Szerző Téma: RazoRock  (Megtekintve 12418 alkalommal)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:RazoRock
« Válasz #15 Dátum: 2016. Május 24. - 11:12:28 »
kinai tömeg gyártott alap cucc, logózva.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:RazoRock
« Válasz #16 Dátum: 2016. Május 24. - 11:20:14 »
kinai tömeg gyártott alap cucc, logózva.

Bizony, a postaköltséget se éri meg, így képekről nézve.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:RazoRock
« Válasz #17 Dátum: 2016. Május 24. - 14:12:33 »
Van itt több kép is, és ezeken jól néz ki.
http://badgerandblade.com/vb/showthread.php/490769-RazoRock-OLD-Type-unboxing-with-pictures

Itt meg dicsérik az éltársak:
http://badgerandblade.com/vb/showthread.php/490719-The-Razorock-Old-Type-open-comb

Attól, hogy olcsó, még nem feltétlenül rossz valami, szvsz. A Razorock nem is adná hozzá a nevét szerintem, ha szar lenne.
Az előállítási költsége nem sokkal különbözhet pl a Mühlétől, EJ-től, Merkurtól. Csak azokon nagyobb a haszon. Ha a használati és esztétikai értéküket nézzük, nincs akkora különbség köztük, mint amit az árkülönbség mutat. De azt már sok helyen beszéltük...
(szerintem)

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:RazoRock
« Válasz #18 Dátum: 2016. Május 24. - 17:02:58 »
 :offtopik:
Egyébként én nem találtam ilyen kínai alap cuccot.
Linkelnétek az "eredetijét"?

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:RazoRock
« Válasz #19 Dátum: 2017. Február 08. - 09:27:39 »
Ma kipróbáltam a Mudder Focker szappant és AS-t. Hozták az elvárt szintet. :bor:
A szappan olyan habot ad nagyon könnyedén, hogy újra és újra rácsodálkozik az ember. Egy Proraso szappan habja pl a nyomába se ér, pedig azzal sincs különösebb gond, teszi a dolgát. Csak a Razorock sokkal jobban tesz mindent, pedig az árfekvésük hasonló.

A Mudder Focker illata hasonlít az XXX-hez, annyi különbséggel, hogy az XXX inkább kölnisebb, barbershop irányba húz, míg a Mudderben van egy kis púderes felhang. De igen kellemes, férfias, nem tolakodó illat egyik sem.

Azt mondom, aki teheti, próbáljon ki egy faggyús Razorock szappant, anélkül ne hagyja abba ezt a hobbit!  :2thumbup:
(Frodó, mi a bobbitok? :crazy:)
(szerintem)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:RazoRock
« Válasz #20 Dátum: 2017. Február 08. - 09:35:46 »
Valóban jók, én kettőt birtoklok jelenleg és hozza a lágyszappan digó vonalat, minden tekintetben.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
(szerintem)

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:RazoRock
« Válasz #22 Dátum: 2022. Január 20. - 16:46:16 »
A Caribbean Holiday-rol nekem egy csoki ugrott be, amit valamikor régen ettem.



A csoki mellett én érzem benne a rumot is. Az ananászt viszont nem, pedig állítólag van benne. A múltkor megkértem párom, hogy csukja be a szemét, majd az orrához tartottam a pamacsot és megkérdeztem, hogy szerinte van ananász vagy nincs? Azt mondta, szerinte van, halványan érzi.


Nem elérhető Ollli

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:RazoRock
« Válasz #23 Dátum: 2022. Január 20. - 17:39:42 »
Lehet, hogy igazad van, rumos szappanokat még nem is nagyon tudtam szaglászni, úgyhogy nem teljesen vagyok ebben kompetens.  :peace: Azt tudom, hogy mikor boltban megszagoltam, rögtön tudtam, hogy kell. Pláne mikor megláttam, hogy barna is a cucc.  :borz2:

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:RazoRock
« Válasz #24 Dátum: 2022. Január 20. - 20:50:52 »
Szerencsés vagy, ha meg tudod szagolni vásárlás előtt. Felénk nincsennek ilyen boltok. Én kinézem neten, megrendelem. És volt már, hogy mellényúltam.

Találkoztál-e már a Santa Maria del Fiore és a Nomad szappanokkal?

Nem elérhető Ollli

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:RazoRock
« Válasz #25 Dátum: 2022. Január 20. - 21:41:49 »
A Nomad-ot szagoltam már, de nem az én világom. Fás, fűszeres volt, ha jól emlékszem. A másikkal nincs tapasztalat.

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:RazoRock
« Válasz #26 Dátum: 2022. Január 21. - 21:19:06 »
Köszi. Számomra is kiderül majd, ha egyszer öt alá esik a szappanjaim száma. Addig nem rendelek. Remélem, kibírom majd.

Nem elérhető Ollli

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:RazoRock
« Válasz #27 Dátum: 2022. Január 21. - 21:22:38 »
Én is mindig ezt mondtam magamnak, aztán 2 hét múlva jött az újabb cucc...  :futyul:

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:RazoRock
« Válasz #28 Dátum: 2022. Április 26. - 13:56:28 »
Hát eddig sikerült kitartanom az elhatározásom mellett, hogy nem veszek semmit. Bár mentségemre szóljon, eddig csak online tudtam dolgokat rendelni, most pedig volt lehetőségem illat alapján választani. Az Emperor valami hihetetlen fantasztikus, egyszerűen nem tudtam otthagyni!  :boldog:

Nem elérhető Ollli

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:RazoRock
« Válasz #29 Dátum: 2022. Április 26. - 14:32:05 »
Ezzel én is így voltam anno.  :2thumbup:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici