Szerző Téma: Közös beszerzések  (Megtekintve 98752 alkalommal)

Nem elérhető DeeJay

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re:Közös beszerzések
« Válasz #150 Dátum: 2014. Szeptember 25. - 19:25:02 »
Sikerült összeszedni, hogy kinek mi kell?

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Közös beszerzések
« Válasz #151 Dátum: 2014. Szeptember 25. - 20:32:22 »
Nekem igen. Nem nagy vaszisztdasz. Holnap részletezem.
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Közös beszerzések
« Válasz #152 Dátum: 2014. Szeptember 25. - 20:35:12 »
Sikerült összeszedni, hogy kinek mi kell?
Ezt úgy szoktuk csinálni, hogy indítunk egy közös beszerzés topicot, általában az aki a legtöbbet rendel. Felsorolja tételesen mit szeretne rendelni, majd ehhez mindenki hozzáírja a magáét, hogy lássuk mekkora összegnél tartunk....
Aztán aki megrendeli, az zárja a listát amikor elérjük az összeget, vagy amikor gondolja.
Ezután fizetés postázás stb...de igazából én se csináltam még ilyet.... :nemtom:
(szerintem)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Közös beszerzések
« Válasz #153 Dátum: 2014. Szeptember 25. - 20:40:14 »
Sikerült összeszedni, hogy kinek mi kell?
Ezt úgy szoktuk csinálni, hogy indítunk egy közös beszerzés topicot, általában az aki a legtöbbet rendel. Felsorolja tételesen mit szeretne rendelni, majd ehhez mindenki hozzáírja a magáét, hogy lássuk mekkora összegnél tartunk....
Aztán aki megrendeli, az zárja a listát amikor elérjük az összeget, vagy amikor gondolja.
Ezután fizetés postázás stb...de igazából én se csináltam még ilyet.... :nemtom:
Nehezebbnek tünik mint amilyen valójában. Érdemes megvárni hogy a bankod mennyivel vált és utána szétlőni a kölségeket. Persze ha előre meghitelezed mindenkinek. Utólag viszont ciki még lóvét kérni mert nem sok plusz. a bankod tuti többet vesz le mint amit a paypal beterhel.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Közös beszerzések
« Válasz #154 Dátum: 2014. Szeptember 26. - 20:59:34 »
Abszolút egyetértek. Ha jól tudom, a késportálos kozos rendeléseknél szokott lenni valami biztonsági tartalék, ami ha nem kell, akkor gondolom visszaadja a rendelést intéző.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető DeeJay

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re:Közös beszerzések
« Válasz #155 Dátum: 2014. Szeptember 26. - 21:07:20 »
Én nem bonyolítanám túl, vagy itt vagy privateban írjátok meg, hogy mi kell, ha elég, akkor megrendelem, megírom, hogy a bank mennyivel váltott, aztán összefutunk valahol a városban, és kifizetitek. Ha nem elég, még megkeresek valakiket azok közül, akiket korábban megadtatok.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Közös beszerzések
« Válasz #156 Dátum: 2014. Szeptember 27. - 02:17:38 »
Sikerült összeszedni, hogy kinek mi kell?
Ezt úgy szoktuk csinálni, hogy indítunk egy közös beszerzés topicot, általában az aki a legtöbbet rendel. Felsorolja tételesen mit szeretne rendelni, majd ehhez mindenki hozzáírja a magáét, hogy lássuk mekkora összegnél tartunk....
Aztán aki megrendeli, az zárja a listát amikor elérjük az összeget, vagy amikor gondolja.
Ezután fizetés postázás stb...de igazából én se csináltam még ilyet.... :nemtom:
Nehezebbnek tünik mint amilyen valójában. Érdemes megvárni hogy a bankod mennyivel vált és utána szétlőni a kölségeket. Persze ha előre meghitelezed mindenkinek. Utólag viszont ciki még lóvét kérni mert nem sok plusz. a bankod tuti többet vesz le mint amit a paypal beterhel.
Mea culpa. Könnyebbet akartam írni nem nehezebbet.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Közös beszerzések
« Válasz #158 Dátum: 2014. Október 19. - 11:31:23 »
Azta ká.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Közös beszerzések
« Válasz #159 Dátum: 2014. Október 19. - 13:16:08 »
Darabárra elég korrektűl áll.

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Közös beszerzések
« Válasz #162 Dátum: 2014. Október 19. - 15:32:36 »
Azt hittem hogy vicc, de rájöttem komolyan gondoljátok. 90 k egy borotva, szép ár.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Közös beszerzések
« Válasz #163 Dátum: 2014. Október 19. - 15:36:33 »
Uh elnéztem a dollárjelet! Kiszállnék ha még lehet :))
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Közös beszerzések
« Válasz #164 Dátum: 2014. Október 19. - 17:50:19 »
Uh elnéztem a dollárjelet! Kiszállnék ha még lehet :))

Gondolom nem forintban értetted  ;D
Enyiért a jó állapotú használtak szoktak menni.
A NOS példányok ennek a darabának kb. duplájáért szoktak elmenni

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici