Szerző Téma: Benke Erika / Cinke-major  (Megtekintve 109427 alkalommal)

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #135 Dátum: 2014. November 20. - 16:13:04 »
Köszi Erika!


Akkor én -mivel elég nagy darabok - tovább felezem őket.


S várok öt-öt tesztalanyt!


Aru érkezése után átvétel az Oktogonnál!

itt a megfejtés  ;)
... a nyúlon túl?

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #136 Dátum: 2014. November 20. - 18:30:46 »
Köszi Erika!


Akkor én -mivel elég nagy darabok - tovább felezem őket.


S várok öt-öt tesztalanyt!



Aru érkezése után átvétel az Oktogonnál!

itt a megfejtés  ;)

Akkor várom

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #137 Dátum: 2014. November 21. - 09:18:11 »
Ahogy ígértem:

Kódneve: " I "

Túl sokat képtelenség írni erről a szappanról, s ennek két oka is van.

Egyik ok, hogy jól teljesíti a feladatát, a másik, hogy asszony reggel megkérdezte: " Komolyan, blogger leszel? " Én meg megígértem, hogy nem.  :crazy:

Egynapos, de csak egykörös borostára vittem fel, külön önsanyargatásból, minden előpuhítás nélkül. Mivel a puding próbája az evés, így lássuk mit tud, csontszáraz bőr-szőr kombóval.

Hab:

Habja talán kicsit kevesebb mint a Rozmaringosnak vagy a Rózsásnak. De lehet a reggeli nagy igyekezetemben nekem nem sikerült a megfelelő állag elérése. ( itt most a Télapó feeling-et értem, én a krémesebb habot kedvelem, az megvolt pillanatok alatt. ) Két körre kitartott a pamacsban, síkosít, tökéletesen teszi a dolgát.


Illata:

Kellemes, de én szívesen látnám a Rozmaringos-mentolos verzióban, mert akkor tuti ütős lenne.

Használat közben:

Mint minden Erika kezéből kikerült szappan, teszi a dolgát. Még száraz előkészítetlen szőrzeten is, puhított azonnal. Megfelelően síkosít, elég tartósan.


Tehát Erika!
Nekem ez a szappanod is nagyon bejött, javaslom, rozmaring-mentolos alapot gyárts hozzá, s tökéletes terméket faragsz! Én mindenesetre csak csillagos ötöst tudok adni!

Én is kipróáltam, pmol-nak hála!

Tehát Cinke teszt "I" kód:
Kissé keményebb, mint az olajos verzió, ami nekem van, ez tetszett. Ki is próbáltam arcon habosítani (arcra kenve), de ez, talán a kapkodás miatt, nem sikerült tökéletesen. Így inkább nekifutottam kézben, így már jó lett az eredmény. Krémes, sűrű hab, mint a Cinkétől megszoktuk. A teszt szappan nem volt kifejezetten illatosítva, így az összetevők illata dominált.
A hab tartós, jól siklik a borotva, de könnyen lemosható, nekem minden   szempontból tetszett. Mintha valóban kissé kevéssé habzana, mint a már befutott széria, tehát 10-es skálán kb. 8-9 körüli.
Én egy erős illatosítást képzelnék el hozzá, például egy erős gyógynövényes, fűszeres, vagy a Pitralonokéhoz hasonló illatvonalat.
Gillette Tech 1951

Nem elérhető benke erika

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #138 Dátum: 2014. November 24. - 07:44:32 »
Jó reggelt, Urak!

Mehet az 5-5 teszt, majd úgy csomagolom, hogy már ne kelljen felezgetni.

Az I-projekt: úgy néz ki, hogy akkor az ichtiol valóban visszafog a habzáson, mert az eredetihez képest csak ebben az összetevőben történt változás.
Illat: nem tudom, hogy az ichtiol mellett érezhető-e bármi, de próbálkozom majd.

Üdv, Erika

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #139 Dátum: 2014. November 24. - 07:46:04 »
Ok.
Vettem.

Majd írj mikor került postára.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #140 Dátum: 2014. November 24. - 12:22:36 »
Nah kipróbáltam a szantálos szappanyt is. Működés szempontjából ugyan az a véleményem mint a citrusosnál. Kicsit mintha nem lenne annyira krémes a hab de ettől függetlenül bő habot ad, nem esik össze, jól puhít tehát gond nincs vele. (mosmár megint elő fogom venni a rózsásat, hogy az annyival jobb vagy a körülmények miatt tűnik csak úgy) Az illat tartósságát tekintve viszont eddig ez a best. Elég sokáig és intenzívén éreztem, nem tudom hogy ez a szantálok között az édesebb vagy a kevésbé édesek közé tartozik-e de jó!  (majd ezt megírhatná valaki! D.R. Harris-hez képest?)

A rózsás illat és működés szempontjából is totál best. A citrusos-mentás fagyasztása vetekszik még a P.-betűs márkával is... (: . A szantálos meg iszonyat tartós illatú. Eddig ha ki kellene emelnem mindegyiknál valamit akkor ezek lennének a főbb tulajdonságok. De összességében mindegyik nagyon jól működik. Szerintem gratulálhat mindenki Erikának! Megcsinálta!!!

Más. Használom már egy pár napja a sheavajas szakáll ápolót is. Csak jó véleményt tudok mondani erről a termékről is. Ugyan annyit hoz mint bármelyik sok ezer forintos amerikai cucc. Jól ápol és mivel inkább olyan 'keményebb' krém jól tart is. Kifejezetten ajánlanám a hosszabb szakálúaknak is. Csak azt sajnáltam, hogy nem 'fényesít' annyira bár igaz ez már inkább olaj téma meg van hogy azok a szakáll ápolók sem mindig amik pedig egyébként szoktak. Vagy legalábbis nálam nem de gondolom függ ez is a körülményektől is nagyon. Múltkoriban egy illatosított - citrusos - terméket használtam és annyira kellemesnek találtam, hogy egy szakáll ápoló illatosít, hogy én személy szerint szívesen látnék ebből is egy illatos verziót is még ha nem is pont citrusost!

 :hat:

+update: Ha nem titok valaki megírhatná milyen a 'friss szellő' vagy milyen az illata mert korábban hiába kérdeztem.............  ::)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #141 Dátum: 2014. November 24. - 12:47:24 »
Még nincs a kezünkben.

Ha megérkezik, referálok.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #142 Dátum: 2014. November 24. - 13:57:57 »
Még nincs a kezünkben.

Ha megérkezik, referálok.

 :thumbup:  :thanks:

Nem elérhető Miki a mágus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 152
  • Mr.
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #143 Dátum: 2014. November 24. - 17:09:07 »
Nah kipróbáltam a szantálos szappanyt is. Működés szempontjából ugyan az a véleményem mint a citrusosnál. Kicsit mintha nem lenne annyira krémes a hab de ettől függetlenül bő habot ad, nem esik össze, jól puhít tehát gond nincs vele. (mosmár megint elő fogom venni a rózsásat, hogy az annyival jobb vagy a körülmények miatt tűnik csak úgy) Az illat tartósságát tekintve viszont eddig ez a best. Elég sokáig és intenzívén éreztem, nem tudom hogy ez a szantálok között az édesebb vagy a kevésbé édesek közé tartozik-e de jó!  (majd ezt megírhatná valaki! D.R. Harris-hez képest?)


 :bow: Ezt a beszámolót vártam! Egy kérdésem van: Mennyire szantál a szantál? A füstösebb keleti vonal (Crabtree and Evelyn), vagy az édeskés Edwin Jaggerhez áll közelebb?  :hat:
Kerüld a részeg embert, hogy téged se molesztáljanak hasonló állapotban. (Rejtő)

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #144 Dátum: 2014. November 24. - 17:40:41 »
Na ez az hogy azt nem tudom, azért kérdeztem én is. Szantállal eddig csak füstölőben találkoztam semmibe nem volt szantálos cuccom.  Hülyeséget meg nem akarok mondani nem tudom milyen az édes. De ezt nem mondanám édesnek annyira. (de mondom lehet hülyeséget beszélek) Inkább olyan 'szárazabb', 'fűszeres' illatú nekem......annyira, hogy őszintén szólva nekem nem is jött be annyira.  :whoops: De ez nem Erika vagy a szappan hibája ezért nem is említettem a leírásomban! Csak most először találkoztam szantállal és nekem maga az illat annyira nem adja..... (ha valakinek meg a rózsa nem akkor cserélek  :naughty: de ha nem is elfogy. .... )

Nem elérhető Miki a mágus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 152
  • Mr.
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #145 Dátum: 2014. November 24. - 17:52:07 »
Azért egyre befektetek karácsonykor :D bár most már a rózsás is kell a beszámolód után  :crazy:
Kerüld a részeg embert, hogy téged se molesztáljanak hasonló állapotban. (Rejtő)

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #146 Dátum: 2014. November 24. - 18:06:57 »
Azért egyre befektetek karácsonykor :D bár most már a rózsás is kell a beszámolód után  :crazy:

Rózsásra nagyon rákattantam!  :sziv: Pedig mondjuk inkább krémes vagyok mint szappanos.  :whoops:
De ennek működése is nagyon ott van meg illata is. Én buddhistáknál meg araboknál ettem olyan zselé szerű rózsából készült édességet ami nagyon finom és az a poénja, hogy pont olyan íze van mint amilyen illata. (lehet ez így furán hangzik de nekem olyan volt, nem is találkoztam mással aminek ugyan az az íze mint az illata csak a kis Buddha nevű teakeverékkel) nah mind1 a lényeg, hogy miközben borotválkozok folyik a nyálam. Nem szabad de ennék egy kicsit belőle........
......csak egy nagyon kicsikét.  :crazy:

Nem elérhető Miki a mágus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 152
  • Mr.
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #147 Dátum: 2014. November 24. - 18:20:17 »
......csak egy nagyon kicsikét.  :crazy:

 :fetreng:  :sör:
Kerüld a részeg embert, hogy téged se molesztáljanak hasonló állapotban. (Rejtő)

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #148 Dátum: 2014. November 24. - 20:14:53 »
De ezt nem mondanám édesnek annyira. (de mondom lehet hülyeséget beszélek) Inkább olyan 'szárazabb', 'fűszeres' illatú nekem......
Inkább fanyar illatúnak mondanád?
Mert pl a natúr szantálolaj az fanyar, fás illatú. Ha azt tett bele Erika, akkor jó cucc lehet. :)
(szerintem)

Nem elérhető Viszkislacy

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 65
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #149 Dátum: 2014. November 24. - 22:32:01 »
Én is Erika szappanján keresztül találkoztam a szantál ilattal, eddig még sehol sem talalkoztam vele. Nekem olyan bőrdszekis illata van :) de szeretem a szappant.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici