Szerző Téma: Borotvakésekről általában  (Megtekintve 208418 alkalommal)

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #225 Dátum: 2011. December 06. - 09:27:00 »
Végülis, kérdés, hogy a "határt" milyen széles sávra értjük... :evil:
(Amit én írtam, az olyan 30 km.)
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető Juby

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 136
  • Mr
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #226 Dátum: 2011. December 08. - 18:23:37 »
Csákány szerintetek az extrametálnál elfogadják az ajándék pass utalvány? :crazy:

FBP

  • Vendég
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #227 Dátum: 2011. December 08. - 18:43:36 »
Csákány szerintetek az extrametálnál elfogadják az ajándék pass utalvány? :crazy:
Csak NDK turmixgépre. Levehető ajtóval  :evil:

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #228 Dátum: 2011. December 08. - 22:19:31 »
 :sör:
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Juby

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 136
  • Mr
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #229 Dátum: 2011. December 08. - 23:28:44 »
Darth Vader:NNNNNNNNNNNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :crazy:,de most komolyan pedig mikor megkaptam reméltem vehetek belőle valami hasznos kelléket számomra.A hasznos kellék alatt valami borotválkozáshoz kapcsolódó terméket értek.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #230 Dátum: 2011. December 09. - 09:09:03 »
Ha valami gond van tesó, segít a házi pszichológusunk!
Játszótér itt (még) nincs...
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

FBP

  • Vendég
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #231 Dátum: 2011. December 09. - 09:31:33 »
Ha valami gond van tesó, segít a házi pszichológusunk!
Játszótér itt (még) nincs...
Jól mondja, nem beszél mellé, tényleg van ilyenünk!

Nem elérhető Grimmbringer

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #232 Dátum: 2011. December 21. - 11:09:27 »
Kitörő örömmel jelentem, hogy megérkeztek a késeim. :boldog: Erős a kísértés hogy azonnal nekiessek az arcomnak...de előbb azért megnézek pár oktatóvideót. :) ZOZOnak pedig még egyszer köszönöm a gyorsaságot és legfőképp a bizalmat. Egy úr vagy ZOZO!

Nem elérhető Zsiraf

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 177
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #233 Dátum: 2012. Január 17. - 20:52:19 »
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni késes témában, mert abszolút nem mozgok otthonosan ilyen témakörben :)
Szeretnék egy egyszerű borotvakést, nem fontos a márka, csak lehessen vele borotválkozni (tanulásra kellene első borotvának), és viszonylag normálisan nézzen ki.

Mintha régebben láttam volna valami ócsóé szerezhető kínai kést, csak nem tudom ezeket mennyire szükséges karbantartani, illetve hol tudnám olyan állapotba hozni hogy borotválkozni is lehessen vele.
Extrametálban is láttam 2-3ezer forint környékén két fajta kést, de úgy emlékszem nagyon rossz tapasztalatok voltak vele itt a fórumon.

Köszi szépen :)

Nem elérhető moe

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 201
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #234 Dátum: 2012. Január 17. - 20:56:20 »
Itt a fórumon is van rengeteg csodaszép, válogatott kés az Elad-ban..!  ;) Én sem vagyok egy expert, de ha shave ready egy kés, akkor két borotválkozás között elég csak bőr fenőszíjon fenni párszor, és így elég sokáig kitart. Feltéve, hogy a szőrszálakon kívül más behatás nem éri az élét..

Nekem nincsen extrasol késem, csak volt a kezemben, nem volt meggyőző..  illetve akiknek van/volt itt a fórumon, sincsenek róla túlságosan jó véleménnyel.

Nem elérhető Zsiraf

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 177
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #235 Dátum: 2012. Január 17. - 20:58:55 »
Nézegetem rendszeresen az Elad részleget, de alacsonyabb árfekvésben (ez a 2-4 ezer forintos beruházás környékén) keresnék első borotvát, mert lehet nem jön be, és akkor nézegethetem a drága borotvakésem :D

Nem elérhető moe

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 201
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #236 Dátum: 2012. Január 17. - 21:02:40 »
Én ezt megértem, de egy nagyon olcsó kés, könnyedén vezethet oda, hogy pont amiatt elmegy a kedved a borotvakéses borotválkozástól. Van egy minimum amit bele kell invesztálni induláskor, ez sajnos ilyen. Ráadásul, én most értem el oda, hogy már nincs pontvérzés/vágás, de már egész jó eredményt tudok összehozni, nekem nem volt instant sikerélmény, és akkor még ugye a fenést is el kell sajátítani.. de ezek is csak részét képezik annak az útnak, amit végig kell járni, de ettől olyan szép és izgalmas  ;) (még csak pár hete használok kést)

Nem elérhető MetalWarrior

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #237 Dátum: 2012. Január 17. - 21:06:18 »
Sőt, egy ezressel még megpótolod, mert 5e től indul a felhozatal ráadásul az már ha jól tudom solingeni származék.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #238 Dátum: 2012. Január 17. - 21:08:48 »
Zsiri, szerintem annyiért Sanyi a Te embered egy golden dollárral, egzóta nyél nélkül, vagy ha gondolod a 4.000-res Ha-Pe-Co-t, ami Zozótól jön, postaérkeztével elküldöm neked, hogy kipróbáld  :idea: . Ha nem jön be, visszaküldöd. Ha bejön, akkor meg veszel egy rendeset _és_ visszaküldöd.

Z.

Nézegetem rendszeresen az Elad részleget, de alacsonyabb árfekvésben (ez a 2-4 ezer forintos beruházás környékén) keresnék első borotvát, mert lehet nem jön be, és akkor nézegethetem a drága borotvakésem :D
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Zsiraf

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 177
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #239 Dátum: 2012. Január 17. - 21:20:07 »
Köszi az infókat, akkor egy ilyen Golden Dollárra beruházok, aztán írok egy P.Ü.-t jenessanyinak hogy megbeszéljük a használhatóvá varázsolás menetét :)

Kizárólag ebay-ről lehet ezt beszerezni ugye?

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici