Közösség > Szakkönyvtár és egyéb kult

Cikkek, oldalak, blogok stb.

(1/29) > >>

edrose:
Hogyan válassz borotvát? című cikk a Do U care (A borotválkozás oldala) által:

http://borotvalkozasrol.hu/borotvalkozasi-eszkozok/hogyan-valassz-borotvat.php

Elég érdekes a felosztás, a szerző szerint 3+1 kategória van: az eldobható, a cseréhető fejes, a villany és plusz egynek a borotvakés. Biztonsági sehol.   ;D  :fejtor:

pmol322:

--- Idézetet írta: edrose - 2014. Április 16. - 18:21:15 ---Hogyan válassz borotvát? című cikk a Do U care (A borotválkozás oldala) által:

http://borotvalkozasrol.hu/borotvalkozasi-eszkozok/hogyan-valassz-borotvat.php

Elég érdekes a felosztás, a szerző szerint 3+1 kategória van: az eldobható, a cseréhető fejes, a villany és plusz egynek a borotvakés. Biztonsági sehol.   ;D  :fejtor:

--- Idézet vége ---

De a fő döbbenet, hogy a kezdőkép egy DE!

Penge:
Nem, a fő döbbenet nem ez! A leírtakból inkább az derül ki, hogy laikusokat szólítanak meg "laikusok"... pont ugyanúgy, ahogy az én fodrászom/(borbélyom), kis fiatal kiscsaj, tehetséges, de fogalma sincs a borotvákról, borotválkozásról... (vagy, hogy egész pontosan mitől is döglik a légy, az itt sincs leírva egy szóval sem...)  ;D Remélem belejönnek és nem lesz tele fals szakmai infóval, ahogy ezt eddig különböző kifejezetten borotválkozással kapcsolatos blogokból eddig mindig megtapasztaltuk.

Qttyyy:
Én meg eldobtam az agyam! Hogy lehet ennyi marhaságot ilyen rövid cikkben összefirkálni? Miért ad tanácsokat az, akinek halványlila, miniszter-helyettesi fogalma sincs valamiről. Kár, hogy nem találtam hozzászólási lehetőséget, talán ejtettem volna egy-két keresetlen szót.
Kíváncsi leszek a folytatásra, mekkora ökörségeket fog összehordani a T. szerző a borotvakéses borotválkozásról.
Ja, és a tanulság: aki nem tud arabusul, ne beszéljen arabusul.

Betyarka:
Akkor reagálni kellene, hogy nem arra van az erre hozzászólás formájában.  ;D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése