Szerző Téma: Egyéb márkák  (Megtekintve 384690 alkalommal)

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1815 Dátum: 2018. Február 21. - 13:25:37 »
Megszemlélgettem hónapokkal ezelőtt a Galaxy cosmeticsnél. Nem lehet túl rossz borotva, de az ára az egy vicc. Ennyiért tényleg két valóban jó borotvát lehet kapni. Akkor inkább egy Parker 8500ért.

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1816 Dátum: 2018. Február 21. - 13:28:48 »
Amúgy a Nöberu minden hardware készüléke Kínai. A szinti pamacsa is. Nem rossz pamacs, de felirat nélkül 10 $ szállítással együtt. Én is gondolkodtam a megvásárlásán, mert tényleg jó, de én nem ragaszkodom a felirathoz a nyelén. Főleg nem dupla áron. De a borotva árazása tényleg a pofátlannság csimborasszója.

Nem elérhető Tibi11

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 310
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1817 Dátum: 2018. Február 21. - 14:13:46 »
Úgy látom, a Tapatalk elcseszi a linkelt hozzászólások megjelenítését, úgyhogy bemásolom, ami relevánsnak tűnt számomra:

Bowapex: "Nekem van ilyen Nöberu borotvám. Igen jók a tapasztalataim vele. Elég alapos és kíméletes. A feather pengét teljesen megszelídítette. Amúgy a Merkur gyártja a Nöberunak."

Narakh: "Nekem egy kutyaközönséges Weishi 9306-nak tűnik, a Timoron keresztül duplán felárazva. Biztos nem rossz cucc, de ennyiért rohadt drága.
Viszont egy fésűs Parker szerintem tényleg jó ötlet lehet, ha az EJ-től eltérő katakterű vasat szeretnél, mert azt tényleg teljesen más érzés használni, de még nem igényel nagyon sokkal több óvatosságot."

"Tényleg inkább Timor lesz az (lásd romsitsa kolléga hozzászólását fentebb). Az ő cuccukról több fórumon is lehet olvasni, hogy egyezik a Weishivel, Connaughték pedig írják is, hogy a cég Kínában gyártatja – magyarul csak a nevet adja hozzá, ahogy feltehetőleg utánuk a Noberu is (akik a Timoron keresztül már tudnak német pedigrére hivatkozni). Ettől a Merkur pl. még simán gyárthatja a borotváit otthon."

zohan: "Na voltam ma és nézelődtem :az említett "svéd" egész jó kivitelü gusztusos darab volt,a doboza szerint németországban gyártották."

Köszi! Igazából csak kíváncsi voltam a véleményetekre.

Nem elérhető Tibi11

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 310
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1818 Dátum: 2018. Február 21. - 14:16:28 »
Ez is felárazott, öntvény fejes Timor, acél nyéllel. Ha lehet hinni ennek a bejegyzésnek, ezt már nem Kínából címkézik át, de azért erre sem tenném a nyakam. Akárhogy is, ennyiért már egészen tisztességes borotvából is kapni kettőt.

De ha mindenképp kell, itt valamicskével olcsóbb.

Rozsdamentes acél borotvákat nézegettem, és nem sokat találtam belőle a neten. Ez is köztük volt, aztán később vettem észre, hogy ez nem is teljesen rozsdamentes acél, csak egy része az. Elégedett vagyok a Mühle R41-essel, csak gondolkodom, hogy jó lenne mellé majd egy full rozsdamentes acél készülék is, csak nem tudom, milyen és mennyiért, mert ebben a kategóriában már elég csillagászatiak az árak.

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1819 Dátum: 2018. Február 21. - 15:30:56 »
Rockwell 6S, Mühle Rocca, Razorock Mamba, március vége felé Razorock Game Changer.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető Tibi11

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 310
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1820 Dátum: 2018. Február 21. - 18:06:19 »
Rockwell 6S, Mühle Rocca, Razorock Mamba, március vége felé Razorock Game Changer.

Köszi!

Nem elérhető tibi85

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 110
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1821 Dátum: 2018. Február 22. - 19:52:13 »
Egy baráti pár megy Indiába, gondoltam megbízom őket, hogy vegyenek valami különlegességet nekem ott, mit lenne onnan érdemes? Van itt olyan aki jártas ilyesmiben? Parker shavett esetleg ott filléres tétel lehet?
Nem tudom, hol lehetne ezt megkérdezni a fórumon?!  :fejtor:

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1822 Dátum: 2018. Február 22. - 20:14:27 »
Arrafelé rengeteg fajta, állítólag igen változékony minőségű pengét gyártanak. Van továbbá a Gillette-nek egy, az ottani piacra szánt - másutt nem is árusított - egypengés készüléke, a Gillette Guard, amit elvileg kifejezetten a DE kiszorítására fejlesztettek.

https://www.gillette.co.in/en-in/products/razor-blades/all-razors/guard-razor

Nem elérhető tibi85

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 110
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1823 Dátum: 2018. Február 22. - 20:29:39 »
Elég durván néz ki...

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1824 Dátum: 2018. Február 23. - 00:35:32 »
Van Gillette Guard itthon, de nem vagyok megelégedve vele, sokkal magasabb elvárásaim voltak.

Van továbbá a Gillette-nek egy, az ottani piacra szánt - másutt nem is árusított - egypengés készüléke, a Gillette Guard, amit elvileg kifejezetten a DE kiszorítására fejlesztettek.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1825 Dátum: 2018. Február 23. - 08:35:52 »
Ha soft is érdekel, akkor ott gyártják az Old Spice borotvakrémeket. Original, Fresh Lime és Musk illatokban, 70 g-os kiszerelésben, ha minden igaz.



Illetve van az indiai márka, a Godrej borotvakrém, annak számtalan dizájnos és illatos verziójáról van fent kép a neten, keress rá a googleban.

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1826 Dátum: 2018. Február 23. - 09:56:20 »
Old Spice borotvakrém?! :crazy:

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1827 Dátum: 2018. Február 23. - 10:14:03 »
Kár, hogy nálunk nincs. Ha már van nivea borotva krém miért is ne lehetne Old Spice is.
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1828 Dátum: 2018. Február 23. - 14:07:48 »
Ez egy remek termék: https://hairmaker.gr/en/shaving-soaps/1282-parker-shaving-soap-sandalwood-shea-butter-travel-size-50gr.html
Indiáner. Viszont a nagy testvére nem olyan jó, mint ez a kisebb, úti változat.

Persze nem biztos, hogy érdemes Indiából hozatni. Mint ahogy ezt is kapni máshol: https://www.amazon.com/Prickly-Powder-Snake-Brand-Classic/dp/B001JPH44K

Nem elérhető tibi85

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 110
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1829 Dátum: 2018. Február 23. - 18:30:58 »
Köszönöm az infókat. Lehet végül rájuk bízom, hogy hozzanak valamit nekem, de azért az old spice krém elég állatul néz ki... :)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici