Szerző Téma: Módszerek, technika  (Megtekintve 51487 alkalommal)

Nem elérhető Betyarka

• Törzstag
    • Calisthenics
Re:Módszerek, technika
« Válasz #630 Dátum: 2018. Március 19. - 08:43:22 »
Érdekes dolog nálam.
Az eddig használt Merkur klóne /ming shi 2000/ kapcsolatos.
Erre örök életre szerelem volt esküdve. MÉgis mostanában vagy a borotva hülyéskedik vagy én hülyülök de egyre rosszabb borotválkozási élmény jött össze.
Ezt megelégelve a Bic et átraktam vagy ming shi vagy weishi TTO fejes borotvába.
Csodák csodájára már a 2. borotválkozás tökéletes vele. A nálam veszélyes bic megszelídült, tökéletes borotválkozási eredményt nyújt.
Sehol megmarad szőr mint a száj szegletben és áll gödörben úgy, hogy még rá se kell koncentrálni az adott részre.
Ezzel szemben a future klone nál mindig találtam utána hibát és kiigazítani valót.  ;D
Egyenlőre pihen a klóne.
De lehet csak időközönti eszköz frissítés kell mindig.  ::)

Nem elérhető Takuun

• Törzstag
« Válasz #631 Dátum: 2018. Március 19. - 08:50:48 »
Utóbbi 1 hónapban Barbus tégelyes szappant használok. Nagyon kevés anyagból, borzasztó mennyiségű hab keletkezik. Ami részben jó, de soha nem fog elfogyni. Pár hete ráálltam arra, hogy a szükségesnél több szappant veszek fel, had fogyjon, ráadásul a több hab nagyobb élmény. Viszont a nyakamon irritáció jelei jelentkeztek. Nem igazán tudom, hova tenni, lehet ez a túlzott szappanozástól? Másnál fordult elő ilyen, esetleg más szappannal?
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető astra501

• Törzstag
« Válasz #632 Dátum: 2018. Március 19. - 09:04:00 »
A Barbussal tényleg nem kell spórolni :D Hát szerintem a sok hab nem okozhat irritációt, inkább a kevésnél lehetne ez probléma...

Nem elérhető holian

• Törzstag
« Válasz #633 Dátum: 2018. Március 19. - 10:21:14 »
Utóbbi 1 hónapban Barbus tégelyes szappant használok. Nagyon kevés anyagból, borzasztó mennyiségű hab keletkezik. Ami részben jó, de soha nem fog elfogyni. Pár hete ráálltam arra, hogy a szükségesnél több szappant veszek fel, had fogyjon, ráadásul a több hab nagyobb élmény. Viszont a nyakamon irritáció jelei jelentkeztek. Nem igazán tudom, hova tenni, lehet ez a túlzott szappanozástól? Másnál fordult elő ilyen, esetleg más szappannal?

Nálam eddig egyedül a Mühle szantálnál volt ilyen. Ha túlságosan tomenyre kevertem a habot, akkor volt enyhe pirosodas az arcom. Lehet Nálad is van egyhe allergiás reakció a barbus valamelyik oszetevojere ha túl tömény

Nem elérhető Takuun

• Törzstag
« Válasz #634 Dátum: 2018. Március 19. - 16:47:20 »
Annyira azert nem enyhe. A szortuszok gyulladnak be, mintha a technikaval lenne gond. Alig erintem a boromhoz a penget, tenyleg nem ertem mi lehet a baj. W es Xtg-t megyek, es tok mindegy hogy R89 vagy R41. Lehet a sok szappan miatt nem erzem hogy valojaban nyomom a penget? A Barbus inkabb krem mint szappan, es a sok anyag vastagabb filmreteget kepez.
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Takuun

• Törzstag
« Válasz #635 Dátum: 2018. Március 20. - 08:14:41 »
Ma már egy fokkal kulturáltabban nézek ki, elhagytam a Floid balzsamot első körben, lehet az lesz a ludas. Sajnos engem szárít és úgy látszik, hogy allergiás reakciót vált ki a nyakamon. Ha lesz időm feldobom  ELAD-ba, de addig is, ha kell valakinek akkor privátban jelentkezhet érte.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

iddaa net geciktirici