Szerző Téma: Benke Erika / Cinke-major  (Megtekintve 109812 alkalommal)

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #555 Dátum: 2017. Április 13. - 22:16:49 »
természetesen hamarosan (kb. ápr. 25-től) az összes ASB illatból lesz borotvaszappan is, illetve egyéni ASB kérések is megoldhatók a jelenlegi borotvaszappanok illataival.
Egy kicsit még kusza a választék, de hamarosan egységes lesz.

Nagyszerű! Köszönöm a gyors és ígéretes választ!

De jó hír!
Ez a gondom is megoldódott.  :hurra:
Minimális fenntartásom van az ASB kánikula idején való használhatósággal kapcsolatban, hiszen ha jól látom, meglehetősen tartalmas a balzsam (ami alapvetően jó dolog). Viszont ha 40°C-ban a nyakamba olvadozik az arcomra kent balzsam, az meg nem jó. De ez biztosan egyén- és balzsamfüggő jelenség.

Az év maradék részére nézve nagyszerű hír. Bővül is, fejlődik is az egyik elsőrangú, hazai termékvonal.

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #556 Dátum: 2017. Április 13. - 22:36:24 »
A régi rozmaring-levendula már meg is szünt

Nem elérhető pazzo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 410
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #557 Dátum: 2017. Április 14. - 06:09:49 »

Minimális fenntartásom van az ASB kánikula idején való használhatósággal kapcsolatban, hiszen ha jól látom, meglehetősen tartalmas a balzsam (ami alapvetően jó dolog). Viszont ha 40°C-ban a nyakamba olvadozik az arcomra kent balzsam, az meg nem jó. De ez biztosan egyén- és balzsamfüggő jelenség.

Az év maradék részére nézve nagyszerű hír. Bővül is, fejlődik is az egyik elsőrangú, hazai termékvonal.

Sok fejtörést okoz nekem, hogy egy szappanhoz, krémhez, ha tetszik az illata, megtaláljam a megfelelő borotválkozás utáni terméket.
A Palmolive krémhez még keresem. De pl. mostanában Erika Mahogany&Teakwood szappanját használom, és annyira tetszik az illata, hogy szívesen hordanám hosszabb ideig. Nyáron nyilván kompromisszumokat kell kötni e téren, de a kozmetikumokkal folyamatosan kísérleti szinten állok. Kissé nagy készletet halmoztam fel, és eddig csak a Proraso-nak, és a Balea-nak van meg a "párja". (lassan érik a gyűjteményről egy fotó)
Ha elhasználtam az Erika-féle mintakollekciót, és rendelek egy illatot, legalább ebből is komplett lesz a cucc.

Modern barlangrajzoló, és webcsavargó

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1491
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #558 Dátum: 2017. Április 14. - 13:41:09 »
Üdv Urak!

Szeretném jelezni, hogy természetesen hamarosan (kb. ápr. 25-től) az összes ASB illatból lesz borotvaszappan is, illetve egyéni ASB kérések is megoldhatók a jelenlegi borotvaszappanok illataival.
Egy kicsit még kusza a választék, de hamarosan egységes lesz. A rengeteg új illat miatt néhány régi borotvaszappan menni fog (Cool Water, Breeze, Provance), illetve van olyan is, amit egy kicsit "leporoltunk" (Frozen, sokkal ütősebb lett).
A megszűnőket még a hétvégén akciós áron tesszük fel a webáruházba, illetve ez mellett egy másik akció is fut (ez már most is): 2 db borotvaszappan vásárlása esetén egy Citrus Blend nevű harmadikat adunk ajándékba. A Citrus Blend egyelőre nem fog felkerülni a kínálatba, két másik citrusos illat győzött helyette (kivéve, ha beszavazzátok  ;) )
Az új illatokkal természetesen mintacsomag is lesz.
Ha bármilyen kérésetek van, keresetek nyugodtan! :-) (akár mail-ben is, azt előbb látom: info@benkeerikaszappan.hu)
Üdv, Benke Erika

A Provance-ot sajnálom... gondolom túl finom volt ahhoz, hogy menő legyen.  :(
Gillette Tech 1951

Nem elérhető benke erika

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #559 Dátum: 2017. Április 14. - 13:53:40 »
A Provance-t én is sajnálom, én is nagyon szeretem azt az illatot, de nagyon megosztó, így sajnos nem marad.

Nem elérhető benke erika

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #560 Dátum: 2017. Április 14. - 13:57:38 »
A régi rozmaring-levendula már meg is szünt

Az új Cool Lavender nagyon hasonló, mint a régi levendula-rozmaring, csak finomabb.  ;)

Nem elérhető benke erika

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #561 Dátum: 2017. Április 14. - 14:00:03 »
természetesen hamarosan (kb. ápr. 25-től) az összes ASB illatból lesz borotvaszappan is, illetve egyéni ASB kérések is megoldhatók a jelenlegi borotvaszappanok illataival.
Egy kicsit még kusza a választék, de hamarosan egységes lesz.

Nagyszerű! Köszönöm a gyors és ígéretes választ!

De jó hír!
Ez a gondom is megoldódott.  :hurra:
Minimális fenntartásom van az ASB kánikula idején való használhatósággal kapcsolatban, hiszen ha jól látom, meglehetősen tartalmas a balzsam (ami alapvetően jó dolog). Viszont ha 40°C-ban a nyakamba olvadozik az arcomra kent balzsam, az meg nem jó. De ez biztosan egyén- és balzsamfüggő jelenség.

Az év maradék részére nézve nagyszerű hír. Bővül is, fejlődik is az egyik elsőrangú, hazai termékvonal.

Az észrevétel jogos lehet (fenntartás kánikulára), de majd meglátjuk. Egy könnyedebb nyári vonal is fejlesztés alatt van (ezt viszont nem ígérem hamarosan, hosszadalmas folyamat, de dolgozunk rajta).

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1491
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #562 Dátum: 2017. Április 14. - 14:06:45 »
A Provance-t én is sajnálom, én is nagyon szeretem azt az illatot, de nagyon megosztó, így sajnos nem marad.
A másik ilyen a Sedona volt, ami tetszett. A mostaniakból mi az, ami hasonló?
Gillette Tech 1951

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #563 Dátum: 2017. Április 14. - 15:09:30 »
A régi rozmaring-levendula már meg is szünt

Az új Cool Lavender nagyon hasonló, mint a régi levendula-rozmaring, csak finomabb.  ;)

Mennyi lenne a minimális rendelési mennyiség egy adag legyártásához?

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #564 Dátum: 2017. Április 14. - 16:12:45 »
Úgy tűnik, meg is jelentek a kifutó borotvaszappanok. A Benke Erika által megnevezett háromhoz egy negyedik, az Indigenous illat is csatlakozott. Nem mentek jól a füves illatok  :(

Sok fejtörést okoz nekem, hogy egy szappanhoz, krémhez, ha tetszik az illata, megtaláljam a megfelelő borotválkozás utáni terméket.
[...] De pl. mostanában Erika Mahogany&Teakwood szappanját használom, és annyira tetszik az illata, hogy szívesen hordanám hosszabb ideig.
Az az illat nekem is tetszett.

Számomra úgy tűnt - de egyáltalán nincs képzett orrom -, hogy a Puig Quorum illata valamelyest hasonló, edt és AS van belőle. Fásnak fás, de többletnek erőteljes boróka- és fenyőerdő-illat is jár hozzá, szóval ugyanolyannak nem mondom. Tartós, viszont a tavaszi melegnek az én tapasztalásom szerint nem örül, szétesik. Télen jobb volt.
(Most megszimatoltam, s úgy tűnik, hogy a karácsonyi M&T Cinke-szappan illata mostanra gyengült. Pedig alaposan becsomagolt tégelyben lakik. Anno feltűnőbbnek találtam a hasonlóságot.)

De ha szappanhoz illő ASB-vel áll elő a Cinke major, az a legegyszerűbb.

Egyébként - nem a Cinkére értem - a borotvaszappan illata általában gyorsan eltávozik, az AS-ek többsége sem tartós.

Nem elérhető benke erika

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #565 Dátum: 2017. Április 14. - 18:41:48 »
A Provance-t én is sajnálom, én is nagyon szeretem azt az illatot, de nagyon megosztó, így sajnos nem marad.
A másik ilyen a Sedona volt, ami tetszett. A mostaniakból mi az, ami hasonló?

A Sedona-ra nagyon hasonlít a Sands of Morocco

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1491
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #566 Dátum: 2017. Április 14. - 21:06:22 »
A Provance-t én is sajnálom, én is nagyon szeretem azt az illatot, de nagyon megosztó, így sajnos nem marad.
A másik ilyen a Sedona volt, ami tetszett. A mostaniakból mi az, ami hasonló?

A Sedona-ra nagyon hasonlít a Sands of Morocco
Nekem az nagyon más, sokkal melegebb, fülledtebb, édesebb.
Sebaj, ijedtemben berendeltem egy adagot a kifutóból.  ;)
Gillette Tech 1951

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #567 Dátum: 2017. Április 14. - 22:42:28 »
Nekem az nagyon más, sokkal melegebb, fülledtebb, édesebb.

Szerintem is teljesen más karakter a kettő. Én mondjuk a Sedonát kimondottan utáltam, a Sands viszont az egyik kedvenc szappanom volt már frissen is, és a mostani enyhe illata is nagyon kellemes.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1491
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #568 Dátum: 2017. Április 21. - 08:09:35 »
Tegnap megjött a csomagocskám, kaptam egy ajándékot is benne, valószínűleg már egy új illat, egy citromos, friss illatút.  :hurra:
Most el leszek látva egy darabig... :)
Gillette Tech 1951

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #569 Dátum: 2017. Április 21. - 08:51:44 »
Na es milyen az a citromos illatra?
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici