Szerző Téma: Benke Erika / Cinke-major  (Megtekintve 109451 alkalommal)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #435 Dátum: 2015. Április 23. - 14:21:05 »
Üdv az uraknak. Nem tudom ki hová valósi, de győriek nem csinálunk egy közös rendelést Erikától?

És minden héten, más használja a szappant.  :naughty:
V más hajol le érte. ;D
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #436 Dátum: 2015. Április 23. - 14:23:14 »
Bakker!

Nagyon befűtöttek ma! :censored: :naughty:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető doddi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 164
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #437 Dátum: 2015. Április 23. - 20:14:27 »
Na látom ezzel a kérdéssel adtam témát xd na de most komolyan, a posta költséget csökkentendő gondoltam... De ha senki nem vevő rá...

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #438 Dátum: 2015. Május 05. - 09:56:17 »
Tehát az elmaradhatatlan:

FROZEN:

Nagyon kellemes, valóban hűsít, ezt leginkább a lemosás után vehető észre, de akkor tartósan. Illata a mentolhoz hasonlít, gondolom mert tartalmazza.

Habja kemény, tartós. Erikától megszokott minőség.

BREEZE:

Komoly hőmérséklet csökkentést ér el az arcon, nagyon finom habbal, és kenésével.

Illata leginkább a vietnami balzsamhoz hasonlítanám, ez egy merész húzás volt. De ebből is kell szereznem egy egészet!

- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #439 Dátum: 2015. Május 05. - 10:18:09 »
Na akkor a vietnami balzsam nekem is jól jött le. Mondjuk en pont ki nem állhatom az illatát de mindenképp kipróbálom arcon milyen.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #440 Dátum: 2015. Május 06. - 21:39:56 »
FREEEEEEEEZE:

- Ez már legény a gáton. Jegesedés minden mennyiségben, nekem kicsit már sok, de még a kezelhető szinten. Nyáron Proraso fanoknak jól jöhet. Habképzés remek, nem esik össze, és síklik is a kés tissztességesen. Összességében remek szappan. A mentol mennyisége meg egyénfüggő, van aki ennél még többet is elbír, sztem ez pont elég. 4711 ICE-al kombinálva komoly félórás jegesedés garantált.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető tibcsi

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 8
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #441 Dátum: 2015. Május 09. - 12:44:53 »
Ma reggel kipróbáltam a Frozent. Nagyon kellemes, hűsítő érzés, tartós, bő habot ad. Két kör után is bőven maradt a tálkámban!
Mindenkinek ajánlom!
A ruhánk csak bőr és nem balon,
arcszeszünk is csak PITRALON,
de jegyezd meg jól, míg a Föld kerek,
mindig lesznek Rockerek!

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #442 Dátum: 2015. Május 15. - 20:24:43 »
Vetyver:
A hab nagyon jó, most már megszokott szinten. Nem esik össze, és viszonylag kevés vízzel megvan. Az illat viszont nekem nagyon visszafogott, az alap barbershop szerű de halványka. Kellemes csak kevés. Ez persze a szappan működését nem befolyásolja, ami remek.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető shaman

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 154
  • Talowship
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #443 Dátum: 2015. Június 12. - 21:42:00 »
A talin a szabadrablos asztalkarol szereztem Breeze No2 mintat.
Nem ismert az eloelete, de en szinte semmi hutest es/vagy kamforillaot(joreggelt vietnam) nem tapasztaltam.
A tobbi fuszer viszont egesz jol atjon, igy az illat-vegeredmeny inkabb karacsonyi sutire emlekeztet.
Mint szappan nagyon jol mukodik, sok vizzel a habja kremes alagu, jol siklik, 3 kor alatt az allaga nemigen romlott.

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #444 Dátum: 2015. Június 13. - 09:02:45 »
A talin a szabadrablos asztalkarol szereztem Breeze No2 mintat.
Nem ismert az eloelete, de en szinte semmi hutest es/vagy kamforillaot(joreggelt vietnam) nem tapasztaltam.
A tobbi fuszer viszont egesz jol atjon, igy az illat-vegeredmeny inkabb karacsonyi sutire emlekeztet.
Mint szappan nagyon jol mukodik, sok vizzel a habja kremes alagu, jol siklik, 3 kor alatt az allaga nemigen romlott.
Úgy vettem észre, hogy az illatukból bizonyos összetevők hamarabb távoznak, így változik az illat. Legalábbis a mintacsomagomnál így van. A működés nem változik, az mindig no.1. :)
Gillette Tech 1951

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #445 Dátum: 2015. Szeptember 04. - 21:29:52 »

Szeretnék szavazást indítani:

Benke Erika elindította az önálló webshop-ját.

A borotvaszappanoknál röviden ennyi áll:

 "Borotvaszappan No1.

Borotvaszappan hagyományos (késes, pengés) borotválkozáshoz kizárólag növényi eredetű összetevőkkel.

Kb. 80 g"

Amennyiben a fórum közösség támogatására találna, és Erika is elfogadja ezt a felajánlát, tehetne egy olyan kiegészítést
a terméke mellé hogy:
Magyarország legnagyobb hagyományos borotválkozó közösségének a borotválkozás jóbarát fórumnak az ajánlásával.

kérnék a témában szavazni

üdv: reofil
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #446 Dátum: 2015. Szeptember 04. - 21:46:30 »
Részemről:

Helyes a bőgés oroszlán!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #447 Dátum: 2015. Szeptember 04. - 21:48:15 »
 :+1:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Marcselló

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1080
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #448 Dátum: 2015. Szeptember 04. - 22:03:19 »
+1 !
Éles pengét, bő habot!

"Some snakes have venom but humans have guns, knives and bombs.. Think a while and decide which you should be afraid of..."

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #449 Dátum: 2015. Szeptember 04. - 22:05:58 »
Akkor Balatoniék is megkaphatják ugyanezt...?

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici