Szerző Téma: Benke Erika / Cinke-major  (Megtekintve 109821 alkalommal)

Nem elérhető eFeM

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #570 Dátum: 2017. Április 21. - 10:01:02 »
Alkoholos AS, vagy slash nem lesz véletlenül?  :futyul:

/szerk. vagy direkt.

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #571 Dátum: 2017. Április 21. - 16:02:17 »
Alkoholos AS, vagy slash nem lesz véletlenül?  :futyul:

/szerk. vagy direkt.

Türelem... rózsát (levendulát) terem.  ;)
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1491
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #572 Dátum: 2017. Április 22. - 20:39:04 »
Na es milyen az a citromos illatra?
Citromos limonádé illatú. :)
(Citromos, édes).
Gillette Tech 1951

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #573 Dátum: 2017. Május 13. - 14:56:49 »
Rendeltem nemrégiben egy mintacsomagot meg egy kifutó nagyot. Nem használtam még korábban szappant, az első próbálkozások ezért nem voltak teljesen sikeresek, de lassan már kezdek ráérezni. A tegnapi produkcióval már maradéktalanul elégedett voltam :)

Az illatok többsége bejött, egy-kettő van ami nem annyira, de ezzel tisztában is voltam, ezért vettem a mintacsomagot, amibe végül hat illatot megjegyzésben kiemelve kértem, de sajna ezek közül a Bay Rum végül lemaradt. Azt vettem észre, hogy az illat és a hab tartóssága változó a különböző illatoknál, gondolom ez a hozzáadott illatanyagok függvénye is lehet. Illetve 2016 októberi dátum van a csomagoláson, ami azt jelenti, hogy több mint fél éves gyártás, talán ez is közrejátszhat némelyiknél. Bár lehet hogy szimplán csak a saját ügyetlenségem, gyakorlatlanságom az oka. Egyébként tetszenek a szappanok, amióta megvannak a krémeket nem is használtam.

Egyetlen dolog miatt voltam kicsit csalódott. Kíváncsiságból megmértem egyiknél a tömeget és aztán végigmértem az összeset. Ugyan csak kb.-ra van megadva, de a mintacsomagnál a "kb. 15g" a kilenc mintánál 12 - 8g közötti értékeket takart, amiből a 8g azért elég karcsú. A nagynál a "kb. 65-70g" pedig 61g-os szappan volt.  :(

Ezt leszámítva elégedett vagyok, tetszik a cucc és valószínűleg fogok újból rendelni, ha a mostani adagot elfogyasztottam. :) Remélem addigra a "citromos limonádés" is felkerül a palettára, mert az nekem tuti tetszene :D

Nem elérhető katonajanos

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 51
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #574 Dátum: 2017. Május 13. - 16:57:47 »
Szerintem írj közvetlenül a gyártónak, úgy gondolom Neki is nagyon fontos az ilyen visszajelzés. Munkahelyemen épp arról beszélgettünk a vezetőmmel, hogy Ő mint gyártó kifejezetten örül ha kap visszajelzést mert ettől lesz jobb a termék. Egy email-t megér :).

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #575 Dátum: 2017. Május 13. - 17:19:11 »
Ha az összes variációt kipróbáltam már legalább 2-3 alkalommal, akkor meg is teszem, valószínűleg a FB-on.  :)

Egyelőre a Breeze jött be legjobban, azt többször is használtam már, abból sikerült eddig a legjobb habot kreálnom és annak érzem a legintenzívebbnek az illatát, kár hogy pont az a kifutó. A Cool Lavender, a Barber Shoppe és a Mahogany &Teakwood is tetszett, a Leather viszont nekem nem az esetem, bár a nyeregszappan miatt nagy várakozásaim voltak vele kapcsolatban.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #576 Dátum: 2017. Május 14. - 14:52:39 »
Túl vagyok a Frozen tesztjén is, jelentem lekerült a Breeze a dobogó tetejéről. :) Bár a Breeze illatban összetettebb, kellemesebb, de a Frozen hideg, fagyos, frissítő hatása nagyon tetszik :)

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #577 Dátum: 2017. Május 14. - 15:47:40 »
Egyelőre nem alakulnak az ASB-szappan párok. Pedig már úgy rendelnék - nincs egy göncöm, amit felvehetnék -, izé, nem tudok mivel megberetválkozni  :borosta:

Közben meg fagyasztásilag felfedeztem a Figaró arcvizet.

Ahhoz képest vajon milyen lehet az _igazán_ fagyos? Amikor az elején Cinke mintákat rendeltem, még csak a lábujjam hegyét mertem belemártani a vízbe, messzire kerültem a vadabbnak hangzó kámforos, mentolos jószágokat - mondván, hogy "gyönge, érzékeny" arcbőröm úgyse viselné el. (Azóta rájöttem, hogy ilyen arcbőre mindig annak van, aki nem tud borotválkozni, s a technika valamelyes fejlesztése jótékonyan hat a szervezetre is. Az összefüggést még brit tudósok vizsgálják ;-) )

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #578 Dátum: 2017. Május 14. - 15:50:10 »
Barbon AS fagyosabb. :kv2:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #579 Dátum: 2017. Május 14. - 15:52:41 »
YMMV, pont az ellenkezőjét tapasztaltam. S a Barbon AS illatának van valami furcsa része. Még nem tudtam eldönteni, hogy jó-e, egyesek szerint ánizs lehet, szerintem nem biztos.

Nem elérhető pazzo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 410
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #580 Dátum: 2017. Május 14. - 17:15:49 »
És a Fabulon Cool Breeze mennyire fagyos? Az illata teszetős
Modern barlangrajzoló, és webcsavargó

Nem elérhető Tibcsi69

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 48
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #581 Dátum: 2017. Május 14. - 17:29:20 »
A még nem használt szappanoknak van valami tárolási technikája? Száraz, hűvös, napfénytől védve stb... Most, hogy a kifutók féláron vannak és van minden kettő után egy bónusz így lett három és nem akarom mind egyszerre használni.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #582 Dátum: 2017. Május 14. - 18:03:10 »
A Fabulon Cool breez csak a nevében utal a hűvösre, egyébként semennyire.

Mi az a YMMV?  ???
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #583 Dátum: 2017. Május 14. - 18:06:09 »
Közben megtaláltam én is az akciót a FB oldalukon. Kár hogy nem volt fent a webshopban is ez a hirdetés - legalábbis én nem találkoztam vele - mert akkor vettem volna még egy nagyot én is a citromos limonádés bónusz szappanért  :fejfal:

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #584 Dátum: 2017. Május 14. - 18:14:43 »
Gondolom, nem akarod napfényre tett, fűtött akváriumban tartani őket...

Nálam a zoldpolc.hu tégelyeiben hónapok óta elég jól elvannak, szinte tökéletesen passzolnak egymáshoz. A tégely csavaros, a fedél alatt pedig +1 puha műanyag lap is védi a szappant. Elég jól lehet benne pamacsolni is, bár egy hangyányival lehetne mélyebb nagyobb kötegek számára, úgy vélem. A gömbölyded forma pedig könnyen csúszik meg a polcon (hát még ha egymásra helyezed őket).

Igaz, a tégely ára mintha felfelé mozdult volna.
Gyógyszertáriban se eshet nagy bajuk.

Mi az a YMMV?  ???
Your mileage may vary = "mindenkinek más". (Arra tippelnék, hogy gépjármű-katalógusok szabvány szövege a fogyasztási adatokhoz.)

Annyit olvasgattam már angolul borotválkozásról, hogy leszaladt a billentyűzetemről.
 :bocs:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici