Szerző Téma: Egyéb márkák  (Megtekintve 331236 alkalommal)

Nem elérhető wasytsur

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
Re:Egyéb márkák
« Válasz #585 Dátum: 2013. Október 11. - 17:58:06 »
Az enyémen egy gombostűfejnyi műanyag nincs. Ja a doboza az az.
Szerintem a fej mellett a nyél is teljesen rozsdamentes acél, mert érezhető a súlyán, hogy nem nikkelezett réz, vagy alu, vagy műanyag.  Én sem hittem el, ameddig kézbe nem vettem. Rendeltem is még kettőt. Átteszem az egyik nyelét az L6-ra. Ennyiért még nyelet sem kapok sehol. És ez jó nyél. Nekem jó. Sokkal jobb, mint az L6 aluja.

Zoli: ha kínai, akkor csak sz@r lehet szerinted?
A szivarozásra szánt időt nem érdemes másra vesztegetni.

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Egyéb márkák
« Válasz #586 Dátum: 2013. Október 11. - 18:01:48 »
Mondtam én olyat? Van a családban egy óra kereskedő "rokon". Ő szokta mondani, hogy a kínaiak annyi pénzből gyártják le a cuccot, amennyit mondasz nekik. Az egy dolláros óra így tényleg silány. De h több a tőke lenyomják a svajciakat.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető wasytsur

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
Re:Egyéb márkák
« Válasz #587 Dátum: 2013. Október 11. - 18:07:23 »
Nem. Csak lesajnálónak éreztem a megjegyzésed.
Mondhatom, hogy ez a borotva messze megéri az árát. Ezt silánynak nem lehet nevezni. Konkrétan egy L5 (hamár hasonlót nézünk) ehhez képest tényleg silány minőség. Pedig az sem az. Konkrétan számomra hihetetlen, hogyan lehet kihozni egy ilyet ennyiből, postával.       
A szivarozásra szánt időt nem érdemes másra vesztegetni.

Nem elérhető nevemsenki

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 102
Re:Egyéb márkák
« Válasz #588 Dátum: 2013. Október 11. - 18:08:27 »
nem rossz borotva ez. a nyelet hasznalom az L6os fejhez es nagyon jo illik hozza. ez megis csak jobb borotva.
vicces modon a muanyag a dobozra vonatkozik , a rozsdamentes acel a pengere. szoval nem hazudtak . a nyel vastagon kromozott sargarezbol all. az enyemhez meg rimei penget adtak hozza, ami  nagyon jo , egy kicsit astras.
szarvam sunjam - minden ures

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Egyéb márkák
« Válasz #589 Dátum: 2013. Október 11. - 18:10:42 »
Nem. Csak lesajnálónak éreztem a megjegyzésed.
Mondhatom, hogy ez a borotva messze megéri az árát. Konkrétan számomra hihetetlen, hogyan lehet kihozni egy ilyet ennyiből, postával.     

Arra utaltam az ajajajajjal, hogy hirtelen elkoltottem egy havi Google Music elofizetes árat, asszem három borotva (egy full műanyag, a tiéd es még egy) is érkezik... És teszt.

"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető wasytsur

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
Re:Egyéb márkák
« Válasz #590 Dátum: 2013. Október 11. - 18:13:00 »
nem rossz borotva ez. a nyelet hasznalom az L6os fejhez es nagyon jo illik hozza. ez megis csak jobb borotva.
vicces modon a muanyag a dobozra vonatkozik , a rozsdamentes acel a pengere. szoval nem hazudtak . a nyel vastagon kromozott sargarezbol all. az enyemhez meg rimei penget adtak hozza, ami  nagyon jo , egy kicsit astras.

Valószínűsítem valóban, hogy réz lehet a nyél és krómozott v. nikkelezett.  Mindegy, a lényeg, hogy tökéletesen megállja a helyét a Lordon is az alu helyett. 

Igen, korábban éppen tőled olvastam, hogy ennek a nyelét használod (és tán javaslod is) a Lordhoz. A borotva birtokában tökéletesen egyet tudok érteni. Mindazonáltal nekem a fej is bejött, tehát a nyél miatt is rendeltem pluszban.
A szivarozásra szánt időt nem érdemes másra vesztegetni.

Nem elérhető wasytsur

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
Re:Egyéb márkák
« Válasz #591 Dátum: 2013. Október 11. - 18:16:56 »
Nem. Csak lesajnálónak éreztem a megjegyzésed.
Mondhatom, hogy ez a borotva messze megéri az árát. Konkrétan számomra hihetetlen, hogyan lehet kihozni egy ilyet ennyiből, postával.     

Arra utaltam az ajajajajjal, hogy hirtelen elkoltottem egy havi Google Music elofizetes árat, asszem három borotva (egy full műanyag, a tiéd es még egy) is érkezik... És teszt.

OK. Félreértettelek. Kíváncsi vagyok a véleményedre majd a próba után. Nyilván neked jóval nagyobb a tapasztalatod és az általad próbált borotvák köre, de az én kezdő technikámnak nagyon bejövős.
A szivarozásra szánt időt nem érdemes másra vesztegetni.

Nem elérhető nevemsenki

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 102
Re:Egyéb márkák
« Válasz #592 Dátum: 2013. Október 11. - 18:35:19 »
igazad van. a rimei feje tenyleg jol teljesit, mivel nagyon filigran es emiatt nagyon konnyen kezelheto es meg az orr ala is illik. de az L6os ez megis csak az L6os
szarvam sunjam - minden ures

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Egyéb márkák
« Válasz #593 Dátum: 2013. Október 11. - 18:39:34 »
Na, rendeltem kettőt...
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető wasytsur

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
Re:Egyéb márkák
« Válasz #594 Dátum: 2013. Október 11. - 19:09:46 »
nevemsenki: ezért utaltam rá, hogy csak ez a két borotva (ez és az L6) a Rimei nyelekkel tulajdonképpen simán és bőven ki tudna szolgálni. Engem legalábbis. Az persze más kérdés, hogy a kíváncsiság, a kísérletezés és a gyűjtőszenvedély nem enged(ett) megállni ennél a kettőnél.

GianniV: nem aprózod :) Aztán ne szídj :)
Egyébként van az oldalon egy 4,50 dolláros is, de nem tudták megmondani, hogy mi a különbség a kettő között. Én rendeltem abból is, kíváncsi vagyok, hogy a fél dolláron kívül van-e differencia köztük. 
A szivarozásra szánt időt nem érdemes másra vesztegetni.

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Egyéb márkák
« Válasz #595 Dátum: 2013. Október 11. - 20:31:10 »
Szebb a nyele annak amit kaptál.
Tetszik. Nekem is kő egy ilyen borotva.  ;D
Nem értem, hogy ingyé postával, hogyan gyűn ki ennyiért. A posta több mint a termék ára.
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető wasytsur

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
Re:Egyéb márkák
« Válasz #596 Dátum: 2013. Október 11. - 20:53:30 »
Szebb a nyele annak amit kaptál.
Tetszik. Nekem is kő egy ilyen borotva.  ;D
Nem értem, hogy ingyé postával, hogyan gyűn ki ennyiért. A posta több mint a termék ára.

Számomra ez a hihetetlen kategória. Ahányszor a kezembe veszem, mindig elgondolkodom rajta. Hogy a fenébe tud kijönni egy ilyen borotva ennyiből. Alapanyag, megmunkálás, felületkezelés, egy egészen normális műanyag tartó (szintén alapanyag, fröccsöntés etc.),  Egy papírdoboz (alapanyag, nyomdai munka etc.), mindezek munka és rezsidíja, posta Kínából Magyarországra...mindez 4 dollárból. :nemtom:  És a haszonról nem is beszéltem, ami ugye a gyártónak is jár, meg a kereskedőnek, ahonnan rendeljük.  Mindez még akkor is érthetetlen, ha egyébként egy hulladékról lenne szó. De ráadásul nem az, sőt. 
A szivarozásra szánt időt nem érdemes másra vesztegetni.

Nem elérhető nighthawk

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Egyéb márkák
« Válasz #597 Dátum: 2013. Október 20. - 12:43:13 »
Sziasztok!

Ma vettem a helyi "vásárban" egy  jó állapotú Wizamet w11 borotvát.Kinek mi a véleménye erről a típusról mennyire használható van akinek bevált?

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Egyéb márkák
« Válasz #598 Dátum: 2013. Október 20. - 13:18:51 »
Sziasztok!

Ma vettem a helyi "vásárban" egy  jó állapotú Wizamet w11 borotvát.Kinek mi a véleménye erről a típusról mennyire használható van akinek bevált?
A Wizamet a "lengyel Gillette" :) Ennek megfelelően (szerintem) kb. hasonlóan működnek, persze a gyengébb kivitelezésnek és minőségnek megfelelően. Nem tökéletes, de nem rossz. Nem kapja le az ember arcát, az biztos.
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető nighthawk

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Egyéb márkák
« Válasz #599 Dátum: 2013. Október 20. - 13:59:38 »
Értem.Eddig egy Gillette Slim Twist-et használtam ahoz képest akkor rosszabb lesz szerinted?

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici