Szerző Téma: Egyéb márkák  (Megtekintve 331185 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Egyéb márkák
« Dátum: 2009. November 12. - 09:56:21 »
Lord, Wilkinson, Astra stb. stb. stb.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Egyéb márkák
« Válasz #1 Dátum: 2009. November 18. - 21:45:46 »
Van valakinek Parker borotvája?

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Egyéb márkák
« Válasz #2 Dátum: 2009. December 03. - 23:09:47 »
Ez olyan furi tanács... nem tudom, hogy Ti, hogy vagytok vele, de én elöbb adnám kölcsön a kocsimat, mint a borotvámat...  :)
Még ha vissza is kapnám egyben, olyan furcsán néznék már rá utána... a kocsira viszont nem, pedig a különbség számottevő pénzben kifejezve... Ebből is látszik, hogy a borotva ez egy érzelmi dolog... :-)
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 04. - 03:50:40 írta Penge »

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Egyéb márkák
« Válasz #3 Dátum: 2009. December 04. - 11:35:09 »
Ez olyan furi tanács... nem tudom, hogy Ti, hogy vagytok vele, de én elöbb adnám kölcsön a kocsimat, mint a borotvámat...  :)

Nálam speciel fordítva van!  ;) Egy DE borotvapenge tartót szívesen kölcsönadnék egy barátomnak, ha kéri és ezen múlik, hogy azt válassza-e! Már én is kaptam így felhatalmazást, de nem éltem vele. ...mondjuk a borotvakéseimet nem szívesen adnám kölcsön, inkább ajándékba!
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Egyéb márkák
« Válasz #4 Dátum: 2009. December 04. - 16:15:58 »
...mondjuk a borotvakéseimet nem szívesen adnám kölcsön, inkább ajándékba!

Akkor mégsincs fordítva! elméletben persze..  :D  és igaz a mondás, hogy nőt, pénzt és ezek szerint borotvakést sem adunk kölcsön!  ;D

Egyébként pedig szerintem, ha valakit izgat, hogy milyen lehet egy Merkur vs. Wilkinson, szerintem nyugodtan elkezdhet gyűjteni rá, az összes fém DE egy ( vagy több) életre szoló darab, ha valaki vigyázz rá, vagy késöbb akár jó pénzért értékesíthető is, úgyhogy nem kell kölcsönkérni az eféle szerszámot, meg kell venni!

Ahogy elnézlek Titeket borotvafanok, hatalmas készülék arzenállal rendelkeztek és nem hiszem, hogy ebből akár egy is kölcsönben van! Nincs igazam?  ;D

 
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 04. - 16:22:34 írta Penge »

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Egyéb márkák
« Válasz #5 Dátum: 2009. December 04. - 16:18:53 »
Helyes, a nő kimaradt!  ;D
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Egyéb márkák
« Válasz #6 Dátum: 2009. December 04. - 16:23:33 »
Nagyon együtt gondoltunk rá, közben megírtam... :-)

Nem elérhető Valentin

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Egyéb márkák
« Válasz #7 Dátum: 2009. December 05. - 14:29:01 »
Köszönöm szépen a tanácsokat, rajtaleszek h beszerezzek egy lord borotvát.Szivesen vennék én egy jobb minőségi borotvát is, csakhát ilyenekre nincs keretem. Egyébként hol lehet ilyen borotvát venni? Mert én még nemláttam sehol.

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Egyéb márkák
« Válasz #8 Dátum: 2009. December 05. - 15:39:59 »
Egyébként hol lehet ilyen borotvát venni? Mert én még nemláttam sehol.

A linkgyujtemenyben talalsz sok boltot:

http://borotvaforum.hu/index.php?topic=45.0

Ha meg is akarod fogdozni hasznalat elott, akkor itthon legegyszerubben az extrametal uzleteiben teheted ezt meg (Merkur borotvakat arulnak). Esetleg vehetsz hasznaltan itt valamely forumtarstol, vagy vateran.

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Egyéb márkák
« Válasz #9 Dátum: 2009. December 05. - 21:43:50 »
Köszönöm szépen a tanácsokat, rajtaleszek h beszerezzek egy lord borotvát.Szivesen vennék én egy jobb minőségi borotvát is, csakhát ilyenekre nincs keretem. Egyébként hol lehet ilyen borotvát venni? Mert én még nemláttam sehol.

Valentin-
Nagyon szívesen hozzájuttatlak olcsón egy LORD1822M metál készülékhez, mivel ezt a típust Mo-n nem lehet boltban megvásárolni. Írj egy privit és ledumáljuk.

Nem elérhető Nestor

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re:Egyéb márkák
« Válasz #10 Dátum: 2009. December 06. - 21:02:44 »
Aszt hiszem inkább ide illik,ha nem majd az illetékesek átmozgatják. :)
http://www.vatera.hu/80_s_regi_kanadai_schick_borotva_pengek_158197466.html

Erről tudna valaki bővebb infót adni?
Hagyományos zsilettpengével működik?

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Egyéb márkák
« Válasz #11 Dátum: 2009. December 06. - 21:36:13 »
Üdv!

Szerintem fél borotvapengével működik. Viszont most vásároltam ettől az eladótól, és ha érdekel privátban meg tudom adni az elérhetőségét. Telefonon könnyebb tisztázni a dolgot, meg esetleg meg is tudsz vele olcsóbban állapodni... Amúgy a Shick az egyik legjobb pengét gyártotta a '70-es években (már ami itthon akkor elérhető volt...)

Üdv: longball

Nem elérhető Nestor

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re:Egyéb márkák
« Válasz #12 Dátum: 2009. December 06. - 23:46:28 »
Üdv!

Szerintem fél borotvapengével működik. Viszont most vásároltam ettől az eladótól, és ha érdekel privátban meg tudom adni az elérhetőségét. Telefonon könnyebb tisztázni a dolgot, meg esetleg meg is tudsz vele olcsóbban állapodni... Amúgy a Shick az egyik legjobb pengét gyártotta a '70-es években (már ami itthon akkor elérhető volt...)

Üdv: longball

Megköszönném,ha el tudnád küldeni.Kíváncsi vagyok mi lehet ez.

Nem elérhető gas

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 149
Re:Egyéb márkák
« Válasz #13 Dátum: 2009. December 07. - 19:04:39 »
Nestor Schick Injector-t néztél?Majd ha megvetted,írd meg mik a tapasztalataid kíváncsi vok.Én is nézegettem ezeket az E-bay-on.

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Egyéb márkák
« Válasz #14 Dátum: 2009. December 08. - 02:24:31 »
Az Injektor a mai rendszerkészülékek elődje volt, szerintem a mai half blade-k nem lesznek túl jók bele, mivel úgy tudom az eredeti kicsit vastagabb volt és ez a tulajdonsága volt az egyik amivel akkoriban innovációval szolgálhattak a DE-vel szemben. ( nem gyűrte meg annyira a bőrt) Amúgy ennyi pénzért meg kell venni! 

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici