Szerző Téma: Borotvakésekről általában  (Megtekintve 207179 alkalommal)

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #315 Dátum: 2012. Október 17. - 00:32:03 »
kevésbé fogod sajnálni ha valami baja lesz útközben (elejted, berozsdál picit, stb.).
ez fura, nálam ez pont fordítva van. Egy régi darabnak lelke van, egy új pedig könnyen pótolható. Az első borotvám egy újonnan rendelt Hen&Rooster volt, kapott rendesen de sosem sajnáltam. Persze hozzám nőtt, most már ez is önálló egyéniség (:D), de pont a használat tette azzá.
... a nyúlon túl?

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #316 Dátum: 2012. Október 17. - 09:49:37 »
Meg törlöm is a hozzászólásom ha egyeseket ennyire zavar. :uncsi:
Kedvem is elment a kérdezéstől egy darabig. >:(
...mielőtt mártírt faragnál magadból, olvasd el, hogy én mit írtam!
Egyébként pedig nem illik törölni (nem utolsó) hozzászólást, mert szétesik a szál.


Megcsináltam a borotvával a citromleves módszert...
Hogy csináltad pontosan?
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #317 Dátum: 2012. Október 17. - 11:31:55 »
Új borotvakést ami ócsó és finom tud ajánlani valaki kezdésnek. Legjobb ár/érték arányban. ;D

Betyárka,

Én a gold dollárt ajánlanám neked. Nekem nagyon bevált. A hozzászólásokat olvasva, másoknak is. Kínai.

Innen:  http://www.aliexpress.com/store/product/Gold-Dollar-Old-fashioned-Barber-Straight-Cut-Throat-Razor-Steel-Blade-Shave-Free-Shipping/510333_616290988.html

9 dollár= jelenleg 1916.47 forint

A szállítás ingyenes, amennyiben a kínai postát veszed igénybe.

Ha megérkezett meg kell éleztetned. A max 2000 ft.
Tehát 4000 körül lenne egy 6/8 os borotvád, vadonat új.

A gold dollár feliratot kivetetheted belőle és át is nyeleztetheted. Szerintem még akkor is bőven 10000 alatt leszel.

Üdvözlettel:
Toportyán
 Mire megjön és meg is élezik Kb. 
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #318 Dátum: 2012. Október 17. - 13:16:23 »
Kileenc dollár???

http://www.ebay.com/itm/Black-Handle-Stainless-Steel-Straight-Edge-Barber-Razor-/271031597292?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f1abdf8ec

Innen 3.55$  ;D

A legutóbbi 10-15 GD között nem találtam olyat aminek komoly hibája lett volna. A legtöbb gond a nyéllel meg a penge vállával szokott lenni, de csak 1 olyannal találkoztam amiről félig letört a nyél kinyitás közben  ;D

Kozmetikai bajok azok azért szoktak lenni szép számmal, de egy ajánlott posta+banki átutalás áráért senki ne várjon csodát :)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #319 Dátum: 2012. Október 17. - 13:49:46 »
A buyincoins-ról rendelve meg még olcsóbb, talán 1 dollárral.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #320 Dátum: 2012. Október 17. - 16:50:03 »
Kileenc dollár???

http://www.ebay.com/itm/Black-Handle-Stainless-Steel-Straight-Edge-Barber-Razor-/271031597292?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f1abdf8ec

Innen 3.55$  ;D

A legutóbbi 10-15 GD között nem találtam olyat aminek komoly hibája lett volna. A legtöbb gond a nyéllel meg a penge vállával szokott lenni, de csak 1 olyannal találkoztam amiről félig letört a nyél kinyitás közben  ;D

Kozmetikai bajok azok azért szoktak lenni szép számmal, de egy ajánlott posta+banki átutalás áráért senki ne várjon csodát :)


"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #321 Dátum: 2012. Október 17. - 18:23:07 »
Nem is lenne rossz ismerkedésnek főleg ennyiért. Csak egy gond van külföldről még nem rendeltem semmit még csak belföldről így nem vagyok egy pay pal betyar. :D
Másrész kivel is éleztetném meg? ;D
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #322 Dátum: 2012. Október 17. - 18:31:26 »
A buyincoins-ról rendelve meg még olcsóbb, talán 1 dollárral.

Én ott nem találtam meg, de elhiszem neked. Annyiból nekem a nyers acél nem jön ki egy borotvához  ;D
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #323 Dátum: 2012. Október 17. - 21:01:04 »
Betyár, a fórumtagok szolgáltatásai között találsz tippeket!

Sanyi: Igazságod van, már nincs fönt, pedig tényleg valami 2,95$ volt...
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #324 Dátum: 2012. Október 18. - 00:31:14 »
Van valakinek eladó új Gold dolllarja? nincs kedvem pay pal olni stb stb.
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #325 Dátum: 2012. Október 18. - 07:49:54 »
...pár napja volt egy gyönyörű!  :'(
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #326 Dátum: 2012. Október 18. - 08:14:55 »
Van valakinek eladó új Gold dolllarja? nincs kedvem pay pal olni stb stb.
Most nem akarom itt a bizniszt kelteni, de írjál rá JSanyira, hogy hozzon neked össze egyet. Élezve, használatra készen fogod megkapni.

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #327 Dátum: 2012. Október 18. - 09:57:26 »
Van valakinek eladó új Gold dolllarja? nincs kedvem pay pal olni stb stb.
Most nem akarom itt a bizniszt kelteni, de írjál rá JSanyira, hogy hozzon neked össze egyet. Élezve, használatra készen fogod megkapni.

+1
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető deka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 325
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #328 Dátum: 2012. Október 18. - 11:45:49 »
Kedves Betyárka!

Gondolom, nem a többiek iránti szándékos tiszteletlenségedet akartad jelezni azzal, hogy "nincs kedved" megtanulni a paypalt, de hozzászólásodnak mégis van ilyen jelentése. Aligha árulok el titkot azzal, hogy senki sem szeret igazán heteket várni egy termék vásárlásakor. Inkább mindannyian arra vágyunk, hogy lemehessünk a sarki szaküzletbe, és ott egy búgó hangú, látványosan dekoltált eladókisasszony kérdés nélkül adja nekünk automatikusan féláron a jobbnál jobb holmikat.

Sajnos a világ nem ilyen, legalábbis ott, ahol én lakom - sok mindent kell külföldről, online beszerezni. Nekem sem szívügyem, hogy magas postaköltségeket fizethessek, heteket várhassak, devizaárfolyamokra figyeljek, aggódjak, hogy elveszik-e a postán az áru. Mégis megteszem.

Biztos vagyok benne, hogy Jenes Sanyi fog tudni segíteni neked, te meg jól fogsz járni, ha tőle vásárolsz. Okos gondolat először itt körbekérdezni, hátha valaki épp el akar adni valamit, amit meg akarsz venni. Viszont a PayPal általános használata iránti lustaság nem feltétlenül vet rád jó fényt. Jómagam, ha úgy vélekednék erről, ahogyan te, inkább nem emlegetném fel lépten-nyomon. Egy Keres-jellegű érdeklődés tökéletesen érthető anélkül is, hogy közben a nehézkesebb beszerzési módok iránti ellenszenvedre felhívnád a figyelmet. És főleg ilyen "nincs hozzá kedvem..."-típusú fordulatokkal.

Remélem, kiérezhető, hogy nem az itthoni vásárlással kötözködöm, hanem a jelenséggel, és azzal együtt a stílussal.

Legyen sok örömed a megvett holmikban,
d

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Borotvakésekről általában
« Válasz #329 Dátum: 2012. Október 18. - 14:46:41 »
én nem éreztem Betyárka lustaságát a Paypallal kapcsolatban. Ettől függetlenül is lehet valaki lusta... de ne általánosítsuk ezt a véleményt deka, lehet más oka is..
Én speciel megszenvedtem a Paypallal, ezért elvből egyik oldalon sem fogom használni, persze csak ha nem lesz okvetlenül muszáj. De ettől az egy sortól, szerintem még nem leszek senkinek sem ellenszenves, sőt mry éltárs többször is kisegített Paypal ügyben, de ez is más tészta, mert ezért még a kávéját is én ittam!  ;D

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici