Szerző Téma: Bármilyen agyag edény, egyedi igény szerint IS! - Telefonszámmal UPGRADE!!!!!  (Megtekintve 45519 alkalommal)

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Bármilyen agyag edény, egyedi igény szerint IS! - Telefonszámmal UPGRADE!!!!!
« Válasz #75 Dátum: 2018. Március 01. - 12:35:50 »
A meska.hu egy közvetítő oldal. Feltételezem, hogy tőle: https://www.meska.hu/Shop/index/806 szeretnél tálat.

Ha így van, akkor itt megnézheted a korábban már eladott tálkáit: https://www.meska.hu/Shop/index/sold/806 és ezek alapján megkérheted, hogy készítsen valamelyikhez hasonlót a részedre is. Az egyeztetést követően pedig majd valamilyen módon - személyesen vagy csomagküldve - hozzájutsz az általad kért méretű, színű, díszítésű, formájú, kialakítású stb. tálkához.

Ez nem egy gyár, ahol leveszed a polcról az árut, azért :-)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Bármilyen agyag edény, egyedi igény szerint IS! - Telefonszámmal UPGRADE!!!!!
« Válasz #76 Dátum: 2018. Március 01. - 12:56:49 »
Jól néznek ki. Ha nem túl indiszkrét a kérdés, akkor kb. mennyibe kerülnek ezek a borotválkozó tálkák?

Nem elérhető Tibi11

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 310
Re:Bármilyen agyag edény, egyedi igény szerint IS! - Telefonszámmal UPGRADE!!!!!
« Válasz #77 Dátum: 2018. Március 01. - 14:09:23 »
A meska.hu egy közvetítő oldal. Feltételezem, hogy tőle: https://www.meska.hu/Shop/index/806 szeretnél tálat.

Ha így van, akkor itt megnézheted a korábban már eladott tálkáit: https://www.meska.hu/Shop/index/sold/806 és ezek alapján megkérheted, hogy készítsen valamelyikhez hasonlót a részedre is. Az egyeztetést követően pedig majd valamilyen módon - személyesen vagy csomagküldve - hozzájutsz az általad kért méretű, színű, díszítésű, formájú, kialakítású stb. tálkához.

Ez nem egy gyár, ahol leveszed a polcról az árut, azért :-)

Ez világos, csak 1 héttel ezelőtt még volt konkrétan ilyen borotválkozó tál a rendelhető kínálatában, ami mostanra eltűnt a rendelhető kínálatból. De írtam neki az imént. Köszi!

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Bármilyen agyag edény, egyedi igény szerint IS! - Telefonszámmal UPGRADE!!!!!
« Válasz #78 Dátum: 2018. Március 01. - 15:27:29 »
Jól néznek ki. Ha nem túl indiszkrét a kérdés, akkor kb. mennyibe kerülnek ezek a borotválkozó tálkák?
10e alatt, hacsak nem változtak azóta. Szerintem nagyon baráti ár egyedi formával, díszítéssel kérhető tárgyért, a kivitelezés pedig csillagos ötös. Bordás a habosító, szimmetrikus mindenfelől, szép, jól működik. Úgy emlékszem, ütésállóbb, magasabb hőfokon égethető fehéragyag-fajtából van - ezt szerencsére még nem teszteltem, érteni meg nem értek hozzá, úgyhogy biztos úgy van.

Ennyit azért időnként elkölt az ember készülékre, finom szappanra, AS-re.

Ez világos, csak 1 héttel ezelőtt még volt konkrétan ilyen borotválkozó tál a rendelhető kínálatában, ami mostanra eltűnt a rendelhető kínálatból. De írtam neki az imént. Köszi!
Vagy elkelt, vagy összetört? :-)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Bármilyen agyag edény, egyedi igény szerint IS! - Telefonszámmal UPGRADE!!!!!
« Válasz #79 Dátum: 2018. Március 01. - 16:06:38 »
Köszi! Nem rossz tényleg. Nekem a legegyszerűbb, legvilágosabb tetszik a kínálatból. :)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Bármilyen agyag edény, egyedi igény szerint IS! - Telefonszámmal UPGRADE!!!!!
« Válasz #80 Dátum: 2018. Március 01. - 16:17:21 »
Nekem még mindig van egy narancssárga habositóm eladó. Jó nagy, belefér v 4 dl víz. Sztem végig forró lesz a hab benne.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici