Szerző Téma: Módszerek, technika  (Megtekintve 139538 alkalommal)

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Módszerek, technika
« Válasz #615 Dátum: 2017. November 09. - 18:23:30 »
Én az elmúlt 4-5 évben 3kilót minimum elvertem DE-s cuccokra lazán,persze ebben nem csak a készülékek,hanem a kencék,pamacsok,tálkák meg a tö.öm :bocs: tudja mik is benne vannak....
Na ebből hány műanyag vacak reluxát tudtam volna venni???? :borz2:
Üdv.Z
Kb 4-5 evre valo Fusion-t, szerintem meg boven jo vagy. Es lassuk be, ezekre szukseged volt. (uhh, jo, ez eros)
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető zolpat

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 137
Re:Módszerek, technika
« Válasz #616 Dátum: 2017. November 09. - 19:42:43 »
Én az elmúlt 4-5 évben 3kilót minimum elvertem DE-s cuccokra lazán,persze ebben nem csak a készülékek,hanem a kencék,pamacsok,tálkák meg a tö.öm :bocs: tudja mik is benne vannak....
Na ebből hány műanyag vacak reluxát tudtam volna venni???? :borz2:
Üdv.Z
Kb 4-5 evre valo Fusion-t, szerintem meg boven jo vagy. Es lassuk be, ezekre szukseged volt. (uhh, jo, ez eros)

Na igen,szerinted melyik alkoholista fogja a másikat lebeszélni a következő felesről a kocsmába??? :bor:
Egyik sem..... 
Szóval akkor kell még 1 34C(úgy néz ki meglesz)1 Futur,1 Parker OC azt hirtelen ennyi... :borz2:
Üdv.Z

Nem elérhető tibi85

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 110
Re:Módszerek, technika
« Válasz #617 Dátum: 2017. November 09. - 20:44:41 »
Ez most itt egy tanulságos fórum! :D Igen, szépen el lehet itt szállni, én is csak fogom magam vissza, mert így is csesztet az új "hobbimért" az asszony, no de sebaj, állandóan csak lesem a beretvákat! :D

Nem elérhető tibi85

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 110
Re:Módszerek, technika
« Válasz #618 Dátum: 2017. November 10. - 10:48:35 »
Még egy gyors kérdés, holnap aliexpress akció lesz, kicsi pénzért vannak futur klónok. Látom többen használják, érdemes lehet beruházni egyre?

Nem elérhető zolpat

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 137
Re:Módszerek, technika
« Válasz #619 Dátum: 2017. November 10. - 10:52:00 »
Még egy gyors kérdés, holnap aliexpress akció lesz, kicsi pénzért vannak futur klónok. Látom többen használják, érdemes lehet beruházni egyre?

Szerintem nyugodtan,az Ebay-en is szokott lenni elég jó árban"Futur",küldtem neked PÜ-t is,ez ügyben.. :thumbup:

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Módszerek, technika
« Válasz #620 Dátum: 2017. November 10. - 13:16:38 »
Még egy gyors kérdés, holnap aliexpress akció lesz, kicsi pénzért vannak futur klónok. Látom többen használják, érdemes lehet beruházni egyre?
A Futur klón szvsz kihagyhatatlan ajánlat az aliexpressről. Még akkor is, ha a tartósságáról egyelőre nincsenek tapasztalatok.
(szerintem)

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Módszerek, technika
« Válasz #621 Dátum: 2017. November 10. - 14:46:51 »
Még egy gyors kérdés, holnap aliexpress akció lesz, kicsi pénzért vannak futur klónok. Látom többen használják, érdemes lehet beruházni egyre?

Szerintem nyugodtan,az Ebay-en is szokott lenni elég jó árban"Futur",küldtem neked PÜ-t is,ez ügyben..
Szia.

Én az Aliról rendeltem valamikor nyáron, 7 euro körüli áron. Szerintem nagyon jo borotva. Az enyém Qshave márkájú, hibátlan darab. És holnap komoly árengedmények lesznek az Alin.

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Módszerek, technika
« Válasz #622 Dátum: 2017. November 10. - 16:18:00 »
Az enyém Ming Shi. Hibátlan külsejű, de túl könnyű darab. FYI.

Nem elérhető zolpat

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 137
Re:Módszerek, technika
« Válasz #623 Dátum: 2017. November 10. - 17:04:45 »
Srácok,tényleg ilyen nagy durranás ez a Futur??
Már annyian dicsérik a külföldi fórumon is,hogy nekem is rá került a bakancslistámra,"egyszer ki kell próbálni"címszóval.. :fejtor:
Bár a bumfordi feje miatt nekem a külső nem annyira megnyerő... Lehet hogy nekem ez már túl high-tech lenne...
Mint a mostani kocsik formavilága,amik inkább egy félbevágott focilabdára emlékeztetnek nem egy autóra :fetreng:
Üdv.Z

Nem elérhető P3000

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 269
Re:Módszerek, technika
« Válasz #624 Dátum: 2017. November 10. - 18:42:45 »
Szerintem a maga módján szép. Modern germán dizájn. A borotvák Lamy-ja. Orr alatt nekem csak ATG működik. Az eredeti sokáig izgatott, de valahogy sokalltam mindig rá a zsetont. A klón kipróbálása után lemondtam az eredetiről, egyszerűen nem használom ki az állítható funkciót.

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Módszerek, technika
« Válasz #625 Dátum: 2017. November 10. - 18:44:27 »
A fekete szinte delta-echoi magassagokat er el, szerintem az meggyozott es a hetvegen benevezek en is.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Módszerek, technika
« Válasz #626 Dátum: 2017. November 10. - 19:46:48 »
Nekem a Qshave változat komoly súlyú versenyző, van benne anyag. Nem mértem, de sokkal nehezebb, mint a Mühle R89, és az EJ89. Szóval nem gagyi. Lassan fél éve használom kettes, hármas fokozatban, és hibátlan borotva. Ezért sem izgat az eredeti, mivel az max árban más. Nagyjából a tízszerese. Biztosan vannak gyenge, silány anyagból készült hitvány másolatok is, de találni tényleg jó klónokat is. A Qshave tényleg jó borotva. Az anyagáról csak annyit, hogy néhány hónapja pakolgatás közben kiesett a kezemből, kb egy méter magasról  laminált padlóra, nagyot koppanva, pontosan a fejére. Sehol egy karcolás, törés, deformálódás. Azóta is ugyanúgy használom, és semmi baja, hibátlan. Szóval bátran merem ajánlani. És ha az R89, és az EJ89 kb 60-65 gramm, akkor ez saccra minimum 100.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Módszerek, technika
« Válasz #627 Dátum: 2017. November 10. - 19:59:27 »
 :+1:
(szerintem)

Nem elérhető Megyer

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 175
Re:Módszerek, technika
« Válasz #628 Dátum: 2017. November 11. - 08:51:27 »
Én az eredetit használom már kb. 4 hónapja. Megszerettem, bár számomra a súlya lehetne kicsit kevesebb.

Nem elérhető zolpat

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 137
Re:Módszerek, technika
« Válasz #629 Dátum: 2017. November 12. - 12:22:45 »
Üdv.
A jó öreg Tech fejeket is szeretem,1-3napos borostára ARCON nálam azok is nyerők.
Mivel viszont a fejem is szoktam borotválni,azt nyílván nem naponta,hanem 5-6naponta..Ekkora "hajzattal" még lazán megbirkózik egy DE!
Viszont a Tech-el az a problémám hogy mivel az alaplap kivágása(ahol alul-hátul kijön a szmötyi mikor borotválkozom)nem végig nyitott mint ahogy a 89-es fejeké,így az"pillanatok alatt eldugul",elsősorban az alaplap közepénél,ahol a Tech-nek van az a plusz"merevítés"...
Ezt onnan veszem észre hogy középen ilyenkor hagy egy szép csíkot a fejemen :fetreng:
Arcon nincs ilyen gondom,mert ott sosincs akkora borosta mint a fejemen szokott ;D
Ezért is egyenlőre nagyon nyerő nálam a Fatip Gentile(esetleg L6),azok végig nyitott alaplappal rendelkeznek,így szinte elég csak folyó víz alá tartani őket,és máris kitisztul a penge alatti rész..a nagyobb hajszálak is lazán kitudnak mosódni belőle,míg a Technél durván be tud rakódni a rés...
Ezt csak érdekességképp osztottam meg :crazy:  Fejborotválásra (ha hosszabb a haj)nem alkalmas a Tech....nálam!!
Csak a 89-es jellegű vagy OC fejek!
Üdv.Z

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici