Szerző Téma: Benke Erika / Cinke-major  (Megtekintve 109446 alkalommal)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #465 Dátum: 2015. Szeptember 05. - 10:12:37 »
Sztem nem. A minimal megy.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #466 Dátum: 2015. Szeptember 05. - 13:01:31 »
Én ellenzem.

Előszőr is csak a közös hobbi iránti szeretet tart minket össze, semmi hivatalos izé.
Sok esetben nincs közös álláspontunk, mivel minden nagyon szubjektív ebben a műfajban. Az, hogy valami sokaknak tetszik, még nem biztos, hogy nekem is, így pl. én nem biztos, hogy ajánlanám, de a fórum, amelynek tagja vagyok, az meg igen?

Én pl nem próbáltam a cinke szappanokat ezért nem ajánlhatom senkinek, max. magamnak.

Szóval az egységes ajánlás ellen vagyok.  :bocs:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #467 Dátum: 2015. Szeptember 05. - 15:00:22 »
Nekem ugyan nem váltak be a Cinke szappanok, DE azt látom, hogy magyon sok fórumtársnak, és még ki tudja hány embernek igen, és Erika nagyon sokat tett azért, hogy végre legyen egy olyan hazai kisüzemi borotvaszappan, ami működik, és en ezt, pontosabban emiatt nagyon tisztelem őt. Szerintem megérdemli a reklámot azon túl is, hogy itt egymás között elismergetjük a készítményeit. Azon ne veszekedjünk már, hogy milyen stïlusba tegye meg ezt, bízzuk szerintem ezt rá, mi meg adjuk hozzá a nevünket. Szerintem ez első sorban a fórumot működtető személyek ügye, másod sorban a miénk.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #468 Dátum: 2015. Szeptember 05. - 15:07:19 »
Vannak fórum működtető személyek, v a késportál perifériáján vagyunk?
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #469 Dátum: 2015. Szeptember 05. - 15:11:11 »
Ezt is szavazzuk meg!
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #470 Dátum: 2015. Szeptember 05. - 17:47:16 »
Vannak fórum működtető személyek, v a késportál perifériáján vagyunk?

Feltételezem, hogy nem "csak úgy van" időtlen idők óta

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #471 Dátum: 2015. Szeptember 05. - 17:53:51 »
Van, csak kicsit olyan mostohagyerek feelingje van.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #472 Dátum: 2015. Szeptember 05. - 18:02:40 »
Lehet elég lenne annyi, hogy tesztelték vagy véleményezték: www. a topik /közvetlen elérése. egyébként is lehet regisztráció nélkül olvasni

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #473 Dátum: 2015. Szeptember 05. - 19:06:30 »
Szerintem ez jó ötlet, és tökéletesen fedi a valóságot. :thumbup:


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető Lacus_65

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1046
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #474 Dátum: 2015. Szeptember 14. - 21:45:00 »
Ma kaptam kézbe Erikától egy rendelést (két borotvaszappan, egy pipere).
Két meglepetés:
- egy mini szappan ajándékba
- a pipereszappan nem volt a csomagban.
Gyors telefon, Erika a következő Postával küldi a hiányzó szappant.
Ezúton is köszönet a korrekt hozzáállásért!

Nem elérhető benke erika

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #475 Dátum: 2015. Szeptember 27. - 09:30:52 »
Sziasztok!

Nagyon régen nem jártam erre, így nem olvastam a szavazásról (sem)! :-) Köszönöm mindenkinek, aki bizalmat szavazott.

Most értesültem arról is, hogy volt, akinek nem vált be, vagy egyenesen problémája volt a szappanommal. Sajnálom, hogy nekem nem jelezte, így nem tudtam kezelni.
Természetesen a negatív észrevételeket is kérem/várom.
Köszönöm!

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #476 Dátum: 2015. Október 15. - 10:18:45 »
Urak, sok jót hallottam már ezekrőll a szappanokról, és ki szeretném próbálni. A webshopban a mintacsomagban No.2 szappanok vannak csak, marhafaggyús növényi összetevős. A No.1 az csak növényi, a No.3 meg marhafaggyús lanolinos verzió. Elsőnek úgyis mintacsomagot veszek, de utána ha tetszik úgyis veszek teljes méretben is. Melyik jött be a társaságnak a legjobban a háromból? Mert ahogy nézem mindegyikből van minden illat, szóval csak a habképzés, síkosítás, stb. dolgokat kell figyelembe venni hogy No.1-2-3-at veszek-e.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető Qttyyy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #477 Dátum: 2015. Október 15. - 10:51:27 »
Én a No.1 verziókat nem próbáltam, a No. 2-ből nagyon bejött illatra a citrus-menta, a No.3-ból a rózsa, és a levendula-rozmaring változat. Általánosságban nagyon jó működésű szappanok, bár egyik-másik kifejezetten csípett engem, ezeket a próba után mellőztem. Van egy alig használt No.2 mintacsomagom is, ha kell, postaköltség fejében szívesen átadom neked, csak írd meg a címed privát üzenetben. Ha meg bármelyik másik változatból kellene próbamennyiség, csak írj Erikának, nála kedvesebb és szolgálatkészebb eladóval nem sokszor találkoztam.
"Nem is normális az, ha valaki egy kicsit nem bolond!" VP

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #478 Dátum: 2015. Október 15. - 11:22:55 »
Én úgy tudom hogy No1-ből csak levendula-rozmaring van, No2-ből illatkavalkád, No3-ból meg levendula-rozmaring és rózsa.

Mivel viszonylag zöldfülű vagyok, ne az én véleményemre alapozz, de azért leírom  :crazy:
Habot mindkettőből könnyen és gyorsan lehet varázsolni, nekem mindkettő jól működik, de talán az No2 jobban síkosít.
A No1 levendula rozmaring nekem elsőre nem tetszett szaglászva, de használatban meg annyira bejött illatra/érzetre, hogy utána nem is szoktam felkenni semmi mást, hidegvíz és kész.
No2-ből nekem Friss szél van, ajándékba kaptam a P&P-s cikk alapján, ez még az illatkavalkád születése előtt volt. Ez kapta a legtöbb voksot ott, nekem mégse annyira jött be, de mivel találtam hozzá passzoló AS-t az itthoni készletben, úgy döntöttem megtartom és elhasználom. Azóta jobban megszerettem.

Majd biztosan jönnek nemsokára a nálam tapasztaltabbak, jópáran tesztelték itt a mintákat. Esetleg érdemes lehet azért átolvasnod a topikot, ha nem tetted volna még, igaz a csípős vonalat nem biztos hogy mindenki leírta, mert volt akinek később jelentkezett ilyesmi, nem pedig első használatkor. Nekem ilyen gondom nem volt egyikkel sem.

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #479 Dátum: 2015. Október 15. - 11:44:38 »
Urak, sok jót hallottam már ezekrőll a szappanokról, és ki szeretném próbálni. A webshopban a mintacsomagban No.2 szappanok vannak csak, marhafaggyús növényi összetevős. A No.1 az csak növényi, a No.3 meg marhafaggyús lanolinos verzió. Elsőnek úgyis mintacsomagot veszek, de utána ha tetszik úgyis veszek teljes méretben is. Melyik jött be a társaságnak a legjobban a háromból? Mert ahogy nézem mindegyikből van minden illat, szóval csak a habképzés, síkosítás, stb. dolgokat kell figyelembe venni hogy No.1-2-3-at veszek-e.
Én működésben nem vettem észre különbséget no1 és no2 között. Lanolinra meg allergiás vagyok, a baba tusfürdőtől is pöttyös leszek, úh. a 3-asat nem tudom. :)
Gillette Tech 1951

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici