Szerző Téma: Benke Erika / Cinke-major  (Megtekintve 109428 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #405 Dátum: 2015. Március 25. - 08:34:41 »
Rendben, a vetiver szerintem megoldható.

Azért van ennyi illat, hogy mindenki megtalálja a kedvencét.
Még lesz 1-2 változat.

Köszönjük szépen!
 :borz1: :bow:

Erika!

Baráti magánvélemény, lassan szerintem túlzó illat palettát kezdesz felállítani.

A vége az lesz , hogy a vevőidet  a magas illatválaszték fogja visszariasztani.

Szerintem, csökkentsd 4-5 igen közkedvelt illatra a palettádat.

De hangsúlyozom, sját vélemény, s lehet széllel szembe pisilek.  :bocs:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető benke erika

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #406 Dátum: 2015. Március 25. - 11:02:37 »
Mindenképpen csökkenteni fogom a létszámot, ennyi valóban nem maradhat.
Már nagyjából alakul a végleges lista, de még több idő kell egy rendes statisztikához.

Nem írtatok pl. egyáltalán a Sedona-ról, a Bay Rum-ról, az Oakmoss-ról. Mi a helyzet a Cool Water-rel?
A Barber Shoppe, a Masculine meg a Morocco biztos befutók véglegesnek, meg a Dark is. A régebbi illatokból is megy a rózsa, a mentás átalakul.

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #407 Dátum: 2015. Március 25. - 13:25:47 »
Mindenképpen csökkenteni fogom a létszámot, ennyi valóban nem maradhat.
Már nagyjából alakul a végleges lista, de még több idő kell egy rendes statisztikához.

Nem írtatok pl. egyáltalán a Sedona-ról, a Bay Rum-ról, az Oakmoss-ról. Mi a helyzet a Cool Water-rel?
A Barber Shoppe, a Masculine meg a Morocco biztos befutók véglegesnek, meg a Dark is. A régebbi illatokból is megy a rózsa, a mentás átalakul.
A Sedona érdekes (most próbálgatom), de nem a tuti. (A tuti - nekem - a korábbi Provance illat). A Bay Rum nekem nagyon tetszik, kipróbálni még nem volt időm.

Ami érdekes, most én is észrevettem, hogy változnak/alakulnak az illatok (aránylag meleg helyen vannak a tégelyek, de jól lezártam mindet). Kicsit gyengülnek, és finomodik az illat, nem olyan markánsan üt ki egy-egy - sokszor ismert illatosítókhoz hasonló - összetevő. A végső döntést így már csak használattal merem kimondani (pl. a Sedona is jobban tetszett pamacsban, mint elsőre a dobozban...)
Gillette Tech 1951

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #408 Dátum: 2015. Március 25. - 13:55:25 »
Mindenképpen csökkenteni fogom a létszámot, ennyi valóban nem maradhat.
Már nagyjából alakul a végleges lista, de még több idő kell egy rendes statisztikához.

Nem írtatok pl. egyáltalán a Sedona-ról, a Bay Rum-ról, az Oakmoss-ról. Mi a helyzet a Cool Water-rel?
A Barber Shoppe, a Masculine meg a Morocco biztos befutók véglegesnek, meg a Dark is. A régebbi illatokból is megy a rózsa, a mentás átalakul.
Nekem még hátravannak ezek, sajnos csak három naponta borotválkozom. Így  kvázi egy hónap a teszt. a cool water nekem illatra semmilyen, kb wilkinson ufo, jobban mint a Barber shoppe, aminek viszont a habja nem volt nekem annyira extra. De lévén másoknak sikerült még rámegyek más módszerrel.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető benke erika

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #409 Dátum: 2015. Március 25. - 14:08:54 »
Érdekes, mert a Provance is nagyon megosztó. Elsőre meglepő illat, van, aki azonnal elutasítja, van, aki azonnal választja. Bőrön nagyon-nagyon finom.

A habzás: a két Dark kivételével mindegyik a No2-es receptjével készült, az pedig bevált (az a marhafaggyús).

Új illatnak megpróbáljuk még a vetivert és a menta módosítását, ahogy azt már rég meg is beszéltük.
Aztán majd meglátjuk, mi marad, nekem is kell hozzá idő, hogy lássam.  ;D

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #410 Dátum: 2015. Március 25. - 14:33:42 »
Végre nem Amerikából (Mike-tól, horror áron) kell kézműves szappant rendelni, ha vetiverest szeretne az ember. Szerintem amúgy sokan nem is ismerik, kellemesen fanyar-fás-füves-földes illat.
(szerintem)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #411 Dátum: 2015. Március 25. - 15:08:15 »
Vetiver jó illat, jöhet.:)
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető eireann

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 273
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #412 Dátum: 2015. Március 25. - 17:19:50 »
:+1:

Nem elérhető gpsjani

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 173
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #413 Dátum: 2015. Március 25. - 17:40:29 »
Mivel vetiverben volt már olyan általam próbált termék, ami egyáltalán nem volt bejövős, viszont van olyan, ami abszolút tetszik, ezért egyelőre jómagam is ekképpen nyilatkozom:
 :+1:

Nem elérhető benke erika

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #414 Dátum: 2015. Március 26. - 10:10:15 »
Vetiver folyamatban!

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #415 Dátum: 2015. Március 26. - 11:44:05 »
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Richie

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 294
  • Visszatérő
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #416 Dátum: 2015. Március 29. - 10:10:36 »
 Ma kipróbáltam a Bay Rum mintát. Hát valami fenomenális!
Csak szaglászás után azt mondtam, hogy a Barber Shoppe és a Sands of morocco tetszik a legjobban. Elsőnek a Barber Shoppe-ot próbáltam, nem is csalódtam benne. Logika szerint a Sands of Morocco-val kellett volna folytatni, de Erika írta, hogy a Sedonát, Bay Rum-ot, és a Cool watert még nem sokan véleményeztük. Ezért rámentem az egyikre, a Bay Rum-ra. Jelentem kiváló! Használat közben nagyon bejön az illata (működése a szokásos szuper működés). Olyannyira, hogy amikor már teljesen végeztem, észrevettem, maradt még egy kis hab a tálban. Nem volt szívem kimosni, ezért magamra kentem, és állt rajtam amíg elmostam a borotvát meg kiöblítettem a pamacsot, majd lemostam. Szóval itt egy vélemény a Bay Rumról: CSÚCSSZUPER!
Ezek után nem is mondom, melyik a kedvencem, mert használat közben változhat  ;)

Off

Aki próbálta már Erika Bay Rum szappanját, tudna ajánlani olyan AS-t, ami kb.ez az illat? Dr. Harris-nek láttam, hogy van Bay Rum afterje, de az olyasmi, mint ez? Vagy más? Köszi a tippeket előre is.

On
Az okos emberek hülyéskednek, a hülye emberek okoskodnak...

Nem elérhető Courage

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 108
  • Igyekszem!
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #417 Dátum: 2015. Március 29. - 21:57:23 »
Barber Shoppe is tesztelve. Egy szó: PIRAMIDÁLIS (by Leo Getz) ;-)
"Nem, nem; én sohasem találgatok. Az egy utálatos szokás, amely gátolja a logikus gondolkodást." S.H.

Nem elérhető Courage

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 108
  • Igyekszem!
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #418 Dátum: 2015. Március 29. - 22:00:50 »
Aki próbálta már Erika Bay Rum szappanját, tudna ajánlani olyan AS-t, ami kb.ez az illat? Dr. Harris-nek láttam, hogy van Bay Rum afterje, de az olyasmi, mint ez? Vagy más? Köszi a tippeket előre is.

Keresd KunEmbert!
"Nem, nem; én sohasem találgatok. Az egy utálatos szokás, amely gátolja a logikus gondolkodást." S.H.

Nem elérhető Richie

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 294
  • Visszatérő
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #419 Dátum: 2015. Március 30. - 04:48:44 »
Az lesz, köszi!
Az okos emberek hülyéskednek, a hülye emberek okoskodnak...

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici