Szerző Téma: Módszerek, technika  (Megtekintve 131338 alkalommal)

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Módszerek, technika
« Válasz #540 Dátum: 2016. November 07. - 14:16:54 »
attee: iKON-t birod?
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Módszerek, technika
« Válasz #541 Dátum: 2016. November 07. - 14:22:33 »
attee: iKON-t birod?

Jaj, túl sok az új vas itthon :D Még csak egyszer próbáltam a DLC OC-t, egyelőre nem nyilatkoznék. Múlt héten majdnem lepusztított valami kór, úgyhogy inkább pihenéssel igyekeztem foglalkozni. Ma reggel meg sietés volt, úgyhogy GEM G-bar :)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Módszerek, technika
« Válasz #542 Dátum: 2016. November 07. - 20:15:17 »
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Megyer

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 175
Re:Módszerek, technika
« Válasz #543 Dátum: 2016. November 07. - 20:20:49 »
Szoros!
Köszi a jojobaolajos ötletet. Ezt hol kapni, milyen kiszerelésben? Hogyan használod, caak rákened magadra vagy a szappanra vagy a pamacsra? Ezt részletesen leírhatnád. És milyen hatással van a bőrre? Nekem elég zsíros, de érzékeny a bőröm. Még olajozzam is?  ???

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:Módszerek, technika
« Válasz #544 Dátum: 2016. November 07. - 20:44:49 »
Tehát mindenkinek lehet kedvenc borotvája, még az is megeshet, hogy valaki ( tudtommal Zenith ilyen ), már a külsejétől viszolyog. 


Kikérem magamnak, R41 '11 az egyik szerelem. Mert szép, és mert jó. (És szerintem a '13 nem olyan jó, akkor már egy szép New Standard).  ;)
Gillette Tech 1951

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Módszerek, technika
« Válasz #545 Dátum: 2016. November 07. - 21:13:22 »
Tehát mindenkinek lehet kedvenc borotvája, még az is megeshet, hogy valaki ( tudtommal Zenith ilyen ), már a külsejétől viszolyog. 


Kikérem magamnak, R41 '11 az egyik szerelem. Mert szép, és mert jó. (És szerintem a '13 nem olyan jó, akkor már egy szép New Standard).  ;)

Akkor Malaccal keverlek, bocsánat!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Módszerek, technika
« Válasz #546 Dátum: 2016. November 07. - 22:03:16 »
Én bizony még bottal sem piszkálnám meg. ;)
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Módszerek, technika
« Válasz #547 Dátum: 2016. November 07. - 22:10:56 »
Bocsánat, kettőtök közt filóztam, persze hohy nem a "kék kék " lábel a nyerő iéyenkor.  :2thumbup: :futyul:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető szoros

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 83
Re:Módszerek, technika
« Válasz #548 Dátum: 2016. November 07. - 23:34:46 »
Szoros!
Köszi a jojobaolajos ötletet. Ezt hol kapni, milyen kiszerelésben? Hogyan használod, caak rákened magadra vagy a szappanra vagy a pamacsra? Ezt részletesen leírhatnád. És milyen hatással van a bőrre? Nekem elég zsíros, de érzékeny a bőröm. Még olajozzam is?  ???

Én Veszprémben a Zöldboltban vettem, de van Pesten is boltjuk (1126 Budapest, Kiss János altábornagy u. 35.

Telefon: 06-20-916-3275 (nyitvatartási időben)
http://www.zoldbolt.hu/szepseg-egeszseg/Naturkozmetikum-alapanyagok/jojoba-olaj-bio.html

Miután hidratáltad, esetleg forró törülközőt használtad, egyből utána 8-10 cseppet elkensz ott, ahol borotválkozol. Puhít, jobban siklik a penge, és a jojoba amúgy is nagyon jó cucc a bőrnek! A zsíros bőrnek egyenesen jó a jojoba, kiegyenlíti a faggyútermelést, gyakorlatilag egy az egyben olyan ez a viaszos anyag, mint a bőröd által amúgy is termelt faggyú. Nőknek minden krémbe ezt rakják :)
A linken olvasd el, mi mindenre jó. Ne félj tőle, imádni fogod.

Nem elérhető Megyer

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 175
Re:Módszerek, technika
« Válasz #549 Dátum: 2016. November 08. - 06:22:56 »
Köszi, megnézem ha lesz egy kis időm!

Nem elérhető szoros

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 83
Re:Módszerek, technika
« Válasz #550 Dátum: 2016. November 14. - 13:25:11 »
Szeretek borotválkozni (nyilván), de „sajna” jól áll a borosta is :) Úgyhogy van úgy, hogy egy héten csak egyszer borotválkozom. Régebben (DE előtt) szakállnyíróval toltam csak, így mindig borostás voltam. Aztán mikor elkezdtem DE-zni, akkor úgy voltam vele, hogy a 3 napost még vágom borotvával, a 4-5-6 napos borostánál előbb rámegyek szakállnyíróval (ami leviszi 1-2 naposra) és utána borotválkozom, azt hittem, ez alap.
DE! Ma nem volt kedvem szakállnyírózni, mert legutóbb kijött 2 ragyám, bár lehet, hogy csak szőrbenövés volt a géptől, mondom: rámegyek a 8-9 napos borostára (már-már szakáll) borotvával. Nyilván szükséges előkészület, szokásos jojobaolaj, TOBS hab, R41+zöld Astra 4-5. alkalom (amiben nem is bíztam, hogy még használható lesz), éééés olyan szinten tökéletes munkát végzett, hogy lehidaltam. Innentől nem is használom a szakállnyírót, ha ilyet tud ez a kombó! :)

Nem elérhető holian

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 260
Re:Módszerek, technika
« Válasz #551 Dátum: 2016. November 14. - 14:49:36 »
Az a piszok aligátor mindent megesz / elvág!

Éhes volt, mind megette :)

Lelkesedésed nem csökkentve, sőt, hogy próbálj ki másmilyet is, minden OC ilyen, ez leginkább az OC előnye.
De jópár nem-OC is hasonlóan jól működik nagyobb borostával is.

pl.: 15c
"fél perc" :)
https://www.youtube.com/watch?v=JB4GislfVgw


Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Módszerek, technika
« Válasz #552 Dátum: 2016. November 14. - 17:18:36 »
A VieLong pamacsokról pont olvastam a gyártótól, hogy sörény és farok keverékéből csinálják (más szőre nem is nő olyan hosszúra :crazy: ) és nem egyforma arányban keverik, mert az adott szőr alapanyagok viselkedése határozza meg hogy végül milyen arányban keverik a kettőt. (Nem a honlapon, hanem egy fórumon írta a fószer)

Amúgy én se szoktam meghalni a fodrásznál  :crazy:

Nem elérhető zagloba

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 206
Re:Módszerek, technika
« Válasz #553 Dátum: 2016. November 15. - 16:24:34 »
Tőlem már tovább vándorolt, de nekem teljesen jó volt az a pamacs. Nem egy prémium kategória, az tény, de működött szépen. Büdös se volt, de azért fertőtlenítettem. Azt azért hozzá kell tennem, hogy rendeltem attól az eladótól egy borzot és az állati büdi volt. Szó szerint állati. Nem a tipikus borz szag volt benne, hanem olyan mosdatlan állat. Talán el se mosták. Szóval azt az eladót nem ajánlom.
Talán ez a pamacs vándorolt hozzám?! Nekem tetszik! A legjobb pamacsom! :-) 1/1 fürdés alatt ázik a tálkájában! Majd keményen hozzáfog a habosításhoz Nivea for Ment kever-kavar! :-)

Nem elérhető JadenDave

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 168
Re:Módszerek, technika
« Válasz #554 Dátum: 2016. November 16. - 20:12:06 »
Lehet most batár nagy hülyeséget kérdezek, nézzétek el nekem.
Fél pengés shavettéhez a penge kettétörésének esetleg van valami speckó technikája, vagy csak uccuneki azt' kettétöröm? Még nem csináltam, aztán gondoltam biztos ami biztos, hátha nem tudok valamiről.   :crazy:
 :thanks:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici