Szerző Téma: Benke Erika / Cinke-major  (Megtekintve 109429 alkalommal)

Nem elérhető Tibcsi69

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 48
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #585 Dátum: 2017. Május 14. - 18:22:15 »
Nincs afrikai harcsa háztartásban, úgyhogy marad a tégely. Köszönöm a választ. A használatban lévőt gyógyszertáriba tettem, a 100-asba pici erőszakkal belemegy és még a pamacsoláshoz is marad hely.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #586 Dátum: 2017. Május 14. - 18:26:59 »
 :thanks:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #587 Dátum: 2017. Május 14. - 18:33:43 »
Közben megtaláltam én is az akciót a FB oldalukon. Kár hogy nem volt fent a webshopban is ez a hirdetés - legalábbis én nem találkoztam vele - mert akkor vettem volna még egy nagyot én is a citromos limonádés bónusz szappanért  :fejfal:
Nemrég itt a topikban is elhangzott az illatkínálat átalakulása és az új termék - az ASB - bevezetése kapcsán pedig.

Igaz, én is lemaradtam róla :-( Összeraktam egy kosarat, abban még benne volt, aztán bizonytalankodtam - nem tudtam, várjak-e az illatok összehangolására, illetve valami nem volt készleten -, s most már, úgy tűnik, nincsen.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #588 Dátum: 2017. Május 14. - 18:38:02 »
Nekem a gyógyszertári tégelyek nem voltak szimpatikusak, úgyhogy a párom egyik régi avonos cucca helyét vette át a nagy szappan, egy csavaros tetejű tégelyben. Pont passzos volt a méret. :)




Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #589 Dátum: 2017. Május 14. - 18:44:23 »
Közben megtaláltam én is az akciót a FB oldalukon. Kár hogy nem volt fent a webshopban is ez a hirdetés - legalábbis én nem találkoztam vele - mert akkor vettem volna még egy nagyot én is a citromos limonádés bónusz szappanért  :fejfal:
Nemrég itt a topikban is elhangzott az illatkínálat átalakulása és az új termék - az ASB - bevezetése kapcsán pedig.

Igaz, én is lemaradtam róla :-( Összeraktam egy kosarat, abban még benne volt, aztán bizonytalankodtam - nem tudtam, várjak-e az illatok összehangolására, illetve valami nem volt készleten -, s most már, úgy tűnik, nincsen.
Valóban. Itt a fórumon le volt írva, de valamiért én átsiklottam felette. Azért mégiscsak a webshopnál lett volna az igazi olvasni erről. Bár ezek után elképzelhető, hogy fent van és csak én nem találtam rá. A mostani webshopos szériám után nem csodálkoznék rajta  ;D

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #590 Dátum: 2017. Május 14. - 19:32:17 »
Nalam ilyen ikea dobikban laknak a cinke szappanok. Ketto is belefer egyszerre, ra is szoktam a duplazasra. Grundtal, 3 db 1500 forint.

"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #591 Dátum: 2017. Május 15. - 09:05:56 »
Ennek a tetején az átlátszó műanyag rész az kemény vagy puha vékony?

Amúgy ebből nem maradt 1 db parlagon? 3 db-ra nincs szükségem. Esetleg közös beszerzés?
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #592 Dátum: 2017. Május 15. - 10:17:34 »
Annyira kemeny, hogy eloszor azt hittem, hogy uveg, de PCTG muanyag. Barmit is jelentsen. En keszulok megtolteni az enyemeket, es amugyis osszemerheto az ara egy feltetelezett postakoltseggel. Viszont boven van belole mindket Ikeaban. http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/80102919/

"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #593 Dátum: 2017. Május 15. - 11:54:41 »
Ennek a teteje csavaros?
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #594 Dátum: 2017. Május 15. - 12:37:26 »
Igen.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #595 Dátum: 2017. Május 15. - 12:41:17 »
Majdnem elgondolkodtam, hogy beleugorjak egy ilyen beszerzésébe, de rájöttem, hogy igazából nem lesz szappanom, amit beleraknék.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #596 Dátum: 2017. Május 15. - 12:52:12 »
Mint korábban írtam, Erika szappanja nagyon csúnyán szétrágta a Cosmio-s fém dobozkát, ami alu. Ez az IKEA-s most olvasom, hogy rozsdamentes acél. Elugrok majd egy üzletükbe és megtapogatom. Mert igazából nincs dobozom, de fémet szeretnék, ami csavaros. Ebbe teszem majd a szappanokat.
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #597 Dátum: 2017. Május 15. - 12:53:36 »
Andrásnál volt szerencsém megnézni egy ilyet, és azt mondom, hogy ha csavaros fémet akarsz, megtaláltad.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #598 Dátum: 2017. Május 28. - 18:47:25 »
Úgy tűnik, megjelentek az új illatok szappanban is.

Próbálta már valaki az újfajta Frozent? Mennyire hűsít fagyaszt?

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #599 Dátum: 2017. Május 29. - 10:14:35 »
A "Frozen: nagyon fagyos (mentol, menta, kámfor)" illat érdekel? Csak azért kérdezem, mert 5 vadisúj illat is van, ami a hetekben került a palettára és nem tudom melyik számít nálad újfajta és régifajta Frozennek. Amennyiben ez a nagyon fagyos Frozen a kérdés, akkor nekem az a kedvencem :) Kellemes hűs, frissítő érzés, valóban, mintha "fagyasztana"! :)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici