Szerző Téma: Salmo gyűjteménye  (Megtekintve 77750 alkalommal)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Salmo gyűjteménye
« Dátum: 2010. Augusztus 25. - 18:31:13 »
.
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Salmo gyűjteménye
« Válasz #1 Dátum: 2010. Augusztus 25. - 18:41:58 »



Megint csak köszönöm ( leborul+kalapemel smile)

A hét második felében nem nagyon leszek gépközelben, de jövő héttől teszek fel képeket  ;)

Reofil
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Salmo gyűjteménye
« Válasz #2 Dátum: 2010. Szeptember 02. - 21:41:52 »


Kedves szőrtársak !

Miután nem sikerült természetes fényben fotóznom mostanában-ma is egész nap vitorláznom kellett  :crazy: - így az ígért borotvakés képek hétvégére maradnak. Álljon itt most egy kép, egy más típusú gyűjteményi darabról, amivel 2 embernek is adósa vagyok.

A Bubba mesterrel folytatott több körös privát üzenet váltás eredménye, ez az egyedi gyártású DE tartó. Ha valakinek hasonszőrű egyedi elképzelései vannak, ajánlom Bubbát, mert nagyon rugalmas volt a tervezgetés minden fázisában.  :borz2:

A következő lépés egy ehhez hasonlatos, de 7-8 borotva kés befogadására alkalmas tartó " kiagyalása"  ;)









Reofil


"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Salmo gyűjteménye
« Válasz #3 Dátum: 2010. Szeptember 05. - 11:11:04 »



Egy A.E bizottság dal jutott eszembe, amikor a képeket készítettem:  :borotva:  :crazy:

Már megint itt van a szerelem,
már megint izzad a tenyerem.
Minek? Minek? Minek? Minek?

Már megint csak őrája gondolok,
már megint akarok egy jó nagyot...
Minek? Minek? Minek? Minek?







Reofil
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető Gorila

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 547
    • Borotváim (egy részük)
Re:Salmo gyűjteménye
« Válasz #4 Dátum: 2010. Szeptember 05. - 11:22:16 »
Gyönyörű kés!
De jól látom, hogy a 2. képen az élén van megtámasztva a penge?? :o Nekem ezt rossz nézni...  ;D

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Salmo gyűjteménye
« Válasz #5 Dátum: 2010. Szeptember 05. - 13:02:11 »
Szép példány, gratula hozzá!  :borz2:
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Salmo gyűjteménye
« Válasz #6 Dátum: 2010. Szeptember 05. - 13:31:21 »
Grat, gyönyörű. 8/8os? Flasitől van?
Én a hétem kaptam meg Flasi-től a 8/8-os Friodur-omat amit ép egy negyedórája avattam fel.  :borotva:

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:Salmo gyűjteménye
« Válasz #7 Dátum: 2010. Szeptember 05. - 17:07:01 »
Szeretném az adminokat kérni, hogy hozzanak létre egy új topikot Kiközösítő sarok, avagy utáljuk őket együtt! címmel. :crazy:
Félretéve a viccet, Salmo ez 'umva gyönyörű, mindig is szerettem volna egy ilyet. ;) :borz2:

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:Salmo gyűjteménye
« Válasz #8 Dátum: 2010. Szeptember 05. - 17:08:27 »
Szeretném az adminokat kérni, hogy hozzanak létre egy új topikot Kiközösítő sarok, avagy utáljuk őket együtt! címmel. :crazy:
Félretéve a viccet, Salmo ez 'umva gyönyörű (AAK :D), mindig is szerettem volna egy ilyet. ;) :borz2:

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Salmo gyűjteménye
« Válasz #9 Dátum: 2010. Szeptember 09. - 22:53:14 »


Sziasztok !

Jöjjön akkor, a már beígért kés egy ki fejtörővel....  ;)

A késen látható jelölés jelentésének első helyes megfejtője, egy üveg bort, vagy egy doboz sört kap tőlem a borotva találkozón ! Miután Kálmán Bá' vezetett rá engem is a megoldásra, így Ő nem játszhat  :borz1:

Segítek.... a pálcika, pálcika kis szék hóember nem helyes megfejtés, mint a @énisz piktogram sem helyén való megoldás a képen látott jelölésre. Illetve Edrose már ellőtte - így nem jár neki a helyes megfejtés miatt a nyeremény, az " A betű, mütyűr, mütyűr, A betű" megoldást.....  ;D 



A másik oldal:



Kézben:



a maci sem fiatal:



reofil

"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető Gorila

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 547
    • Borotváim (egy részük)
Re:Salmo gyűjteménye
« Válasz #10 Dátum: 2010. Szeptember 09. - 22:58:31 »
Ez valami szíjjal hajtott köszörű akar lenni?

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Salmo gyűjteménye
« Válasz #11 Dátum: 2010. Szeptember 09. - 22:59:34 »
Azt látom, hogy transzmissziós köszörű van a piktogrammon, de azt nem tudom, hogy a számjelzés, hogy jön össze vele... :borosta:

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Salmo gyűjteménye
« Válasz #12 Dátum: 2010. Szeptember 09. - 23:03:44 »
...esetleg a köszörűkő sugara vagy átmérője...?  :borosta:

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Salmo gyűjteménye
« Válasz #13 Dátum: 2010. Szeptember 09. - 23:24:43 »
gépi erővel müködtetett köszörü

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Salmo gyűjteménye
« Válasz #14 Dátum: 2010. Szeptember 09. - 23:26:19 »
én is fel kell ajánljak egy palack bort hogy megmond hogy a friodur-od 7es vagy 8as?  :borosta:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici