Szerző Téma: Benke Erika / Cinke-major  (Megtekintve 109414 alkalommal)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #645 Dátum: 2018. Március 22. - 12:46:42 »
Hú, én nem vagyok túl jó ebben, de megpróbálom :)

Black Amber Musk: a leírás alapján meleg fűszeres illatra számítottam, de friss, tiszta, édeskés, szerintem a pézsma dominál benne.

Sahara Spice: nagyon komlpex illat, mindenféle érződik rajta, de kellemes, inkább fűszeres, halványan citrusos-virágos

Sands of Morocco: a leírásnak megfelelően púderes, pézsmás, meleg illat

Tobacco and Black Amber: nekem ez a legmélyebb, legédesebb illata a Cinkének, a méz és dohány jól átjön, az egyik kedvencem, hideg időben telitalálat

Mind a négy szuper, a leírási sorrendben egyre "melegednek". A BAM a legfrissebb, a TaBA a legnehezebb.

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #646 Dátum: 2018. Március 22. - 14:36:57 »
A Sahara Spice-ra tök kíváncsi vagyok, de engem a Jacob's Desire és a Bay Rum sajnos csípett, úgyhogy nem merek próbálkozni, hátha abban is van valami, amit nem bírok.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #647 Dátum: 2018. Március 23. - 11:32:24 »
Frozen-ről mi a tapasztalat? Illat, működés, hűsítés?
Nyárra gondolkodom rajta.
(szerintem)

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #648 Dátum: 2018. Március 23. - 11:38:04 »
A Jacob's Desire-ben feketebors olaj van , talán azért.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #649 Dátum: 2018. Március 23. - 11:48:13 »
Frozen-ről mi a tapasztalat? Illat, működés, hűsítés?
Nyárra gondolkodom rajta.
A Frozen nekem az egyik kedvencem, abból kértem most duplát meg a White Citrusból. Amit tavaly kaptam, az erősen kámforos, "vietnami balzsamos", valóban fagyos érzést nyújtó szappan volt, ami a nyári szezonra ideális. A mostanit, ami ha jól értettem új verzió, még nem próbáltam, de az illata nekem inkább citrusos és a kámfor kevésbé érződik. 1-2 héten belül sorra fog kerülni.

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #650 Dátum: 2018. Március 23. - 14:57:04 »
A Jacob's Desire-ben feketebors olaj van , talán azért.

Lehetséges, bár a Bay Rumban szerintem nincs. Az is lehet, hogy szegfűszeg, fahéj vagy valami ilyesmi a ludas, de egyelőre van annyi szappanom, hogy nem kísérletezek.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #651 Dátum: 2018. Március 23. - 15:14:31 »
Frozen-ről mi a tapasztalat? Illat, működés, hűsítés?
Nyárra gondolkodom rajta.
Nem tudom eldönteni, hogy az enyém melyik változat (2017. február 10-i papírja volt), de határozottan dermesztőnek találtam. Nyáron remek volt.

Működése a szokásos Cinke-minőség: kiváló.

Megérkezett hozzám is a rendelés. Benne a 16 féle illatból (kettőt dupláztam) összeválogatott két mintacsomag. Mindegyik illat szuper. Az új illatok közül egyik sem kifejezetten kávés, legalábbis annak hagyományos, "espressos" értelmében. A Coffee Bar engem inkább habos kakaóra, latte-ra emlékeztet kicsi virágos beütéssel.
Engem a Tuscan Olive mindig irritál, de mindig csak egy iciripicit, annyira, hogy rá tudjam fogni a fakezűségemre :-)

A Coffee Bart ma reggel avattam fel. Tejeskávét éreztem benne, kakaót csak nagyon távolról - de kétségtelenül motoszkál valami. Finom, de nem egy koffeinbomba.
Szinte jobb a habja, mint a korábbi Cinkéké, a legszőrösebb szívű borbély-vizsgabiztos se tudott volna belekötni a munkámba, azt hiszem. Harmadik alkalma volt a Swedish Supersteelnek, és az a gyanúm, hogy erőst széthajtom a pengéimet, ennek ellenére jó volt ma reggel.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #652 Dátum: 2018. Április 02. - 15:34:37 »
A Bay Rum és az Eucalyptus & Spearmint is túlvan a teszten. Előbbit gondolom sokan ismerik, kellemes illat, engem nem irritált szerencsére. Az E & S amikor megérkezett nem keltette fel különösebben a figyelmemet. A leírás alapján intenzív mentolos rágó illatra számítottam, de nem olyan. A mentolos Head & Shoulders + mentolos Baba tusfürdő után ezt választottam és nagyon tetszett. A leírásban szereplő eukaliptusz-fodormenta-zsálya-levendula tök jó, kiegyensúlyozott keveréket alkot, mindegyiket érezni, de egyik sem nyomja el a másikat. Frissítő, igazi borotválkozós illat, olyan amilyeneket én kifejezetten kedvelek. Nyáron alighanem az egyik kedvenc lesz. Mentolos AS-ekhez kiváló.

Nem elérhető tamás67

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 9
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #653 Dátum: 2018. Április 04. - 20:46:38 »
Valaki próbálta már a borotválkozás utáni balzsamokat ? Mennyire tartós az illatuk ?

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #654 Dátum: 2018. Április 04. - 21:57:40 »
Nagyon vastag krémek,sokáig ragad az arcod. Az illatuk tartóssága percekben mérhető.

Nem elérhető Tibcsi69

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 48
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #655 Dátum: 2018. Április 04. - 22:29:31 »
Mint egy NIVEA krém állagra. Viszont kellemes ápoló hatása van.

Nem elérhető tamás67

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 9
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #656 Dátum: 2018. Április 05. - 13:58:24 »
Köszi a tájékoztatást.

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #657 Dátum: 2018. Április 05. - 14:12:59 »
Ragacsosságot azért nem éreztem, de tényleg inkább őszies-télies mértékig zsírosak. Tartós filmet hagynak a bőrön. Az illatuk viszont nem túl ragaszkodó.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #658 Dátum: 2018. Április 12. - 10:49:07 »
Frozen-ről mi a tapasztalat? Illat, működés, hűsítés?
Nyárra gondolkodom rajta.
A Frozen nekem az egyik kedvencem, abból kértem most duplát meg a White Citrusból. Amit tavaly kaptam, az erősen kámforos, "vietnami balzsamos", valóban fagyos érzést nyújtó szappan volt, ami a nyári szezonra ideális. A mostanit, ami ha jól értettem új verzió, még nem próbáltam, de az illata nekem inkább citrusos és a kámfor kevésbé érződik. 1-2 héten belül sorra fog kerülni.
Megvolt az új Frozen teszt. A "fagyasztás" érzése visszafogottabb lett, de azért ez is hűsít rendesen. Az illatnál a citrom rendkívül domináns, ami teljesen különbözővé teszi a régi mentol-kámfor illatú verziótól, így akár új néven is futhatna. Szuper cucc, mindent összevetve egy hajszállal nekem jobban is tetszik, mint a korábbi, pedig nálam az dobogós volt. Szóval a kettő közül azt hiszem az újat választanám, de azért sajnálom a régi verziót, mert az is baba volt.

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #659 Dátum: 2018. Június 29. - 20:23:38 »
Az új illatok közül a Lavender Amber - szerintem - igazán jól eltalált, diszkrét és finoman növényes, tiszta illat. A habja pedig valamiért krémesebb, mint az eddigiek; pl. a Bay Rumból mindannyiszor egy picit ropogós habom lett "csak".

A címkén a korábbi 65-70 g helyett 65 g szerepel, de ez sem akadályozta meg az enyémet abban, hogy 66,2 grammot nyomjon :-)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici