Szerző Téma: Benke Erika / Cinke-major  (Megtekintve 109835 alkalommal)

Nem elérhető benke erika

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #210 Dátum: 2015. Január 16. - 09:11:15 »
Kérlek válaszoljatok a konkrét felvetésre: észrevettetek erősebb szőrnövekedést a ricinusolaj-tartalmú borotvaszappan miatt?

Az én ismereteim erről: a ricinusolajat valóban használják erre a célra, főlépp szemöldök és szempilla dúsítása céljából, illetve hajpakolásként, mindenféle eredménnyel.
Viszont: a szappanban már nem ricinusolaj van, hanem a ricinusolaj nátrium-sója, ami már teljesen más tulajdonságokkal rendelkezik.

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #211 Dátum: 2015. Január 16. - 09:12:32 »
Amint beindul a laptopom, billentyuzetet fogok ragadni. ;)
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #212 Dátum: 2015. Január 16. - 09:14:01 »
Kérlek válaszoljatok a konkrét felvetésre: észrevettetek erősebb szőrnövekedést a ricinusolaj-tartalmú borotvaszappan miatt?


Nem tapasztaltam.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #213 Dátum: 2015. Január 16. - 09:18:03 »
Kérlek válaszoljatok a konkrét felvetésre: észrevettetek erősebb szőrnövekedést a ricinusolaj-tartalmú borotvaszappan miatt?

Az én ismereteim erről: a ricinusolajat valóban használják erre a célra, főlépp szemöldök és szempilla dúsítása céljából, illetve hajpakolásként, mindenféle eredménnyel.
Viszont: a szappanban már nem ricinusolaj van, hanem a ricinusolaj nátrium-sója, ami már teljesen más tulajdonságokkal rendelkezik.

mint írtam, 0 évesen anyám elkezdett babaolajjal kenegetni mindenütt, 13 évesen kiserkent a cirkuszkerítés.

Tehát lehet összefüggés a ricinus és a szűr növekedése között. De ilyen nagy távlatokban.

Személyes tapasztalatom az, hogy, ha egy nap nehezebb, fárasztóbb, akkor gyorsabban serken a borostám, egy nyugodt napon kevésbé, mindegy mivel haboztam reggel.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #214 Dátum: 2015. Január 16. - 09:20:20 »
Sztem meg inkább a tesztoszteron ingadozás befolyásolja nagyban a szőrnövekedést. Ha fittebb vagy jobban nő, ennyi. Mondjuk ez tény. Aztán lehet mindenféle külső rásegítés, de a genetika/biológia az elsődleges indikátor. A tudomány jelen állása szerint.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető benke erika

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #215 Dátum: 2015. Január 16. - 09:22:45 »
Köszönöm szépen, én is így gondolom.
Várom a többiek véleményét is!

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #216 Dátum: 2015. Január 16. - 09:23:47 »
A legnagyobb tisztelettel kérdem, hogy beszéltél vele/írtál neki Kedves Erika?

Mert ez a mondat így ebben a formában, indoklás nélkül nagyon negatív, leminősítő hangvételű:

És ami az összetételét illeti, háááát.       :nemtom:

Ezt illene indokolnia...

De ha jól értelmezem, amit Panni írt, akkor szerintem egyik terméket sem próbálta, csupán véleményt írt róla. Na de teszt, próba nélkül véleményez? Ha így van, ez a szakértelmét is jellemzi.
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető benke erika

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #217 Dátum: 2015. Január 16. - 09:29:00 »
Igen, írtam neki.

Ezt:

Kedves Cili! Valaki megadta az blogod linkjét, úgy kerültem oda, és nagyon felháborított, amit itt olvastam. A véleményed az a te dolgod, akkor is ha butaságokat is írsz, de azt, hogy ismeretlenül engem minősítesz illetve nyilvánosan lehúzol, azt visszautasítom és kikérem magamnak! A felháborodásom legfőbb oka ez az kijelentésed: "Nem akarom lehúzni a kipróbált kézműves szappant, de aki csinált már szappanengedélyeztetést, az jól láthatja, hogy ez a szappan sajnos nem esett át ilyen ceremónián... ámbár valahol mégiscsak megvásárolta az illető... És ami az összetételét illeti, háááát. " Nos, ez az említett borotvaszappan az enyém. Ezen kívül tájékoztatlak, hogy azon kevés kézműves szappankészítők egyike vagyok, akiknek jónéhány éve van engedélyes műhelye, engedélyezett receptjei, és legálisan működik. Ahogy olvastam, neked még nincs műhelyed, engedélyed, de azt viszont megengeded magadnak, hogy másokat minősíts. Természetesen lehet az a véleményed a borotvaszappanomról, ami, de akkor maradva a te stílusodnál, kijelenteném, fogalmad sincsen a témáról. A továbbiakban szeretnélek megkérni rá, hogy ha lehetséges, akkor a munkámat ne minősítsd nyilvánosan. És lehetőleg másokét sem. Nem ez fog hitelessé tenni. Ezzel egész más hatást fogsz elérni. Sok sikert kívánok a leendő gyönyörű, új műhelyedhez! Üdvözlettel,

Meg azt, hogy ez hitelrontás, és tüntesse el, ellenkező esetben lépni fogok.

Még nem válaszolt, de az fb-és oldalán egyszer már törölte, amit írtam.

Nem elérhető benke erika

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #218 Dátum: 2015. Január 16. - 09:30:30 »
A receptem pedig: rajtam kívül ti ismeritek a legjobban. Meg a történetét is, hogy mennyi munka, kutatás, stb. előzte meg. Nem csak a habokra próbálkoztam valamivel, hogy hátha bejön...

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #219 Dátum: 2015. Január 16. - 09:33:22 »
bocs hogy off, de mi az a szappanengedélyeztetés? komoly, hogy engedélyeztetni kell egy szappant?

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #220 Dátum: 2015. Január 16. - 09:38:06 »
Ez a ricinusolaj-dolog szerintem hülyeség. Milyen kísérletekkel igazolható?

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #221 Dátum: 2015. Január 16. - 09:39:33 »
Ez a ricinusolaj-dolog szerintem hülyeség. Milyen kísérletekkel igazolható?
Ikreket szülsz, az egyiket ricinusolajjal kenegeted, a másikat nem.
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető benke erika

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #222 Dátum: 2015. Január 16. - 09:40:15 »
Igen, engedélyeztetni kell.
Csak ántsz-engedélyes műhelyben lehet hivatalosan gyártani. Brutális feltételekkel, kistermelői lekvárt főzni, kolbászt tölteni, vagy sajtot készíteni egyszerűbb.
Aztán minden szappannak (kozmetikumnak) van egy termékinformációs doksija mikrobiológiai vizsgálattal, biztonsági értékeléssel, stb. Kőkemény pénzekért.
Aztán egy uniós portálon regisztráltatni kell.
Dióhéjban ennyi. Ugyanazok a szabályok vonatkoznak ránk is, mint a nagyokra: mint pl a Procter & Gamble-re, Unileverre és a többiekre.
Kemény dolgok ezek, és a készítők 99 %-a illegális. De itt most nem ez a kérdés, mert én pont legális vagyok. Illetve ez csak a hitelrontás miatt érdekes.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #223 Dátum: 2015. Január 16. - 09:54:07 »
Ez a ricinusolaj-dolog szerintem hülyeség. Milyen kísérletekkel igazolható?

Natasa egyik fejét ricinussal kenték, de a kétfejű sárkány így is ronda volt ...
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #224 Dátum: 2015. Január 16. - 09:55:17 »
Igen, engedélyeztetni kell.
Csak ántsz-engedélyes műhelyben lehet hivatalosan gyártani. Brutális feltételekkel, kistermelői lekvárt főzni, kolbászt tölteni, vagy sajtot készíteni egyszerűbb.
Aztán minden szappannak (kozmetikumnak) van egy termékinformációs doksija mikrobiológiai vizsgálattal, biztonsági értékeléssel, stb. Kőkemény pénzekért.
Aztán egy uniós portálon regisztráltatni kell.
Dióhéjban ennyi. Ugyanazok a szabályok vonatkoznak ránk is, mint a nagyokra: mint pl a Procter & Gamble-re, Unileverre és a többiekre.
Kemény dolgok ezek, és a készítők 99 %-a illegális. De itt most nem ez a kérdés, mert én pont legális vagyok. Illetve ez csak a hitelrontás miatt érdekes.

Erika!
Mi melletted állunk, segítünk amiben lehet.

Valamit azért elértünk, a BOROTVÁLKOZÁS oldala jelenleg megszűnt![
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici