Szerző Téma: Stirling  (Megtekintve 19679 alkalommal)

Nem elérhető Gab

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 252
Re:Stirling
« Válasz #15 Dátum: 2018. Január 03. - 18:59:22 »
Boldogat!

Nagyon jó faggyús szappanok ezek állítólag. Mesélj majd.

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Stirling
« Válasz #16 Dátum: 2018. Január 03. - 23:43:47 »
Boldogat!
Boldog születésnapot! :)

Jól néznek ki, a holnapon találtam érdekes kompozíciókat. Ezeknél is aranyáron volt a szállítás, vám, áfa, mittoménmi?

Köszi! Nem volt annyira vészes a posta. Ha jól emlékszem, a két szappanra volt valami 12 dodó.

Nem állítom, hogy nagyon olcsó cucc, de a negyed kilós tégelyeket figyelembe véve az biztos, hogy legalább nem spórolnak az anyaggal.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Stirling
« Válasz #17 Dátum: 2018. Január 04. - 08:38:48 »
Majd számolj be a tapasztalatokról ;)

Bécsben is van viszonteladó, de csak 3 féle szappan van a webshopjukban. Kár hogy a magyar webshopok ilyesmi extra cuccokkal nem foglalkoznak.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Stirling
« Válasz #18 Dátum: 2018. Január 04. - 09:03:51 »
Belinkelnéd a bécsi viszonteladó oldalát?

Majd számolj be a tapasztalatokról ;)

Bécsben is van viszonteladó, de csak 3 féle szappan van a webshopjukban. Kár hogy a magyar webshopok ilyesmi extra cuccokkal nem foglalkoznak.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Stirling
« Válasz #19 Dátum: 2018. Január 04. - 11:23:15 »
https://www.esbjerg.com/

Ha valaki jár arra, akkor megéri ott megvenni, de elég szegényes a kínálat. Mondjuk ez a jegesmedvés pont érdekelne :)

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Stirling
« Válasz #20 Dátum: 2018. Január 04. - 11:47:38 »
Stirling Soap Company – Margaritas in the Arctic Shaving Soap

Általánosságban minden szappanjuk igaz az, hogy könnyen és jó habot adnak az illatukat a hosszú tárolás során nem veszítik el, és nem változtatják meg, mint a Cinke szappanok esetében.
A hab apró buborékos,sűrű, krémes és jól síkosít.
Ez a szappan kellemes, friss illatú talán enyhén citrusos is. És tényleg hideg érzetet kelt, ami teljesen más, mintha mentolos lenne, de egyszerűen kellemesen hűvös.
A szappan színe enyhén sárgás-okkeres, de a hab inkább törtfehér.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Stirling
« Válasz #21 Dátum: 2018. Január 04. - 11:58:59 »
 :2thumbup:

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Stirling
« Válasz #22 Dátum: 2018. Január 04. - 12:08:46 »
 :thanks:

https://www.esbjerg.com/

Ha valaki jár arra, akkor megéri ott megvenni, de elég szegényes a kínálat. Mondjuk ez a jegesmedvés pont érdekelne :)
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Stirling
« Válasz #23 Dátum: 2018. Február 11. - 21:52:43 »
Az eddigi találkozások alapján nagyon meg vagyok elégedve a Stirling szappanokkal. Könnyen lehet belőlük rettentő sok habot csinálni, aminek az állaga pamacstól függően az álomszerű tejszínhabig terjed. Jól ken, jól hidratál, az arcom jól érzi magát utána. Szállítással ugyan ötezerre rúg egy tégely, de a negyedkilós tömeget figyelembe véve még csak drágának se mondanám. A balzsamokat illetően nemigen van összehasonlítási alapom, mert korábban nem szerettem, így nem is használtam ASB-t. Kevés kell belőlük, jól nyugtatják az irritált bőrt, és nem marad utánuk zsíros az arcom, szóval azt mondanám, hogy boldog vagyok velük.

Az illatok:

Pharaoh's Dreamsicle: nem túl komplikált, egy az egyben friss narancs. Talán egy kis fűszeres felhang. Ebből csak szappanom volt.

Arkadia: a Terre d'Hermes illatát szeretné idézni, és szerintem sikerül neki. Citrusos, földes, szeretem. A balzsamban másfajta citrust érzek, ami annyira nem jön be, de elég hamar elillan, és kicsit még maradnak a fűszeres jegyek.

Port-au-Prince: na, ő egy egészen furcsa állat. Eddig karaktertől függetlenül minden kozmetikumban éreztem valami édeskés alapot. Hát ebben nem. Ha valahogy jellemeznem kéne, fanyar, nyers és olajos volnának a szavak, amik eszembe jutnak róla. Nem tudom, milyen illatú a vetiver, de állítólag ilyen. Ezt sem kombinálták túl, a vetiveren kívül citromfű szerepel még az illatban. Elég potens kombó, elsőre nem tetszett, de kezdek ráérezni. A balzsamban talán kevésbé érvényesül a citromfű.

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Stirling
« Válasz #24 Dátum: 2020. Október 07. - 19:49:49 »
Nagyon töröm a fejem a Stirling szantál, szantál vanília és Bay Rum borotvaszappanokon, próbálta már valaki? Azt tudom, hogy a működése remek, de milyen az illata?
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető szoros

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 83
Re:Stirling
« Válasz #25 Dátum: 2022. November 16. - 15:38:31 »
Hello,

van itt olyan, aki vett már így vagy úgy, de új Stirling szappant? Lehetőleg nem túl régen, zöld műanyag dobozost.

Azért kérdezem, mert én szerettem volna illatmentest, itthon írtam egy-két boltnak, de azt mondták, nem lehet Európában beszerezni, amit szerettem volna.
Ekkor beugrott, hogy egy ismerős épp kint van New Yorkban, elment nekem a híres Pasteur Pharmacyba, és vett egyet.

A kérdéseim:
a) az alja kicsit mintha be lenne horpadva, ilyen, vagy esetleg a repüléstől lett ilyen?
b) tetejét letekerve nincs rajta semmi zárópapír, nylon stb.

Rakok képet is, ilyen a cucc. Másnak is? Vehettek ebből ki bárhol? Reptér ilyesmi?



Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Stirling
« Válasz #26 Dátum: 2022. November 18. - 21:50:44 »
Nem vagyok szakértő és sajnos még Stirling cuccom se nincs, de:

a) nem hiszem, hogy a repüléstől behorpadna az alja, esetleg ha megnyomták
b) szerintem ez a szappan gyárilag ilyen, sok szappanon nincs zárópapír vagy fólia és azt sem gondolom, hogy a reptéren a vámosok kivettek volna egy kiskanállal belőle.

Nem elérhető szoros

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 83
Re:Stirling
« Válasz #27 Dátum: 2022. November 18. - 21:55:18 »
köszi, igen, én is így gondoltam, aztán megkérdeztem egy ezzel foglalkozó webshop kereskedőt, ő is ezt mondta, úgyhogy megnyugodtam

pacsi

Nem elérhető viktor.co.jp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 142
Re:Stirling
« Válasz #28 Dátum: 2022. November 18. - 23:42:55 »
A kérdéseim: :thumbup:
a) az alja kicsit mintha be lenne horpadva, ilyen, vagy esetleg a repüléstől lett ilyen?
b) tetejét letekerve nincs rajta semmi zárópapír, nylon stb.

Rakok képet is, ilyen a cucc. Másnak is? Vehettek ebből ki bárhol? Reptér ilyesmi?



Hello

Záró papír , műanyag stb nincs rajta semmi csak a tegely teteje. Kinézetre, mennyiségre Okes nekem ilyen volt mindegyik. Repülőtéren ilyennel biztos nem szorakoznak, hogy 2 kiskanál szappant kivesznek belole szerintem, illetve az látszana is a szappanon.

Alját esetleg fotózd le mennyire van behorpadva. megnézem majd nekem amik vannak milyen a tegely alja, de nekem sima remlik   :fejtor:
"30 degrees, a light touch, let the razor do all the work, gentlemen."

Nem elérhető viktor.co.jp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 142
Re:Stirling
« Válasz #29 Dátum: 2022. November 19. - 11:45:18 »




"30 degrees, a light touch, let the razor do all the work, gentlemen."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici