakam. Akárhogy is, ennyiért már egészen tisztességes borotvából is kapni kettőt.

De ha mindenképp kell, itt valamicskével olcsóbb.
A svéd borotva, made in Germany, gyártva Kínában.   :fetreng:  :fejfal:
Gillette Tech 1951

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici