Szerző Téma: Benke Erika / Cinke-major  (Megtekintve 109403 alkalommal)

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #615 Dátum: 2017. Június 05. - 01:04:29 »
Tervez valaki Budapestről rendelni mostanság? Gondolkodom egy-két új illaton, esetleg spórolhatnánk a postán.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #616 Dátum: 2017. Június 05. - 08:08:21 »
Egy szappanra én is benevezek, ha lesz közös rendelés.

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #617 Dátum: 2017. Június 25. - 13:27:02 »
Egy váratlan találkozás miatt megkerültem a kecsegtető közös rendelést ugyan, de egy pár szappanra bármikor beneveznék, ha még aktuális. Jópofák ezek az ikeás tégelyek - és mágneses az aljuk, ami új távlatokat nyithat a fürdőszobai hely kihasználásában! -, de tényleg nem egy darab szappan való beléjük.

Az új illatok közül szerintem izgalmas a Tuscan Olive Leaf, habár a most divatos gyümölcsös-édes vonalba tartozik. Inkább tavaszias, kora nyárias illat, mintsem a rekkenő hőségre való. (Mondjuk az olajfalevelet nem találom benne, de nem is szagolgattam egész életemben olajfákat.)

A Frozen pedig jó! Érdekes, hogy első használatra nem éreztem meg a hűsítő hatását, de másodikra annál inkább  ;D Nem az a szint, hogy arccal beleestem a folyékony nitrogénbe, de tartósan és érezhetően hűt. Isteni.

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #618 Dátum: 2017. Június 25. - 13:38:09 »
Épp pár napja adtam túl a Tuscan Olive Leaf-en, mert nekem nem jött be az illata. A Bay Rum viszont fenomenális.

Én egyébként leszedtem a mágnest a tégely aljáról.  :D
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #619 Dátum: 2017. Június 25. - 14:01:23 »
 :jajne:  :fejfal:

Nem kellett volna kapkodnom. Már hónapok óta el van raktározva a teendőim közé valami a bay rum, aztán megint kihagytam, mert az újakra koncentráltam. A Cinke-féle... izé... milyen? *nudge nudge*
Azt hiszem, beteszem most a kosárba.

Van egy gumicukor-vonal a Tuscan Olive Leafben, de azért nem nevezném Haribónak. Frissesebben édes és selymesebb, virágosabb. De nem a klasszikus/retró típus.

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #620 Dátum: 2017. Június 25. - 23:09:52 »
Van egy gumicukor-vonal a Tuscan Olive Leafben, de azért nem nevezném Haribónak. Frissesebben édes és selymesebb, virágosabb. De nem a klasszikus/retró típus.

Van egy illatösszetevője, ami az Oakmossban és a Sedonában is taszított. Összességében nem lenne amúgy kimondottan rossz illata, de nem éreztem, hogy a többi cuccom mellett használni akarnám.

A Bay Rum ellenben nagyon bejön. Nem tudnám körülírni az illatát, egyszerűen csak baromi megnyerő. Tudod, amikor beleszagolsz a tégelybe, és azonnal tudod, hogy magadra akarod kenni. A működése meg pont olyan, amit egy Cinkétől vár az ember.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #621 Dátum: 2017. Június 26. - 13:36:23 »
Hm, világos :-) köszi az infót!

Kipróbáltam az ASB-t. Igen vaskos, jóféle házi majonéz állagú, saját lábán megálló, tömör, majdnem vajas krém. Hosszasan szívódik föl (vagy csak sokat nyomtam ki), a bőröm szereti. Mintha kétfázisú lenne, a felszívódás előrehaladtával egy nedves-vizes réteget hagy maga után.
Bár szokatlan, de a működése így első nekifutásra is kiválónak tűnik, pl. megelőzte a mai, nem túl jól elvégzett borotválkozás után fenyegető irritáltságot.

Ha még Frozen vagy Bay rum illattal is készülne...

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #622 Dátum: 2017. Június 26. - 13:51:52 »
Melyik illat?

Nekem is van ASB-m. Tényleg nagyon jól működik, kellemesen ápoló, bőrnyugtató hatású!

Cool Citrus Basil-t kaptam. Az illat hatásnál tapasztalok én két fázist. Valami fura kesernyés-olajos illattal indít, ami pár perc után eltűnik és előjön a valódi kellemes illat. Ennél a CCB-nél inkább a bazsalikomos, fűszeres vonal dominál, citrus nem annyira érződik szerintem.

Frozenben nálam is nyerő lenne :)

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #623 Dátum: 2017. Június 26. - 15:49:27 »
A White Thyme-ot próbáltam ki. Zöldfűszeres, frisses, de még nem dőlt el, hogy szeretem-e.

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #624 Dátum: 2017. December 29. - 15:56:03 »
Rendeltem néhány Benke Erika borotvaszappant. Most egy ideig ezeket szeretném próbálgatni. Illatra mindegyik nagyon tetszik. A sands of moroccot próbáltam a mai borotválkozásnál. Nagyon jó illat, remek hab, és síkosítás. Szerintem simán hozza, vagy veri sok drága, márkás szappan szintjét. Biztosan rendelni fogok máskor is.

Nem elérhető Qttyyy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #625 Dátum: 2017. December 29. - 21:29:15 »
Azért nagyon sokat egyszerre ne rendeljél, mert ahogy én észleltem, az idő múlásával "kopik" az illat, és a faggyú kerül előtérbe. Lehet, hogy csak az én orrom ilyen érzékeny, de mindegyik Cinke szappanomnál előfordult több-kevesebb mértékben. A működésük nagyon jó még mindig, csak az illat....
"Nem is normális az, ha valaki egy kicsit nem bolond!" VP

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #626 Dátum: 2017. December 29. - 21:45:01 »
Azért nagyon sokat egyszerre ne rendeljél, mert ahogy én észleltem, az idő múlásával "kopik" az illat, és a faggyú kerül előtérbe. Lehet, hogy csak az én orrom ilyen érzékeny, de mindegyik Cinke szappanomnál előfordult több-kevesebb mértékben. A működésük nagyon jó még mindig, csak az illat....
Köszönöm a tanácsot. Azért is tárolom minden szappanomat jól beletömörítve ilyen kemény műanyag tégelyekben, és ezeknek van még egy plussz aromazáró lágyabb műanyag fedelük a csavaros tető alatt. Nagyon jól tartják az illatukat, és az állagukat bennük a szappanjaim. De mindenképpen figyelek majd az illatuk tartósságára.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #627 Dátum: 2018. Március 16. - 19:46:05 »
Három új illat került fel a kínálatba:

Coffee Bar
Cardamom Mocha
Sahara Spice

A leírásuk megtalálható a webshopnál.

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #628 Dátum: 2018. Március 17. - 06:28:25 »
Épp délután 3-kor véglegesítettem egy rendelést, benne egy borotvaszappannal. Akkor még nem látszottak.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #629 Dátum: 2018. Március 17. - 08:47:48 »
Úgy 6-7 körül kerülhettek fel. Ha valamelyik tetszik, szerintem e-mailben próbáld meg módosítani a rendelést.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici