Szerző Téma: RazoRock  (Megtekintve 2199 alkalommal)

Nem elérhető bbuffy

• Törzstag
  • ナイフ少年
Re:RazoRock
« Válasz #15 Dátum: 2016. Május 24. - 11:12:28 »
kinai tömeg gyártott alap cucc, logózva.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

• Törzstag
« Válasz #16 Dátum: 2016. Május 24. - 11:20:14 »
kinai tömeg gyártott alap cucc, logózva.

Bizony, a postaköltséget se éri meg, így képekről nézve.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Forri

• Törzstag
« Válasz #17 Dátum: 2016. Május 24. - 14:12:33 »
Van itt több kép is, és ezeken jól néz ki.
http://badgerandblade.com/vb/showthread.php/490769-RazoRock-OLD-Type-unboxing-with-pictures

Itt meg dicsérik az éltársak:
http://badgerandblade.com/vb/showthread.php/490719-The-Razorock-Old-Type-open-comb

Attól, hogy olcsó, még nem feltétlenül rossz valami, szvsz. A Razorock nem is adná hozzá a nevét szerintem, ha szar lenne.
Az előállítási költsége nem sokkal különbözhet pl a Mühlétől, EJ-től, Merkurtól. Csak azokon nagyobb a haszon. Ha a használati és esztétikai értéküket nézzük, nincs akkora különbség köztük, mint amit az árkülönbség mutat. De azt már sok helyen beszéltük...
(szerintem)

Nem elérhető atteeharp

• Törzstag
« Válasz #18 Dátum: 2016. Május 24. - 17:02:58 »
 :offtopik:
Egyébként én nem találtam ilyen kínai alap cuccot.
Linkelnétek az "eredetijét"?

Nem elérhető Forri

• Törzstag
« Válasz #19 Dátum: 2017. Február 08. - 09:27:39 »
Ma kipróbáltam a Mudder Focker szappant és AS-t. Hozták az elvárt szintet. :bor:
A szappan olyan habot ad nagyon könnyedén, hogy újra és újra rácsodálkozik az ember. Egy Proraso szappan habja pl a nyomába se ér, pedig azzal sincs különösebb gond, teszi a dolgát. Csak a Razorock sokkal jobban tesz mindent, pedig az árfekvésük hasonló.

A Mudder Focker illata hasonlít az XXX-hez, annyi különbséggel, hogy az XXX inkább kölnisebb, barbershop irányba húz, míg a Mudderben van egy kis púderes felhang. De igen kellemes, férfias, nem tolakodó illat egyik sem.

Azt mondom, aki teheti, próbáljon ki egy faggyús Razorock szappant, anélkül ne hagyja abba ezt a hobbit!  :2thumbup:
(Frodó, mi a bobbitok? :crazy:)
(szerintem)

Nem elérhető bbuffy

• Törzstag
  • ナイフ少年
« Válasz #20 Dátum: 2017. Február 08. - 09:35:46 »
Valóban jók, én kettőt birtoklok jelenleg és hozza a lágyszappan digó vonalat, minden tekintetben.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Forri

• Törzstag
(szerintem)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

iddaa net geciktirici