Szerző Téma: Benke Erika / Cinke-major  (Megtekintve 109947 alkalommal)

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #195 Dátum: 2015. Január 16. - 07:41:46 »
Ha viccnek szánták a bejegyzést, annak nem jó.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #196 Dátum: 2015. Január 16. - 07:45:53 »

... Véleményem szerint több borotválkozást elősegítő termék is létezik, úgy mint borotvahab, borotvakrém, borotvazselé és borotvaszappan. Leginkább az állaga különbözteti meg őket egymástól...  :jajne:  ???

...

Én azt gondolom, hogy a hab állagát ne keressük egy szappantermék végeredményében, mert a skála két végén járunk.  ???
 

Ért hozzá, na!   :D
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető benke erika

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #197 Dátum: 2015. Január 16. - 07:46:13 »
Nem, ezt halál komolynak szánták, a hölgy nagyon ambiciózus.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #198 Dátum: 2015. Január 16. - 08:12:24 »
A hölgy még számolni sem tud. Mit várhatnánk tőle?
Emlekezetem szerint a legtöbb (gyári, kisüzemi) borotválkozási termékben: szappanokban, kémekben, after shaveekben van ricinusolaj. Nyilván az egész világ téved, és csak ő tudja az igazságot.
Én nem értek hozzá, de nem vettem észre, hogy intenzívebbé vált volna a szőrnövekedésem. De különben is, ha úgy is van, ahogy a hölgy írja, akkor az ennek a csoportnak pont idealis. Urak! Van megoldás a napi két borotválkozásra!  :crazy:  :fetreng:

Igaza van!

Megnéztem a babaolaj is tartalmaz ricinus olajat, s igy negyvenéves fejemre, valóban beindúlt a szőr az arcomon, de ehez kb 13-20 év ricinus kellett!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető MaciBacsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 176
    • Start'EmUp
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #199 Dátum: 2015. Január 16. - 08:14:34 »
Ne bántsátok!

Attól még, hogy borotválkozási téren laikus, szappanos téren meg közepesen hozzáértő, még lehet jó vége is a dolgoknak.

Örüljünk, hogy végre valaki veszi a fáradtságot és véleményt kér tőlünk, valamint időt szán arra, hogy kísérletezgessen egy olyan termékkel, ami nekünk okozhat a későbbiekben örömet.
Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo.

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1491
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #200 Dátum: 2015. Január 16. - 08:20:21 »
A hölgy még számolni sem tud. Mit várhatnánk tőle?
Emlekezetem szerint a legtöbb (gyári, kisüzemi) borotválkozási termékben: szappanokban, kémekben, after shaveekben van ricinusolaj. Nyilván az egész világ téved, és csak ő tudja az igazságot.
Én nem értek hozzá, de nem vettem észre, hogy intenzívebbé vált volna a szőrnövekedésem. De különben is, ha úgy is van, ahogy a hölgy írja, akkor az ennek a csoportnak pont idealis. Urak! Van megoldás a napi két borotválkozásra!  :crazy:  :fetreng:

Igaza van!

Megnéztem a babaolaj is tartalmaz ricinus olajat, s igy negyvenéves fejemre, valóban beindúlt a szőr az arcomon, de ehez kb 13-20 év ricinus kellett!
B@szkikám, elkezdem kenni a fejemre.... ;)
Gillette Tech 1951

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #201 Dátum: 2015. Január 16. - 08:20:42 »
Az lehet, hogy a lábon nagyobb a felület, de az én arcom nem olyan mint a lábam. Még szagra sem. Tehát eleve rossz úton indult el. Meg azzal is, hogy rögtön leoszt másokat. Nna, mindegy. Itt van egy korrekt kis kontrollcsoport (ami a hazai rendes borotválkozást illeti), kipróbáltunk már sok száz különböző szappant és krémet, ejtsen minket ámulatba a saját termékével. És csak utána hordja le azt, ami jó és működik...
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #202 Dátum: 2015. Január 16. - 08:34:29 »
Erikának sikerült az ámulatba ejtés! Úgy, hogy mellette nem gagyizta más termékét!

Ez az EURÓPAI hozzá állás!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető benke erika

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #203 Dátum: 2015. Január 16. - 08:36:31 »
Ööööö, én nem bántom.
A ti véleményetekre voltam kiváncsi, hogy mi a véleményetek arról, amit a borotválkozásról és a borotvaszerekről ír.

Nem elérhető benke erika

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #204 Dátum: 2015. Január 16. - 08:37:10 »
Péter, köszönöm!

Nem elérhető benke erika

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #205 Dátum: 2015. Január 16. - 08:38:28 »
Ja, és ő nem kért tőletek véleményt. Lehúzta az enyémet, és megmondta a tutit, ennyi történt.
De én továbbra sem minősíteni akarom, hanem kiváncsi vagyok.

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #206 Dátum: 2015. Január 16. - 08:51:07 »
A lábom amúgy nem olyan erős a szőr. A "csúnyáján" mit használ, az relevánsabb.  :crazy:
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #207 Dátum: 2015. Január 16. - 09:03:15 »
Kíváncsian várjuk a P&P tesztjét a PiperePanni borotvaszappanról  :naughty:
Ilyen bemutatkozó után valami bődületesen fenomenálisat kell kiköhögnie magából. Nem baj, ha sikerül. De szerintem nem fog menni  :kv2:

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #208 Dátum: 2015. Január 16. - 09:05:34 »
Írtam neki:

"Tisztelt Pipere Panni!


Az ön állítása sok ponton, hangsúlyozom, SOK ponton eltér a valóságtól, s ferdíti a tényeket, amivel, olyan helyzetbe sodor egy névvel is említett szappankészítőt – akinek termékei a Magyar hagyományos borotválkozás fórumán az ajánlott termék kategóriát érték el. http://xn--borotvafrum-xeb.hu/index.php -, hogy külső szemlélőként is tollat kellett ragadnom.

Amennyiben ön megvan győződve a termékének tökéletes mivoltával, s megmeri kockáztatni, hogy egy olyan fórum közösség előtt tegyen tanúbizonyságot a szappanjának alkalmasságáról, akik a világ minden tájáról szereznek be technikai és kozmetikai eszközöket a hobbyjukhoz, sokszor igen kritikus hangvétellel szólva az adott termékekről.

Vállaja?

Ha igen kérem regisztráljon a fórumra az alábbi linken http://xn--borotvafrum-xeb.hu/index.php s vegye fel a kesztyűt, s lepjen meg, ejtsen ámulatba minket a termékeivel. s személy szerint engem is.

Szívesen fogadunk termékmintákat a palettáról, miről teljes őszinteséggel fogunk véleményt mondani, ezt a többiek nevében is mondhatom.

Ezt a posztot nem vita indítónak szántam.

Tisztelettel Moler Péter pmol322"

Érdekel regisztrál-e ide, s egyáltalán, engedélyezi-e a poszt oldalon megjelenését!

- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #209 Dátum: 2015. Január 16. - 09:06:59 »
Ma jó napja lesz. Én is írtam neki  :D

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici