Szerző Téma: Cikkek, oldalak, blogok stb.  (Megtekintve 64335 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Cikkek, oldalak, blogok stb.
« Dátum: 2014. Április 16. - 18:21:15 »
Hogyan válassz borotvát? című cikk a Do U care (A borotválkozás oldala) által:

http://borotvalkozasrol.hu/borotvalkozasi-eszkozok/hogyan-valassz-borotvat.php

Elég érdekes a felosztás, a szerző szerint 3+1 kategória van: az eldobható, a cseréhető fejes, a villany és plusz egynek a borotvakés. Biztonsági sehol.   ;D  :fejtor:

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Cikkek, oldalak, blogok stb.
« Válasz #1 Dátum: 2014. Április 16. - 18:26:12 »
Hogyan válassz borotvát? című cikk a Do U care (A borotválkozás oldala) által:

http://borotvalkozasrol.hu/borotvalkozasi-eszkozok/hogyan-valassz-borotvat.php

Elég érdekes a felosztás, a szerző szerint 3+1 kategória van: az eldobható, a cseréhető fejes, a villany és plusz egynek a borotvakés. Biztonsági sehol.   ;D  :fejtor:

De a fő döbbenet, hogy a kezdőkép egy DE!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Cikkek, oldalak, blogok stb.
« Válasz #2 Dátum: 2014. Április 16. - 19:29:19 »
Nem, a fő döbbenet nem ez! A leírtakból inkább az derül ki, hogy laikusokat szólítanak meg "laikusok"... pont ugyanúgy, ahogy az én fodrászom/(borbélyom), kis fiatal kiscsaj, tehetséges, de fogalma sincs a borotvákról, borotválkozásról... (vagy, hogy egész pontosan mitől is döglik a légy, az itt sincs leírva egy szóval sem...)  ;D Remélem belejönnek és nem lesz tele fals szakmai infóval, ahogy ezt eddig különböző kifejezetten borotválkozással kapcsolatos blogokból eddig mindig megtapasztaltuk.

Nem elérhető Qttyyy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Cikkek, oldalak, blogok stb.
« Válasz #3 Dátum: 2014. Április 16. - 20:03:01 »
Én meg eldobtam az agyam! Hogy lehet ennyi marhaságot ilyen rövid cikkben összefirkálni? Miért ad tanácsokat az, akinek halványlila, miniszter-helyettesi fogalma sincs valamiről. Kár, hogy nem találtam hozzászólási lehetőséget, talán ejtettem volna egy-két keresetlen szót.
Kíváncsi leszek a folytatásra, mekkora ökörségeket fog összehordani a T. szerző a borotvakéses borotválkozásról.
Ja, és a tanulság: aki nem tud arabusul, ne beszéljen arabusul.
"Nem is normális az, ha valaki egy kicsit nem bolond!" VP

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Cikkek, oldalak, blogok stb.
« Válasz #4 Dátum: 2014. Április 16. - 20:07:07 »
Akkor reagálni kellene, hogy nem arra van az erre hozzászólás formájában.  ;D
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető Qttyyy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Cikkek, oldalak, blogok stb.
« Válasz #5 Dátum: 2014. Április 16. - 20:09:35 »
Jeee, tényleg van hozzászólási lehetőség, csak az előbb első dühömben nem tekertem le az oldal aljáig, hanem kiléptem, nehogy ragályos legyen.
"Nem is normális az, ha valaki egy kicsit nem bolond!" VP

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Cikkek, oldalak, blogok stb.
« Válasz #6 Dátum: 2014. Április 16. - 20:21:57 »
Remélem belejönnek és nem lesz tele fals szakmai infóval, ahogy ezt eddig különböző kifejezetten borotválkozással kapcsolatos blogokból eddig mindig megtapasztaltuk.

Már hogy mit tapasztaltunk meg, hogy tele vannak fals szakmai infókkal, vagy hogy nem?

Akárhogy is, Penge, remélem, hogy a Pamacs & Drusza blog nincs teli fals infóval.   :naughty:

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Cikkek, oldalak, blogok stb.
« Válasz #7 Dátum: 2014. Április 16. - 20:28:14 »
Hogyan válassz borotvát? című cikk a Do U care (A borotválkozás oldala) által:

http://borotvalkozasrol.hu/borotvalkozasi-eszkozok/hogyan-valassz-borotvat.php

Elég érdekes a felosztás, a szerző szerint 3+1 kategória van: az eldobható, a cseréhető fejes, a villany és plusz egynek a borotvakés. Biztonsági sehol.   ;D  :fejtor:
Kemény. Ráadásul a többi cikk jelentős hányadát egy csaj írja.

Lehet én is indítok egy honlapot, ahol intimbetétekről vagy rúzsokról fogok értekezni (még nem döntöttem el), végülis még sohasem használtam egyiket se, tehát valószínű hogy hasznos dolgokat fogok tudni írni róla.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Cikkek, oldalak, blogok stb.
« Válasz #8 Dátum: 2014. Április 16. - 20:30:56 »
Mókus!

A tampon témat bízd reám! :hurra:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Cikkek, oldalak, blogok stb.
« Válasz #9 Dátum: 2014. Április 16. - 20:33:41 »
Kemény. Ráadásul a többi cikk jelentős hányadát egy csaj írja.

Lehet én is indítok egy honlapot, ahol intimbetétekről vagy rúzsokról fogok értekezni (még nem döntöttem el), végülis még sohasem használtam egyiket se, tehát valószínű hogy hasznos dolgokat fogok tudni írni róla.

Ha már csaj szerző, itt egy másik cikk, ezt a P&P Facebook-oldalán már megosztottam a minap.  Szupcsi cikkcsi!   :boldog:

http://szepsegpraktikak.blog.hu/2014/04/10/borotvalkozas_323

Nem elérhető Világosító

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 762
Re:Cikkek, oldalak, blogok stb.
« Válasz #10 Dátum: 2014. Április 16. - 20:56:20 »
Hát gyerekek én nem bírtam ki, hozzászóltam.  :fejfal:
Lássuk Magyarországot reálisan: jó borok, szép nők, gyenge forint, Erős Pista...

Nem elérhető herpa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 369
Re:Cikkek, oldalak, blogok stb.
« Válasz #11 Dátum: 2014. Április 16. - 21:24:31 »
Szerintem rájöttek, hogy kezd újra divatos lenni a hagyományos borotválkozás, meg ott van a sok hipszter a szakállával, szóval ebben van pénz, csak ügyesen kell tálalni, lényeg a design, nem a tartalom. Mondjuk egyelőre a google nem hozza őket első oldalon, de majd biztos segítenek a problémán.
Másrészt úgy tűnik, ez részben egy reklámoldal az Első Pesti Borbélynak.

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Cikkek, oldalak, blogok stb.
« Válasz #12 Dátum: 2014. Április 16. - 22:25:09 »
Szerintem rájöttek, hogy kezd újra divatos lenni a hagyományos borotválkozás, meg ott van a sok hipszter a szakállával, szóval ebben van pénz, csak ügyesen kell tálalni, lényeg a design, nem a tartalom. Mondjuk egyelőre a google nem hozza őket első oldalon, de majd biztos segítenek a problémán.
Másrészt úgy tűnik, ez részben egy reklámoldal az Első Pesti Borbélynak.
Tökéletesen összefoglaltad a lényeget.
Azért a pesti borbélynál remélem nem mach3-mal nyomják.

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Cikkek, oldalak, blogok stb.
« Válasz #13 Dátum: 2014. Április 16. - 23:14:13 »
Remélem belejönnek és nem lesz tele fals szakmai infóval, ahogy ezt eddig különböző kifejezetten borotválkozással kapcsolatos blogokból eddig mindig megtapasztaltuk.

Már hogy mit tapasztaltunk meg, hogy tele vannak fals szakmai infókkal, vagy hogy nem?

Akárhogy is, Penge, remélem, hogy a Pamacs & Drusza blog nincs teli fals infóval.   :naughty:

Nem a P&P-re gondoltam, az ebből a szempontból még mindig etalon és rendhagyó! és nem csak kifejezetten borotválkozásról szakmai, hanem tele van érdekességekkel, tényszerű megvilágításokkal, elvonatkoztató gondolatokkal, néha kis fordulattal, amit olvasva egyrészről okosabb, másrészről felcsigázott lesz tőle az ember fia... Amit imént pedig megint belinkeltél, ill. ami a tárgyban szerepel blog, ezek csak egyszerűen leírják, hogy "mossál kezet evés előtt, de ne hideg vizzel, mert ugyan az is jó lehet, de mégsem, de mindegy, a te döntésed... és utána átmegy tényszerű szakmaiba és kijelenti viszont, hogy 5 nél többször bizony ne moss kezet sem, mert az nem jó..." miért éppen 5 és miért is nem? és miért kell ezzel a baromsággal untatni a népet...( engem nagyon!) A laikusokat pedig valószínűleg ezen a szinten lehet megfogni, úgyhogy gondolom tátott szájjal olvassák... majd elmennek kezet mosni..

Vissza az első pesti borbélyhoz ( ez is fals, nem is elsők!), olvasd el még egyszer az első bekezdést.
6 szor szerepel benne a "megoldás" szó, pedig az egész össz-vissz pár sor. És, hogy miért idegesítő "szakmailag"? A végére kiderül, hogy nem is igazán tud konkrét  megoldást... csak, hogy a késsel érhető el a legjobb eredmény...ami értelemszerűen szubjektív, de a különböző aspektusok mércéjével mérve egyáltalán nem igaz.. kérdés csak az, hogy mit ért eredményen, (de ez meg nincs jópofán magaslabdával feldobva, mint ahogy ezt megszoktuk pl. a P&P-n)  ;D Szóval ezt a sz@r-t legalább Te ne propagáld! :D

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Cikkek, oldalak, blogok stb.
« Válasz #14 Dátum: 2014. Április 16. - 23:26:14 »
...Szóval ezt a sz@r-t legalább Te ne propagáld! :D

Na, én aztán nem propaganda-céllal linkeltem be, hanem hogy lássunk és megvitassunk.   :naughty:

(A többivel vagy egyetértek, vagy köszönöm, vagy mindkettő.  ;D )

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici