Szerző Téma: Benke Erika / Cinke-major  (Megtekintve 109424 alkalommal)

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #375 Dátum: 2015. Március 17. - 08:33:49 »
Ma reggel értem a végére az összes mintának. Nagyon jók a tapasztalataim. Három fajta van ami biztosan lesz itthon, a Barber Shoppe, Sands of Morocco és a Masculin Musk (remélem jól írtam) Mindegyik szappan nagyon jól szuperál, de illatra ezek jöttek be nekem. A Dark nr5 az ami a legjobban dolgozott, viszont az illata nem tetszik. A magam részéről elviselnék még kicsit intenzívebb illatokat. Egy kicsit jobban megdőlhet az illatszeres flakon :) Mindent egybevetve gratulálok Erikának és repes a kis szívem hogy van hazai borotvaszappanunk ami felveszi a versenyt a külhoni konkurenciával :)  :thanks:  :bow:
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető bagoly

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 187
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #376 Dátum: 2015. Március 17. - 22:55:55 »
Ma a Barber Shoppe volt soron, kiadós mennyiségű és remek minőségű habbal kényeztetett. Az illata valahogy nem volt az igazi, de az amúgy nem sok vizet zavaró Yves Rocher Sensitive ASB-vel együtt nagyon kellemes lett az összhatás, és mivel ez a leggyakrabban használt afterem, ez a szappan is felkerült a bevásárlólistámra  :thumbup:

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #377 Dátum: 2015. Március 18. - 09:25:10 »
Pár napja kipróbáltam a Barber Shoppe-ot. Az illat kitűnő, a habosíthatóságban a nálam rutinosabbak elmondása a mérvadó. Én kiköltöztettem egy mühle szappant a fatálkájából, és a sample pack-os darabkát szétnyomkodtam az alján, utólag szerintem vagy nem így kell használni, vagy az illatmintákat inkább szaglászni kell, borotválkozáshoz pedig becsülettel bepakolni a dobozba egy egész korongot. :) Még pár illat kipróbálása után erre készülök egyébként.
Majd megszokásból borotválkozás után rácsaptam egy kis Boss AS-t, de egy darabig időnként kikandikált alóla a Barber Shoppe illata, aminek örültem, és otthon is szerették. Hátha még AS is készülne ugyanezekkel az illatokkal...

"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #378 Dátum: 2015. Március 18. - 10:30:20 »
Pár napja kipróbáltam a Barber Shoppe-ot. Az illat kitűnő, a habosíthatóságban a nálam rutinosabbak elmondása a mérvadó. Én kiköltöztettem egy mühle szappant a fatálkájából, és a sample pack-os darabkát szétnyomkodtam az alján, utólag szerintem vagy nem így kell használni, vagy az illatmintákat inkább szaglászni kell, borotválkozáshoz pedig becsülettel bepakolni a dobozba egy egész korongot. :) Még pár illat kipróbálása után erre készülök egyébként.
Majd megszokásból borotválkozás után rácsaptam egy kis Boss AS-t, de egy darabig időnként kikandikált alóla a Barber Shoppe illata, aminek örültem, és otthon is szerették. Hátha még AS is készülne ugyanezekkel az illatokkal...
Ha elég a felület és jó a pamacs, mindegy, hogy lefelé mekkora a korong... szerintem.
Gillette Tech 1951

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #379 Dátum: 2015. Március 18. - 10:37:13 »
Pár napja kipróbáltam a Barber Shoppe-ot. Az illat kitűnő, a habosíthatóságban a nálam rutinosabbak elmondása a mérvadó. Én kiköltöztettem egy mühle szappant a fatálkájából, és a sample pack-os darabkát szétnyomkodtam az alján, utólag szerintem vagy nem így kell használni, vagy az illatmintákat inkább szaglászni kell, borotválkozáshoz pedig becsülettel bepakolni a dobozba egy egész korongot. :) Még pár illat kipróbálása után erre készülök egyébként.
Majd megszokásból borotválkozás után rácsaptam egy kis Boss AS-t, de egy darabig időnként kikandikált alóla a Barber Shoppe illata, aminek örültem, és otthon is szerették. Hátha még AS is készülne ugyanezekkel az illatokkal...
Ha elég a felület és jó a pamacs, mindegy, hogy lefelé mekkora a korong... szerintem.
Nyilván.

Nem elérhető bagoly

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 187
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #380 Dátum: 2015. Március 18. - 13:29:14 »
Én úgy használom ezeket a mintákat, hogy leveszek egy fél körömnyi darabot, szétkenem a tálkám alján és indulás.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #381 Dátum: 2015. Március 18. - 13:31:33 »
Én meg beledobom a tálkámba, nekilátok és ha jó a hab kiveszem a maradékot :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #382 Dátum: 2015. Március 18. - 14:45:46 »
Ha elég a felület és jó a pamacs, mindegy, hogy lefelé mekkora a korong... szerintem.
Ez elég valószínű. Én első körben nem lapos korongot, hanem dagadt amőbát csináltam, de a következő alkalom előtt lenyomom.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető Courage

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 108
  • Igyekszem!
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #383 Dátum: 2015. Március 19. - 23:30:40 »
Megtörtént az első próba.

A kedvenc illat, a Barber Shoppe helyett a No2 Sands of Moroccoval, mivel ez feleségem kedvenc illata.
Nem is tudom, hogy írjam le az ÉLMÉNYT...
Nagyon jó hab (hjb borz), kicsit több víz kell hozzá, mint az általam eddig használt krémekhez, de így olyan habot adott minimális fogyás
mellett, hogy bőven elég volt a 3 körre + az igazításra.
Az illat: nagyon teccik, nem is használtam utána csak illatmentes ASB-t (L'oréal) nehogy elnyomjam. És még most is kb. 30 perccel később is
érződik a szappan csodás illata. :thumbup:

Erika!
GRATULÁLOK!

Szereztél egy újabb elégedett (törzs)vásárlót.  :bor:
"Nem, nem; én sohasem találgatok. Az egy utálatos szokás, amely gátolja a logikus gondolkodást." S.H.

Nem elérhető bagoly

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 187
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #384 Dátum: 2015. Március 21. - 22:37:03 »
Kipróbáltam a no.5-öst, annyit tettem tálkába, amennyit a szappanokból, és valahogy nem lett elég, kicsit többet kellett volna. Síkossággal nincs gond, de mintha nem lenne olyan tartós a habja, mint a szappanoknak, de ezt biztosan majd több alkalom után tudom megítélni". Barber Shoppe illatban venném, ahhoz nekem valahogy passzol a krém állag. Erika, a krémbôl lesz esetleg tubusos verzió, vagy az nagyon macerás?

Nem elérhető Richie

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 294
  • Visszatérő
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #385 Dátum: 2015. Március 22. - 10:47:52 »
A birtokomba került a mintacsomag  :boldog:
Nekem a Barber Shoppe és a Sands of Morocco ami nagyon bejön. A többi se rossz, de nekem valahogy túl intenzív, émelyítő illatok, túlmegy a kellemességen. Akik már használták: hadználat közben is ennyire intenzív az illat vagy enyhébb?
Az okos emberek hülyéskednek, a hülye emberek okoskodnak...

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #386 Dátum: 2015. Március 22. - 11:09:29 »
Enyhébb persze. Nekem pont a barber shoppe ami túl snassz, majdnem vilkiufo feeling egyébként. Bár a cool water méginkább. És a dark a best.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Richie

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 294
  • Visszatérő
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #387 Dátum: 2015. Március 22. - 11:31:27 »
Akkor jó! :)
Tapasztalatok hamarosan.
Az okos emberek hülyéskednek, a hülye emberek okoskodnak...

Nem elérhető benke erika

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #388 Dátum: 2015. Március 23. - 07:18:52 »
Jó reggelt!

Köszönöm mindenkinek a visszajelzéseket!

A No5-ről, kísérleti példány, a szarvasfaggyút akartam kipróbálni. Még nem tudom, hogy marad-e, a szarvasfaggyú-ellátás sem túl biztos.
De a krém állag megoldható pl. a No2 receptjével is, a tubus nem probléma.
Az itt és a privátban érkező kéréseket is figyelembe veszem majd a további fejlesztéseknél, átalakítom a korábbi menta-citrust is, mindenképpen több menta (és egyebek) kerülnek bele, ahogyan kértétek.

Még mindig költözünk, emiatt vannak kisebb fennakadások, de azért dolgozok.  ;D

Szép napot nektek!
E.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #389 Dátum: 2015. Március 23. - 07:52:00 »
A nr.5 Dark a legjobb illat az összes közül, kár lenne érte.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici