Szerző Téma: Benke Erika / Cinke-major  (Megtekintve 110352 alkalommal)

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #630 Dátum: 2018. Március 20. - 07:14:18 »
Megpróbáltam, attól tartok, nem sikerült :-\ No mindegy, majd ha elfogytak a mostaniak legközelebb lesz eszpresszóillatú szappanom.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #631 Dátum: 2018. Március 20. - 07:34:42 »
Pedig Erika tök jó fej és rugalmas eladó. Mi volt a baj? Elkéstél a módosítással? Sajna az én rendelésem is úton van már, ha minden igaz, így nem tudok neked segíteni, pedig ahhoz hozzácsaphattuk volna. Kértem mindhárom újból, majd beszámolok róluk.  ;)

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #632 Dátum: 2018. Március 20. - 07:54:11 »
Nem késtem el, azt hiszem. Még szombaton írtam levelet és ma adták fel a csomagot.
Nem tudom, korábban én is többször tapasztaltam, hogy a legmesszebb menőkig vevőbarát. Kaptam egyedileg összeválogatott borotvaszappan-mintacsomagot, első osztályú tájékoztatást, mindent, amit csak kértem. Szinte már én szégyelltem magam.
Szerintem a hétvége kavarhatott be, az választotta el a megrendelést az utólagos módosítástól. De azt hiszem, tragédia éppenséggel nem történt, valahogy majd csak sima lesz a képem.

Köszönöm szépen előre is az információkat :-)

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #633 Dátum: 2018. Március 21. - 13:50:53 »
Tévedtem, Benke Erika még annál is vevőbarátabb, mint eddig tapasztaltam.

Egy nagyon kellemes, egészen a vágyott borotvaszappan formájú és illatú meglepetés fogadott a ma átvett csomagban :-)
Azt hiszem, a vevőbarát felfogásban eddig elért jelest kénytelen vagyok csillagos jelesre módosítani! :hurra:

Köszönöm szépen!

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #634 Dátum: 2018. Március 21. - 13:59:33 »
Lehet mondani, hogy nehezen hozzáférhetők a menő amerikai kézművesek cuccai, de azért el vagyunk látva két elég jó szappankészítővel.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #635 Dátum: 2018. Március 21. - 14:11:39 »
Sajnos (?) még nem próbáltam végig a globális szappanmárka-lista talán 1%-át se, de nem is biztos, hogy muszáj. Azért azokat se dicsérhetik ok nélkül. Viszont szerintem bőven meg kell hogy állják a helyüket a magyarok is.

A friss Coffee Barnak szárazon igencsak étvágygerjesztő, enyhén kávés illata van. Mint egy kávés zabszelet. Nem süteményes, de harapható. Kardamomot és szegfűszeget érzek - bőrt, illetve vaníliás macchiatót nem, de úgyis holnap derül ki a teljes spektrum.

edit: vaníliának kell lennie benne, mivel attól barnás színű lesz a szappan, és ez barnás

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #636 Dátum: 2018. Március 21. - 16:05:26 »
Én is most úgy határoztam, hogy nem rendelek külföldről neten ilyesmit. Ha személyesen járok valamerre, vagy ismerőssel tudok hozatni, akkor veszek, de amúgy nem. Így hát Erikától úton van két mintacsomag, mert nem nagyon tudtam leszűkíteni a kört a kipróbált illatokból és a még ki nem próbált illatok is csábítottak :D Ez a kis kiszerelés nekem nagyon bejött, nem szeretek pazarolni, utálnám kidobálni az esetleg tönkrement maradékokat, viszont szeretem váltogatni az illatokat, a mintacsomag erre ideális :)

(Emiatt vagyok kicsit bajban a másik magyar kézműves termékeivel. Szívesen kipróbálnám, de a 120g-os adagok nekem nem praktikusak. Kár hogy ott nincs mintacsomag.)

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #637 Dátum: 2018. Március 21. - 16:17:07 »
Balatoniból is van kis kiszerelés, a nagy tégelyek csak mostanában jöttek be.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #638 Dátum: 2018. Március 21. - 16:20:10 »
Balatoniból is van kis kiszerelés, a nagy tégelyek csak mostanában jöttek be.
Így van. Létezik belőlük 60 grammos kiszerelés.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #639 Dátum: 2018. Március 21. - 16:22:06 »
Láttam, de azt nem minden illatnál ajánlja fel. Nekem 15-ös kéne, ahogy a Cinkénél...

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #640 Dátum: 2018. Március 21. - 17:04:20 »
Csodálkoznék, ha nem lehetne erről egyezkedni Zsuzsával. Erikához hasonlóan végtelenül rugalmas és vevőbarát.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #641 Dátum: 2018. Március 22. - 07:08:42 »
Ma reggelre három még újabb illat bontakozott ki a ködből  :fetreng:

Soothing Sandalwood
Rose Cognac Sugar
Lavender Amber



Azt hiszem, hogy megint kell lenniük kifutóknak előbb-utóbb!

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #642 Dátum: 2018. Március 22. - 11:14:36 »
Megérkezett hozzám is a rendelés. Benne a 16 féle illatból (kettőt dupláztam) összeválogatott két mintacsomag. Mindegyik illat szuper. Az új illatok közül egyik sem kifejezetten kávés, legalábbis annak hagyományos, "espressos" értelmében. A Coffee Bar engem inkább habos kakaóra, latte-ra emlékeztet kicsi virágos beütéssel. A Cardamom Mocha "kávésabb", karcosabb, karakteresebb, de az is szerintem inkább egy sütire, csokis brownie-ra hasonlít. Utóbbi nekem jobban bejön. :)

Az általam még nem próbált illatok közül első blikkre a Tuscan Olive, a Bay Rum és a Jacobs Desire tetszik legjobban.



Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #643 Dátum: 2018. Március 22. - 11:59:03 »
Milyennek írnád le az alábbi illatokat?
Black Amber Musk
Sahara Spice
Sands of Morocco
Tobacco and Black Amber
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #644 Dátum: 2018. Március 22. - 12:06:28 »
Én a Sahara spice kivételével a többit használom. A sands of marocco az egyik talán legjobb illat mind közül. Szantálfa fűszeresen. A black amber musk édes ámbrás pézsma illat. A tobacco amber nagyon finom meleg édeskés dohánylevél ámbrával. Mind a három jól eltalált illat, és jól is működnek.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici