Szerző Téma: Benke Erika / Cinke-major  (Megtekintve 109431 alkalommal)

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #360 Dátum: 2015. Március 10. - 15:45:12 »
Én is abban bíztam, hogy az egyik(!) majd nagyon megtetszik...
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető bagoly

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 187
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #361 Dátum: 2015. Március 10. - 15:47:50 »
Ti nem érzitek úgy, mintha változnának az illatok? Első próbára kapásból kiraktam 4 mintát, mondván, azokat hagyom a végére, mert nem annyira tetszett az illatuk, vagy nem tudtam hova tenni az illatuk összetettségét. Feleségemnek azok tetszettek a legjobban. Most kíváncsian szaglásszuk naponta, neki egyre kevésbé tetszenek, nekem egyre jobban. Mondjuk én ezzel csak jól járok :).  Lehet, hogy ez a szappanok "szellőztetése" miatt van?

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #362 Dátum: 2015. Március 10. - 15:49:51 »
Szerintem ezek még elég frissek és biztosan van egy érési fázis ameddig eléri a végleges illatot. Vagy egyszerűen csak piszológia :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető bagoly

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 187
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #363 Dátum: 2015. Március 10. - 15:53:50 »
Én is gondoltam az érésre, csak úgy gondoltam, ezek az illatok stabilabbak. Gond viszont egy szál se', mert a változás kedvemre való  :thumbup:

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #364 Dátum: 2015. Március 10. - 16:00:24 »
Ti nem érzitek úgy, mintha változnának az illatok? Első próbára kapásból kiraktam 4 mintát, mondván, azokat hagyom a végére, mert nem annyira tetszett az illatuk, vagy nem tudtam hova tenni az illatuk összetettségét. Feleségemnek azok tetszettek a legjobban. Most kíváncsian szaglásszuk naponta, neki egyre kevésbé tetszenek, nekem egyre jobban. Mondjuk én ezzel csak jól járok :).  Lehet, hogy ez a szappanok "szellőztetése" miatt van?
Szerintem csak hozzászoktok. Nem hinném, hogy bármit befolyásol a benne levő illóolajokon ilyen rövid távon az idő. Hosszú távon viszont simán elmúlhat egy-egy dominánsabb összetevő, magyarul változhat az illat. SZVSZ.
Gillette Tech 1951

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #365 Dátum: 2015. Március 10. - 16:06:22 »
Ezért zárom nagyon gyorsan használat után  :crazy:
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #366 Dátum: 2015. Március 10. - 16:09:17 »
Meg hát próba csomag! :fütyül:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető benke erika

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #367 Dátum: 2015. Március 11. - 06:31:11 »
Jó reggelt!

Örülök, hogy tetszenek!
Nagyon várom a visszajelzést az új összetételű No4-re, ebben van a szarvasfaggyú. Ha az összetétel beválik, ez készülhet más illattal is.
A legnépszerűbbnek a Sands of Morocco, a Barber Shoppe és a Masculine bizonyult eddig, ezekből szinte már el is fogyott a műhelyből az első sarzs, már az utángyártás megy. Ilyen rövid idő alatt még egyikből sem fogyott el teljes gyártási tétel, mint ezekből.
Az illatok elvileg már nem változhatnak, ezek már érett minták. Maximum gyengülhetnek egy kicsit az idő során, de ahhoz meg több idő kell.
Dolgozom a további termékeken, csak most egy kicsit összefolyik nekem az idő. Most költöztünk, még nincs minden a helyén, és itt vannak a tavaszi munkák is (van közel 100 gyümölcsfánk).
Még Péternek is adós vagyok az extra kérésével, azon is dolgozom.
Szóval, megy a műsor, csak most kicsit lassabban.

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #368 Dátum: 2015. Március 11. - 08:20:05 »
Jó reggelt!

Örülök, hogy tetszenek!
Nagyon várom a visszajelzést az új összetételű No4-re, ebben van a szarvasfaggyú. Ha az összetétel beválik, ez készülhet más illattal is.
A legnépszerűbbnek a Sands of Morocco, a Barber Shoppe és a Masculine bizonyult eddig, ezekből szinte már el is fogyott a műhelyből az első sarzs, már az utángyártás megy. Ilyen rövid idő alatt még egyikből sem fogyott el teljes gyártási tétel, mint ezekből.
Az illatok elvileg már nem változhatnak, ezek már érett minták. Maximum gyengülhetnek egy kicsit az idő során, de ahhoz meg több idő kell.
Dolgozom a további termékeken, csak most egy kicsit összefolyik nekem az idő. Most költöztünk, még nincs minden a helyén, és itt vannak a tavaszi munkák is (van közel 100 gyümölcsfánk).
Még Péternek is adós vagyok az extra kérésével, azon is dolgozom.
Szóval, megy a műsor, csak most kicsit lassabban.
Használtam a 4-eset már, én nem tapasztaltam jelentős eltérést a többitől semmilyen paraméterben. Magyarul szuper. :) Talán mintha egy árnyalatnyival kevésbé habzana, de lehet, hogy csak a méret miatt.
Az illatosítása nem jött be sajnos (Dark).  :whoops:
Gillette Tech 1951

Nem elérhető gpsjani

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 173
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #369 Dátum: 2015. Március 11. - 20:04:07 »
Szarvasfaggyús Dark:     :+1:
Ugyanezt éreztem elsőre én is (habzás, illat).
Most az lesz, hogy a kis darabot beleteszem egy nagyobbacska tégelybe, ott egyformára szétnyomkodom (mintha egy nagy egész szappan felülete lenne), kissé be is áztatom, aztán jöhet a valódi próba a pamaccsal.
Először én is a tenyeremben próbáltam habosítani, de úgy elég körülményes, ezért találtam ki ezt a módszert (így korrekt, egyforma).

Egyébként nálam a Masculine Musk mindent visz, utána a többi szép sorjában, amelyeket kiválasztottam és tetszenek: Barber Shoppe, Bay Rum, Sands of Morocco (ez nekem már majdnem olyan nőies egy kicsit, de tetszik).

A Dark és az Oak Moss nálam egyáltalán nem bejövősek.
A Cool Wateren hezitáltam, elsőre tetszett, de aztán mégsem hoztam.
Jó illat, de már sok lett volna. Plusz most nem erre az "típusra" vágytam.

Nem elérhető benke erika

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #370 Dátum: 2015. Március 12. - 07:43:17 »
Köszönöm, Jani!
A linkeket is. ;)

Nem elérhető Richie

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 294
  • Visszatérő
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #371 Dátum: 2015. Március 12. - 13:11:06 »
Ma én is megkaptam a mintacsomag pakkot  :boldog:
Teszt hamarosan  :naughty:
Az okos emberek hülyéskednek, a hülye emberek okoskodnak...

Nem elérhető eireann

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 273
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #372 Dátum: 2015. Március 12. - 14:32:49 »
Tegnap megjött a No. 2-es Moroccan Sands és a Barber shoppe, asszony- és lánygyermek-tesztet magasan az utóbbi nyerte. Reggel kipróbáltam (nyilván az utóbbit...), tényleg jól síkosító és ápoló, tömör, kiváló habot ad és az illata is tartós, én Weleda ASB mellett délben még éreztem. Holnap marokkói teszt, de addig is gratulálok, Erika, tényleg kiváló lett a szappan!

Nem elérhető benke erika

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #373 Dátum: 2015. Március 13. - 06:17:50 »
Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek a visszajelzéseket!

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #374 Dátum: 2015. Március 14. - 09:57:50 »
Megkaptam és is a csomagot, köszönöm!
A Dark ötös a kedvenc illatra, egy az egyben Trumper spanish leather!
Ebből biztos lesz a szortimentben itthon. Nemsoká teszt. :hurra:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici